Kolejna groteska "byłych", tym razem list "byłych" z MON

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Z każdym dniem opozycja pogrąża się w coraz większych odmętach śmieszności i frustracji zarazem. Teraz jest to frustracja grupowa. Już nie wystarczają pojedyncze gesty. Teraz czas na grupen...gesty.  Komorowski to już nawet drugi list skrobnął..Tym razem napisali byli szefowie MON. 

Co w tym śmiesznego?

Śmieszne jest to że napisali list z powodu...wypowiedzi ministra  Macierewicza. Minister mówiąc że nasze wojsko w 2015 nie miało zdolności do zapewnienia bezpieczeństwa na terytorium kraju-podważa naszą pozycję oraz zachęca naszych przeciwników do agresywnych działań wobec naszego kraju. Tak, tu nikt się nie przewidział. Oni uznali że takie działanie to powód do dymisji:)...  

List otwarty napisano w nawiązaniu do słów szefa MON wygłoszonych w Sejmie podczas przedstawiania wyników audytu rządów PO-PSL. Pod listem podpisali się: Janusz Onyszkiewicz, Bronisław Komorowski, Janusz Zemke, Radosław Sikorski, Tomasz Siemoniak, Bogdan Klich.

Antoni Macierewicz ogłosił z sejmowej mównicy, że jesienią 2015 roku polskie siły zbrojne nie posiadały zdolności do zapewnienie bezpieczeństwa ani terytorium Polski, ani obszaru powietrznego, ani kluczowych obiektów dla kierowania państwem" - piszą autorzy listu.[...] "Aż trudno uwierzyć, że polityk na tak odpowiedzialnym stanowisku może z taką łatwością dyskredytować potencjał polskiej armii. (...) Podważa pozycję Polski w Sojuszu i zachęca naszych przeciwników do agresywnych działań wobec naszego kraju" - czytamy w otwartym liście.

http://fakty.interia.pl/polska/news-byli-szefowie-mon-chca-dymisji-anton...

Ludzie którzy jeżdżą po całym świecie plując na obecny rząd. Próbujący załatwiać w zagranicznych instytucjach, strukturach oraz u zachodnich polityków zakładanie na nasze państwo kar, nadzoru lub najlepiej interwencję. Ci sami ludzie domagają się dymisji szefa MON za napisanie prawdy. Przecież nie zabiegamy o stałe bazy NATO z powodu własnej siły. 

Oburzanie się przez nich na rzekome podważanie pozycji Polski jest szczytem obłudy i hipokryzji. Przecież to te same osoby-głównie Sikorski- lobbowały w USA za odebraniem nam szczytu NATO. 

Można to skwitować krótko- diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni.

Jeden tylko plus tego listu-oficjalne przyznanie się tego środowiska że za szkodzenie własnemu krajowi, podważanie jego pozycji, zachęcanie przeciwników do agresywnych działań-to wszystko jest powodem do dymisji!

Szacunek za szczerość. Przypomnę że właśnie za te cechy wyborcy Was zdymisjonowali. Dajcie nam więc zapomnieć o sobie. Idźcie szKODzić jakiemuś innemu państwu. 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Szanowny panie zubergg rada dana bylym ""mimistrom"" jest dobra lecz nie posluchaja pana gdyz w innych krajach byliby  pociagnieci do odpowiedzialnosci nie tylko politycznej lecz takze karnej .

Niemcy zaszkodzili sobie sciagajac ""uchodzcow "" Polski rzad szkodzi sam sobie tolerujac wypowiedzi klamst i falszu przez bylych ministrow ,obecnych przegrancow politycznych  nie pociagajac ich do odpowiedzalnosci za ich czyny szkodliwe dla Polski

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1513292

Ja, jako były...

prezydęt/premier/minister

Żondam od narodu polskiego aby mi umożliwił dalsze jego okradanie !

Chciałbem, kanieczna, dokończyć procesu likwidacji przemysłu i armiji.

Chciałłbem równiesz wymazać historije polskom i stworzyć nowego europejskiego Adama (na wzór Pawki Morozowa).

itd, itp...

aż kamieni kupa pozostanie

i tenkraj zaginie.

Tak mi dopomósz Panie

Putinie.

:-)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1513293

POwinni wisieć albo kulka w łeb, a oni listy piszą głupki.

No ale głupki tak chyba mają - wszyscy winni tylko oni święci

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1513297

Płaczą chłopcy ze spalonych WSI, że ta Polska nie Niemiecka ni sowiecka, tylko wolna, niepodległa.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1513300

Celne:)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1513330

List konfidentów "obrony narodowej" to kolejna komiczna hucpa tzw. "opozycji"...rzeczywiście trzeba nie mieć zasad i honoru by po pół roku "kolędowania" po świecie przeciw polskiemu rządowi teraz udawać obrońców polskiej racji stanu...obrzydliwe...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1513302

tej najbardziej nowoczesnej Targowicy. Przecież to cały (były) rząd, parlament i instytucje. Jak wielki jest rzeczywisty rozmiar narodowej zdrady?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1513308

To jest dopiero szczyt hipokryzji. Najpierw opierdzielanie, degręgolada w armii. A teraz protestują bo zmiany. Czesem to aż ciężko się powstrzymać od mocniejszych słów. A czasem zwyczajnie łapska opadają.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Semper Fidelis

#1513427