Feminazistki demonstrują za pieniądze Sorosa

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Dzisiejsza środa to to nie ta pomylona feminazistka zwana profesorką a "Międzynarodowy Dzień Kobiet". Międzynarodowa globalna neokomuna zorganizowała tak zwane protesty pod hasłem "Dzień bez kobiety".

Wygłupy feminazistek organizowane na całym świecie przebiegały odwrotnie niż ich hasło. Feminy zamiast jak należało pochować się po kątach wypełzły na ulice i straszyły normalnych ludzi.

Jak to było popatrzmy na przykładzie USA ( polskie media nie potrafią przeprowadzić rzetelnej analizy zjawiska).

Choć organizatorzy ruchu feminazi twierdzą, że demonstracje maja na celu wykazać nierówności płci, fakty dowodzą, że maja one na celu destrukcję legalnego rządu. Sytuacja jest identyczna w USA i w Polsce bo sponsor jest ten sam. 

 

'Day Without a Woman' supporters got $246M from Soros

 

W USA demonstracje zostały przygotowane a "protestujący" opłaceni przez tych samych organizatorów co rozpętali Marsz Kobiet w Waszyngtonie w styczniu, na które zwieziono z całej Ameryki  setki tysięcy ( w tym zawodowych protestantów. 

Opublikowany raport  stwierdza że Soros - którego majątek netto wynosi 25,2 mld $, który jest propagatorem liberalizmu dał miliony grupom organizującym  demonstracje 8 Marca.

Czy to są normalni, spontanicznie zebrani ludzieSpośród 544 partnerów organizujących marsze, 100 grup otrzymało dofinansowanie od Sorosa, które wyniosło  246 milionów dolarów, informuje konserwatywna grupa  Media Research Center. Głowne dotowane grupy to: Planned Parenthood, Center for American Progress oraz People for the American Way (PFAW.

Można stawiać dolary przeciw orzechom że polskie "demonstrantki" nabrały wigoru za takie same dolary.

"Dotacje te stanowią tylko fragment ogromnych nakładów Sorosa na propagandę globalnego  neokomunizmu". Centrum Badań Mediów informuje na swojej stronie internetowej." że jego Open Society Foundations rozdało ponad 13 miliardów dolarów na idee globalnego upadku moralności.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:9)

Komentarze

 Niezły ubaw mam z "feministek" które uczestniczyły w tych akcjach "za friko" gdy się dowiedzą za jakie pieniądze zostały wyciągnięte na ulice. Nawet idiota nie lubi gdy go ktoś oskubie lub gdy jego kosztem zarabia.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

niezależny Poznań

#1534692

sadzisz ze te inteligentne sie zorientuja?przeciez nie raxz juz je zrobiono na szaro ,a one dalej nic nie kumaja,ze ktos je dyma na sucho

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

marekpolo

#1534726

Widok owych "sponanicznych demonstracji" naprawdę odrażający. No i te hasła. Ziemkiewicz kiedyś pisał, że te obrazy "demonstrantek" pokzane w TV skutecznie odstraszy normalne kobiety zarówno od tej szaleńczej ideologii jak i od organizatorek i aktywistek feminizmu. Miał wiele razji.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1534729

... w całej Polsce na sabat na służbie szatana, by POzwalano im na mordowanie nienarodzonych dzieci, kiedy im przyjdzie ochota.

Nic z tego, w Polsce nie da się wam wyrzucić Boga z Polskich serc, ani mordować nienarodzonych dzieci.

Bo w Polsce Królem jest Jezus Chrystus.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1534737