„Tygrysek” szef MON okazał się wyliniałym kotem

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Niczym jakieś plagi egipskie Bóg pokarał nas Tuskiem, Bodnarem, Kosiniakiem-Kamyszem i innymi faryzeuszami.

To co się obecnie dzieje w Polsce woła o pomstę do nieba, żołnierze , SG, za obronę Ojczyzny i ich granic ścigani są przez zespoły prokuratorskie, za działanie wobec nachodźców.

Żołnierze niczym bandyci są zakuwani w kajdanki, nad prokuratorskimi bandytami  zwierzchnictwo ma Ukrainiec Bodnar, którego gończe psy prześladują  obrońców Ojczyzny.

Ponad dwa miesiące temu za oddanie strzałów ostrzegawczych, na skutek donosu lewackiego aktywisty , dwóch żołnierzy zostało skutych w kajdany i na oczach żołnierzy wyprowadzeni z koszar. Zrobiła to żandarmeria .

Przypuszczam, że śmierć młodego żołnierza pchniętego nożem nastąpiła, ponieważ ten młody żołnierz o imieniu Mateusz  obawiał się oddać strzałów ostrzegawczych, z obawy, że może go spotkać to co spotkało jego dwóch kolegów, za zawahanie niestety  przepłacił młodym życiem.

Krew na rękach ma zarówno Bodnar jak i Kosiniak-Kamysz nie wspominając o Tusku. Jak mówił niezapomniany tow. Wiesław :ni to pies ni to wydra, coś takiego na kształt świdra, do kogo pasują te słowa, tak macie rację , ni to lekarz, ni rolnik ni to szef MON, tak w ogóle to jest pi**a Kosiniak- Kamysz, kapciowy Tuska.

Gdyby wskazać kto za co odpowiada to Tusk za całość, Bodnar za pozaprawne działanie prokuratury i wymiaru sprawiedliwości, Kosiniak-Kamysz za MON, ale również nie należy zapomnieć o synu trepa LWP szefie MSW Kierwińskim, który wydał rozkaz pałowania rolników i nakazał swoim podkomendnym wtargnięcie do Pałacu Prezydenckiego po posłów Kamińskiego i Wąsika , na zakończenie „perełka” o znanym nazwisku, człowieku , który lubi wypić nijakim Sienkiewiczu, który siłowo przejął media i niszczy polską kulturę, ale nałogowcem łatwo kierować.

O innych pomniejszych nie wspomnę, acha do „Panteonu” Hunów należałoby jeszcze dodać Budkę.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)