I jak tu nie wierzyć Zbigniewowi Ziobro?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Ostatnia wiadomość o uwięzieniu 9 latki przez pedofila w Gorzowie Wielkopolskim, skrzywdzenie jej skrępowanie i zamknięcie w wersalce, tak, że została uratowana w ostatniej chwili, potwierdza tezę min. Ziobro, że pedofilów należy izolować od społeczeństwa  na  jak najdłuższy okres.

Otóż okazuje, się , że ten 24 latek był już w obrębie zainteresowania odpowiednich służb. Ten człowiek był pod obserwacją lekarską przez 5 lat za podobne czyny, ale w 2018 lekarze orzekli, że już nadaje się do życia w społeczeństwie.

Tak się nadaje, że w 2019 r. popełnił ten ohydny czyn na 9 letniej dziewczynce. Kto za to odpowie? kto pomoże tej dziewczynce wrócić do równowagi psychicznej, kto pomoże wyjść z tej traumy?

Pamiętamy jak zachowali się w sejmie posłowie PO i .N. Zachowali się jak stado małp, gdzie przywódcą tych małp wydaje się był jakoś dziwnie pobudzony poseł Nitras by w efekcie wyjść z Sali Plenarnej przed głosowaniem w sprawie zaostrzenia kar dla  dofilów.

Po filmie Sekielskich o księżach pedofilach notabene TW SB , Schetino domagał się powołania komisji ds. pedofilii w kościele, PiS zgodził się na taką komisję ale dotyczącą wszystkich grup zawodowych w tym księży, przy wyciu i sprzeciwie totalnych.

Po dzisiejszej publikacji GPC o działaczach PO skazanych za pedofilię , można zrozumieć skąd taka niechęć i sprzeciw do powołania komisji ds. pedofilii dotyczącą wszystkich przypadków pedofilii we wszystkich grupach zawodowych.

Wychodzi na to, że min Ziobro miał rację, nie tylko nieuchronność ale i wysokość kary, może te ohydne czyny chociaż ograniczyć.

Przecież to stronnicy totalnych z nadzwyczajnej kasty, dawali w ponad 40% przypadkach zawiasy, stąd pedofile czuli się bezkarni.

https://wiadomosci.wp.pl/gorzow-wielkopolski-matka-zgwalconej-dali-mojej-corce-jakas-tabletke-policja-zwlekala-6383685996250753a

https://gpcodziennie.pl/114733-pedofileznalezieniwpo.html

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)