KODuno, Adamie M. gdzie konsekwencja? Apeluję o nią!!!!

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Środowiska skupione w KODzie od zawsze zwalczały takie stwierdzenia jak np. patriotyzm gospodarczy, patriotyzm, miłość do ojczyzny. Zwalczały pojęcia naród, narodowy. Wolą też mówić o sobie Europejczycy zamiast Polacy. 

Dziwi więc ich nagła tęsknota do pieniędzy rządowych, państwowych. Brzydzi was Polska, brzydzą Polacy, ale kasa od nich wam pasuje?

Jak tacy z was Europejczycy to po kasę idźcie do nich. 

A tu ciągle słyszę płacze różnych Jand lub Adamów M. że im kasę obcięli....

 ]]>https://twitter.com/pikus_pol/status/801028576111796224]]>

Adamie, Jando przecież twierdzicie że PiS to faszyści, totalitaryzm. Więc bralibyście od nich pieniądze:)!!! Jak tak można! Od homofobów? Od katolików? Od islamofobów?

Adam przecież wam nie jest wszystko jedno. Apeluję do ciebie i tobie podobnych!!

W obronie demokracji musicie świecić przykładem. Liczę że wprowadzicie zasadę-zero pieniędzy do łamiących konstytucję!!!! Zero pieniędzy od ciemnogrodu!! 

Bądźcież k.rwa konsekwentni!!!!!!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Młodsi nie pamiętają (bo nie mogą), ale w czasach Gierka, zawierano z państwami EWG umowy np. o sfinansowanie budowy faryki samochdówi, powstały dług spłscano dostawami produktów tej fabryki właśnie. Tak miano spłacić fabryki w Tychach i Bielsku, po zakupie licencji Fiata 126. Pomysł może był nigłupi, ale czasem PRL robiono w konia, jak z zakupem autopbusu Berliet we Francji. Kupiono licrncję, rozbudowano fabrykę w Jelczu i jak ruszyła produkcja w Polsce Berliet zbankrutował i nie było komu dostarczać podzespołów dla produkcji francuskiej. Gierek uważał, że ten system to klucz do "budowy Drugiej Polski", i "samospłata" inwestycji zachodnich pozwoli na stworzenie raju nad Wisłą.

Działania biznesowe pana nadred wyglądają podobnie, lecz samospłata jest odwrócona. Forsa  płynie do firmy ragoa, jest to zapłata za licencję pozytywnego obrazu płacącego który jest rozpowszechniany. Czyli to płatność za usługę "z góry".:. 
Dzięki wykupionej licencji, pozytywny obraz płatnika, przychylnie usposabia "masy", które płatnikowi pozwalają się łupić, a pozyskane środki płyną znów na zakup nowej licencji dającej jeszcze bardziej pozytywny obraz płatnika (który jest jrdnocześnie łupieżcą "mas").i sytuacja się powtarza tak długo, aż licencyjny obraz płatnika jest tak bardzo pozytywny, że nikt w to nie może uwierzyć. Wówczas rozeźlone "masy" odwołują płatnika (który staje się zbankrutowanym łupieżcą), powołując nową ekipę, która kupować kolejnych licencji nie chce. Samospłata za ogłupianie ulega przerwaniu i ragoa - ponieważ została "strasznie walnięta", musi zjadać własny ogon, który w okresie prosperity urósł bardzo. Wywołuje to spazmy i złorzeczenia i wołanie o pomoc i przychodzi nowy płatnik zewnętrzny, Pozytywna zmiana jest taka, że grasuje i łupi na zewnątrz.  .

Vote up!
3
Vote down!
0

Traczew

#1526475

Vote up!
5
Vote down!
0
#1526503

Olek teraz walczy z Bolkiem o tytuł "króla netu";)

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1526507

Czy ktoś czuwa nad ochroną wizerunku Andrzeja Dudy i Pierwszej Damy? Jeśli tak, to tego typu „meetingi” powinny być dokładnie prześwietlane bądź wręcz eliminowane z harmonogramu spotkań głowy państwa. Narażanie lub wciąganie Prezydenta RP w komercyjne i nieobyczajne „happeningi” jest niedopuszczalne.
http://wpolityce.pl/blogi/lech-makowiecki/342-gala-3d-czyli-doda-w-natarciu
Kto poważny chciałby iść na galę „Super Ekspresu” i słuchać zawodzenia Rabczewskiej, tudzież podniecać się zamęczonymi wdziękami „artystki”? Kogo inteligentnego szlag by nie trafił na samą myśl, że w prymitywny sposób został wciągnięty do ustawionej marketingowej akcji? Nie ma bogactwa wyboru w politycznych kadrach, bo niewielu normalnych ludzi jest w stanie wytrzymać w takim schizofrenicznym stanie. Za żadne pieniądze nie przyjąłbym teki ministerialnej, ani nawet podsekretarza stanu. Nie na mój charakter, nie na moje nerwy takie dupy Dody i wiele innych „atrakcji”. Z tego powodu patrzę na ten politowania godny skandalik znacznie głębiej, tutaj nie ma nic śmiesznego, wszystko jest smutne. Życie publiczne stoczyło się na samo dno i zamiast marudzić trzeba się pomodlić, żeby takich ludzi, jak Prezydent Duda w polityce było, co najmniej czterech, bo to człowiek z unikalnym darem i talentem do polityki współczesnej.
http://kontrowersje.net/dupa_dody_czyli_g_bsza_refleksja_nad_losem_polityka

Vote up!
3
Vote down!
-3

Verita

#1526687

Vote up!
6
Vote down!
0
#1526693

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Kto cie tak prześladuje na jawie i we śnie? Kto burzy twój spokój ? O kim tak ciągle myślisz, piszesz, obrazkujesz? Kto to jest?

Vote up!
2
Vote down!
-4

Verita

#1526701

Postanowiłem zaprezentować mój dorobek zdjęciowy.
to bedzie
GALERIA INTERNETOWEJ HOŁOTY

Vote up!
5
Vote down!
0
#1526707

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...i nie ma potrzeby ich przypominać. ale tego pana nie znam...dlatego pytam a ty nie odpowiadasz. Nie mógłbyś tak czasem na temat...?

Vote up!
2
Vote down!
-4

Verita

#1526709

"ale tego pana nie znam...dlatego pytam a ty nie odpowiadasz"

 

O bosze.

Ty nie znasz tego pana (sic)

Od jak dawna masz internet

Vote up!
3
Vote down!
0
#1526716