Kobiety można bić, ale tylko te z PiS

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wygląda na to, że GW , ta sama, która broni feministek, pederastów i innych dziwaków, nagle ni z gruszki ni z pietruszki zmieniła narrację.

Okazało się, że kobiety można bić , ale tylko pod jednym warunkiem, jeżeli one są z obozu związanego z obozem rządzącym.

Okazało się, że drobna kobieta zaatakowana przez dryblasa, broniąca swojego nastoletniego syna , duszona przez tego damskiego boksera, broniąc się gryząc go w rękę, jest napastnikiem.

Gdzie są te cheerleaderki z lewicy, które wraz z feministkami tańczyły w senacie przeciwko przemocy wobec kobiet? nagle gdy okazało się, że kobieta została zaatakowano, zapadły się pod ziemię.

Okazuje się, że „postępowe” kobiety, bronią kobiet ale selektywnie, tylko te ze swojego środowiska. Co tam szefowa kampanii prezydenckiej pani mecenas Jolanta Turczynowicz-Kieryłło, została zaatakowana przez dryblasa, widocznie sobie na to zasłużyła, skoro sobie zasłużyła , nikt nie będzie jej bronić.

Na mediach społecznościowych ukazał się paskudny mem radnego PO z Krakowa a tam zdjęcie PAD z panią mecenas z napisami, weź go ugryź dostaniesz pasztetową.

Tym szczytem rycerskości zabłysnął radny PO ( a jakże) z Krakowa o nazwisku Hawranek.

Dotychczas nikt z PO ani z GW nie przeprosił za te skandaliczne zachowanie, ale czego można się spodziewać od PO i mediów ich wspomagających.

 

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (12 głosów)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak popierający PiS blogerzy i komentatorzy tu na NP, plują i gryzą kobiety nie popierające PiS, to według ciebie Andy jest wszystko w porządku.

Czy te nasze panie piszące tu na NP ktoś przeprosił??? Nie i dalej próbujecie ich gryź i opluwać, a kto więcej gryzie i pluje ten jest promowany, zamiast być potępiany za ten wyczyn.

Jak Kali ukraść krowę, to jest dobrze, a jak Kalemu ukraść krowę to jest już niedobrze 

I czy musicie brać przykład patologii z PO i tak samo to stosować na NP???

Vote up!
3
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1619771

Ja innych kobiet nie opluwam, najwyżej śmieje się z ich głupoty, za innych nie odpowiadam, ale gdyby ktoś z mojego środowiska zaatakowałby kobietę, ostro bym protestował.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1619787

Jak zazwyczaj, cudownym trafem zapominasz, kto wypisuje bzdury, kto atakuje, kto wyzywa.

Sam jesteś niewiniątkiem, chamski obłudniku? Ile razy wyzywałeś mnie, kilkaset? Nawet nie dostałeś za to po uszach ale odwracasz kota ogonem i robisz z siebie męczennika. Taki to katolik!

A ta Rebe? Z tego, co wypisywała o mnie, to można już książkę napisać. Brzydkie słowa też były. Teraz udaje niewiniątko za to cyklicznie robi nagonkę na mnie i paru innych. Wszędzie widzi wrogów.

Naucz się też łaskawco, z czego wynika kulturowa ochrona kobiet. Nikt ich tu nie bije a są to byty internetowe tak jak inni, nie są też ani wzorcem szlachetnej dziewicy ani roztropnej, świętej za życia matrony. Ale komu to mówię, skoro sam zajmujesz się chamskim hejtem przeciwko wielu wykluczanym grupom, taki to obrońca wymyślanych zasad, który chce tylko podawać lepszego a za sekundę zbluzga i jeszcze powoła się na Chrystusa.

Ruski cyrk z odwracaniem kota ogonem

Vote up!
4
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1619833