Marcowa nagonka, gdzie szukać jej inicjatorów?

Obrazek użytkownika zuberegg
Idee

50 rocznica marca 68 może stać się kolejnym powodem do ataku na Polskę. Polska jednak ma mało wspólnego z owymi wydarzeniami. Polecam obejrzeć film dokumentalny pod tytułem "Marcowa gra. Czy Władysław Gomułka był antysemitą".

Padają tam znamienne słowa..

 Seweryn Blumsztajn-Wejście do partii komunistycznej przed wojną oznaczało odcięcie się od żydostwa, oni uciekali ze sztetla do tej partii komunistycznej. Ci towarzysze byli znacznie bardziej zidentyfikowani z partią niż ze swoim żydostwem. Także mnie nie dziwi wcale, że żydzi, z pochodzenia oczywiście, organizowali kampanię antysemicką. 

Leszek Żebrowski-Szefem bojówek ormowskich które pacyfikowały krakowskie przedmieście był towarzysz Kotowski, który po wykonaniu tych czynności zabrał się z Polski i wyjechał sobie do Izraela, już pod innym nazwiskiem.

Przypomnieć w tym miejscu należy że Gomułka miał żonę pochodzenia żydowskiego. 

Jeśli więc ktokolwiek będzie nas oskarżać o antysemicką kampanię, nasze władze winny wysyłać biogramy twórców owych wydarzeń. Na Sewerynie Blumsztajnie można w tej sprawie polegać, wszak Gazeta Wyborcza o komunistach i Żydach wie wszystko.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Dokładnie tak samo było z nauczycielką rosyjskiego, która zatruwała nam życie w ostatnich klasach podstawówki, węsząc żydowskie spiski wśród nauczycieli. Zmusiła naszą wychowawczynię do emigracji, do....Danii, bo tam miała daleką rodzinę. Kiedy już byłem w szkole średniej, rusycystka nagle przypomniała sobie, że nazywa się zupełnie inaczej i emigrowała do Izraela. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


#1559770

Dobre:)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1559794