Kto przyjmie uchodźców, z woj. pisowskich do woj. peowskich?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Ziściło się marzenie PO o przyjmowaniu uchodźców, po wyborach samorządowych działacze PSL w 5 województwach gdzie rządziła lub współrządziła w sejmikach . Dlaczego w 5, bo szóste już było we władztwie PiS.

Dziesiątki działaczy razem z szwagrami,  rodzinami, kochankami i innymi kolegami, którzy czerpali korzyści z tego , że PSL rządził lub współrządził, czyli dziesiątki spółek, spółeczek, które można było „doić”, lub można było dostać intratne kontrakty.

Trzeba pamiętać, że w województwach są ogromne pieniądze nie tylko rządowe, ale i unijne. Drogi, mosty, budynki, ktoś to będzie musiał zbudować a może to już nie być firma szwagra działacza z PSL.

Czy uchodźców z województw, które wymknęły się z rąk zielonych przyjmie np. woj. pomorskie, w którym samodzielnie może rządzić PO, czy wyciągnie pomocną dłoń do swoich kolegów koalicyjnych z wyborów parlamentarnych?

To będzie test dla tych co chcieli przyjąć każdą ilość muzułmańskich uchodźców/emigrantów. Reasumując w  co najmniej w 5 województwach PSL  i w jakiś mierze PO będą musiało zwijać swoje tabory. Pozostaje pytanie, czy dużą ich ilość uda się upchnąć w woj. pomorskim?

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Wszak tam (najlepiej w Zatoce Czerwonych Świń) sami swoi. Przyjmą, ogarną i dadzą zarobić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1574061