Centrum inwigliacji świata za 2 miliardy $

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

To nie "bluff".  W Bluffdale w sercu krainy Mormonów w stanie Utach jest budowana siedziba dla realnego Big Brothera. Rządowe NSA za 2 miliardy dolarów buduje ośrodek który jest w stanie przechwycić SMS, Twit ,każdą rozmowę na całym świecie.

Dziś Bluffdale jest siedzibą sekty mormońskich poligamistów. Są tam od 160 lat usiłując odczytać zaszyfrowany , zapisany na złotych tablicach tajny przekaz dotyczący przyszłości świata . Miasteczko posiada stadion, szkole , kościół dla 9 tys. członków. Od 1978r. ilość mieszkańców podwoiła się a ilość wielożeńców potroiła.

Ostatnio napływa tam coraz więcej nowych osadników. Są milczący, tajemniczy jak skrypty które odcyfrowują dawni mieszkańcy. Oni też będą odczytywać szyfrowane informacje. Przybywa coraz więcej robotników, coraz nowe fundamenty wgryzają się w ziemię. Powstaje centrum które będzie pięć razy większe niż dotychczasowe centrum świata - waszyngtoński Capitol.

  

Ten nowy "klasztor" nie będzie wypełniony egzemplarzami Biblii, prorokami i wiernymi -zapełni się natomiast serwerami, komputerami,specjalistami wywiadu i uzbrojonymi strażnikami. Zamiast oczekiwać i słuchać głosu przychodzącego z Nieba , mieszkańcy nowego Centrum sekretnie będą zbierać, magazynować i analizować każdy bit informacji , każde słowo i obraz jaki znajdzie się cyberprzestrzeni . Wszystko cokolwiek znajdzie się w sieci światowych telekomunikacyjnych networków trafi do Bluffdale.

Należy przypuszczać że takie ośrodki budują lub mają Chiny i Rosja. Kto jeszcze. Rozpoczyna się "cyber-war", wojna cybernetyczna.

Wojna ta przyczyni się do wprowadzenia rewolucji technologicznej gdyż do nanlizy takiej ilości danych potrzebne są super szybkie procesory. Kolejne generacje pozwolą osiągnąć " exaflop speed" , one quintillion (1018) operacji na sekundę , i kolejny etap " zettaflop" (1021) , następny "yottaflop".

 

Jaguar jeden z najszybszych komputerów świata.

Najszybsze komputery świata .

 

 

Centrum ma niezły apetyt na energię. Będzie zużywać jej tyle ile potrzebuje 200 000 domów mieszkalnych.

Podobne centrum buduje Google:

Totalna inwigilacja? Koniec ery Anonymus?

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (8 głosów)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Archiwum X został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

W Plsc tz jst ch fl: http://www.tylkprwd.cm/nwglcj-pdslchy-chln-w-plsc/

PS wszystk rb dl nszg bzpcznstw. Przcz mryk ns rtj d trrystw, 

Vote up!
1
Vote down!
-7
#1541520