Lampucera z KOD-u– "PiS trzeba wywieźć do Oświęcimia i wytruć"

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Niniejszym zawiadamiam prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa zniesławienia, nawoływania do użycia przemocy i stalkingu oraz gróźb karalnych.

A cooooo? Ja gorsza od Bronka – pardon – Ryśka Petru jestem? On takie złożył to ja też mogę. On złożył na kibiców za transparent na meczu Legii z Piastem - „KOD, Nowoczesna, „GW”, Lis, Olejnik i inne ladacznice – dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice!”, a ja składam... na siebie. Za „pindę”. Ot, co! Bo życzę pindzie z poniższej rozmowy z reporterem radiownet.pl i wszystkim podobnym pindom jednego - golenia na łyso, kąpieli w dziegciu, wytarzania w pierzu i pędzenia batem po ulicach, a potem pręgierz (0:56):  

 

 

Podobne pindy płci wszelkiej uczestniczyły również w poprzednich spędach trzódek łojca Mateusza i dżokeja Rubikonia. Migał na nich portret śp.Lecha Kaczyńskiego ze stryczkiem na szyi, były też inne  „pokojowe” transparenty: 

GW, Lis, Olejnik i i. polityczną prostytucję uprawiają od lat, za nią przegrał wybory Komorowski i Platforma O. bo Polacy mieli dość nierządu. Tą samą prostytucję uprawia Nowoczesna i KOD. Pinda z klipa histeryzuje, że nie chce powrotu PRL-u, nie chce komunizmu ale jest zupełnie nieświadoma tego, że popierając wraz z Nowoczesną i KOD-em kapusia komuchów Bolka i bandę komuchów w TK i w SN, tkwi w tym komuniźmie po czubek głowy.  Pinda z klipa nie chce II wojny światowej ale szmalcowników z Nowoczesnej, z KOD-u i PO, godnych następców tych z lat 1939-45  popiera bo we łbie ma już tylko szambo GW i Olejnik z Lisem&co....

Cymbałowi Petru dedykuję „kupa mięci” ten oto obrazek: 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:21)

Komentarze

rzeczywiście kłamstwo powtórzone sto razy "staje się prawdą". Specjalisci od propagandy działający wciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, w tym nieprzerwanie także po 1989 roku wychowali w Polsce specyficzną frakcję do której analogie widzę w Związku Sowieckim czasów komunizmu i w Niemczech czasów narodowego socjalizmu. Niemcom poniekąd się udało - szok po drugiej wojnie światowej spowodował że kolejne pokolenia rozwijają się względnie normalnie (względnie, bo mają teraz problem z lewactwem). Z obywatelami byłego ZSSR jest chyba gorzej. Chciałbym wierzyć że nie trafi się nam "terapia szokowa". Mimo wszystko.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1512951

Jest to typowe myslenie i uzewnetrznianie  negatywnych emocji wynikajace z kompleksu nizszosci i braku dojrzalosci.

 

 Osoby, ktore udzielily wywiadu czuja sie niejako gorsze jako Polacy wobec krajow zachodnich i chca sie  im przypodobac.

PiS uwazaja jako cos krempujacego. To tak jak nastolatki, ktore wstydza sie swoich rodzicow wobec swoich kolegow. Chca

kolegom zaimponowac a obecnosc rodzicow im nie pozwala, bo przynosza obciach. Nastolatcy  patrza sie na swiat oczami

kolegow. Zwracaja uwage na to co jest modne. Rodzice nie sa modni, koledzy zas tak. Nastolatki probuja robic rzeczy

oryginalne, ale czestokroc jedynie powielaja to co media i przemysl im dyktuja. Podobnie z tymi KOD-owcami. Sa wielce

oryginalni. Wydaje im sie, ze walcza o rzeczy wyzsze i sa wielce oryginalni. Poslac ich do Chin,  albo do Rosji, albo na Bliski

Wschod robic podobne manifestacje, to im sie oczy otworza. Latwo jest manifestowac kiedy nikt nie wsada do wiezienia i nikt 

nie paluje, i nikt nie zwalnia z pracy. Mozna wtedy byc prawdziwym bohaterem jak z filmu. Gorzej kiedy trzeba isc po

prad. KOD-owcy ida z pradem, ida na latwizne, sa bezkrytyczni wobec samych siebie i tych, ktorzy nimi steruja. 

Niby sa wolni, zyja w miare wolnym kraju, ale faktycznie zyja w niewoli umyslowej i emocjonalnej.  O wolnosc wlasna trzeba

walczyc, ale nie na marszu KOD-owym.  

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1512961

PIS trzeba wywieżć do Oświęcimia i wytróć   - Co z niektórymi zrobiła ta Patologia PO i Sitwy? Czyżby ta była rządząca Patologia wypaliła do cna niektórym podstawowe wartości moralne? Kłamali rano,oszukiwali wieczorem,wmawiając społeczeństwu ,że kłamstwo,oszustwo jest dobrem i wymogiem nowoczesnej terażniejszości..Dlatego tak wściekle atakowali kościół,jako ostoję moralności! Co przełożyło się na upadek moralny  części duchownych pasterzy. Takie celowe zachowania muszą być natychmiast z urzedu osto potraktowane karą bezwględnego więzienia! Ta banda Targowicy jedzie PO bandzie, więc nie ma  co czekać do jesieni,ale ostro z bata zacząć karnie rozliczać wszystkie afery! Nie ma przyzwolenia na dalsze trwanie Targowicy! Mam nadzieję,że jutrzejszy audyt mafii otworzy szerzej oczy społeczeństwa! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1512964

Nie dziwie sie ze zbieranina popluczyn i odpadow, zgnilizny moralnej  wielu partii maszeruje po ulicach stolicy i nie tylko opluwajac Kaczynskiego i rzad p. premier B. Szydlo  skoro po opluciu wszystkiego co zwiazane z Pisem przez nijaka Gasiuk-Pihowicz o ksywie ""zydowskiej hieny "" caluje po rekach Czarnecki z PiSu , mam nadzieje ze ow czarnecki nie zacznie calowac po doopie owej osobniczki.

Sa granice tolerancji  ktore  powinno sie tolerowac , lecz nic wiecej  gdyz to co  prezetuja ostatnio osobnicy z tak zwanej opozycji przegrancy z PO i popluczyn pezedperowskich  eseldowcy i ludowcy powinno sie scigac przez prawo i bez ulgi karac .

Hasla przez nich lansowane to kaskada nienawisci ,podlosci , falszu  i klamst oraz nawolywanie do wojny domowej , swa podloscia osiagneli dno wciagajac w to dzieci .

Dosc takiej bez sensownej tolerancji i zezwolenia na podlosc oraz falsz , jak dlugo bedzie akceptacja na obdzierania ludzi z honoru i godnosci przez awanturnikow politycznych ???

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1512965

http://naszeblogi.pl/61922-poprzemy-tuska-jesli-bedzie-dzialal-w-interesie-polski

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1512984

Swetru nie jest politykiem tylko wydmuszką służb, więc zrobi co mu nakażą oficerowie prowadzący i tyle...

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1512967

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1512970

Dziękuję Contesso za znakomity i dosadny wpis! Ludzie tego pokroju nie boją się niczego poza prawem, które może uszczuplić ich kieszenie. Uderzający jest fakt, że ta nienawiść szeroko rozlewająca się na ustach tych rzesz ludzi, płynie w dniach w których wspominamy św. Stanisława Bp i Męczennika, Patrona Polski. Po temu wołam do pasterzy naszego narodu, by dostrzegli te słowa i ich wymowę i z której strony płyną już od lat, gdyż Pan Bóg będzie sądził każdego, a szczególnie Tych których namaścił, by sprawowali pieczę nad narodem polskim. To prawda że Kościół nieustannie głosi prawdy naszej wiary i niech tak będzie z Bożą pomocą dalej, że Bóg miłosierny za dobro wynagradza, a za zło karze.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1512973

Bardzo mi sie podoba kara dla "pind" : golenia na łyso, kąpieli w dziegciu, wytarzania w pierzu i pędzenia batem po ulicach, a potem pręgierz . Przydał by sie wniosek do Ziobry o wprowadzenie odpowiednich korekt opartych na starym prawie do kodeksu karnego . Wykonawcy by sie znaleźli. Kocham Starą Polskę.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1512975

Nie pindo! Nie wyciął i nie wytnie! - Jest to bowiem dowód wskazujący na publicznie uprawianą mowę nienawiści zidiociałej pindy z KOD-u. Mowa nienawiści jest ścigana przez polskie prawo z art. 256 i 257 Kodeksu karnego i zagrożona jest karą grzywny lub pozbawienia wolności do lat 2. (art. 256 Kk.) oraz do lat 3. (art. 257 Kk.). Tyle mówi polskie prawo.

W poniedziałek, tj. 9 maja br., a więc 2 dni po marszu KOD-owskiej swołoczy miałem dość ciekawą rozmowę z młodymi ludźmi. Przyznam się, że to ja w przerwie między wykładami sprowokowałem kilku studentów, by wyjawili swoje opinie na temat celowości sobotniego marszu. Oto mały fragment tej rozmowy. Cytuję z pamięci:

- No wie pan, marsz był słuszny, bo to co wyprawia "kaczor" i PiS - woła o pomstę do Nieba! - rzekł jeden ze studentów.
- A co ten przebrzydły "kaczor" z PiS-em takiego wyprawia? - zapytałem.
- To nie wie pan, że PiS ogranicza wolność obywateli? Nie pozwala na normalne funkcjonowanie Trybunału Konstytucyjnego poprzez nie respektowanie wybranego przez PO składu sędziowskiego? - zapytał ów student.
Drugi ze studentów dodał: - Kilka tygodni temu zostałem ojcem. Żona urodziła mi pięknego synka. Ale jako student, nie mam zasobnego portfela. Gdy pisiory uchwalali program "Rodzina 500+", nie wzięli pod uwagę takich rodzin jak moja. To jest dykryminacja! To jest dzielenie polskiego społeczeństwa na lepsze i gorsze! - Po czym dodał: - Posłowie z PO mieli rację, że pisiory co innego mówili w kampanii wyborczej, a co innego robią teraz! Wtedy mówili, że 500 złotych będzie na każde dziecko, a teraz ustawa mówi o drugim i kolejnym dziecku. 

I cóż takim niedoinformowanym młodym ludkom "antypisiorom" mogłem odpowiedzieć?

- Panowie! - To nie jest tak, jak mówicie. Prawda wygląda zupełnie inaczej. Jeśli chodzi o Trybunał Konstytucyjny, to najpierw doszło do złamania prawa przez PO oraz prezesa TK - Andrzeja Rzeplińskiego. Przed jesiennymi wyborami do sejmu owi desygnowali niejako "na zapas" sędziów, którzy de facto - zgodnie z ustawą o TK powinni być wybrani tuż przed upływem kadencji swoich poprzedników, a nie na pół roku przed. Ponadto po desygnowaniu i zaprzysiężeniu sędziów wybranych zgodnie z ustawą o TK przez sejm obecnej kadencji - sędziowie ci nie zostali dopuszczeni przez prezesa Rzeplińskiego do orzekania. Potem Rzepliński nie respektował ustawy grudniowej o TK twierdząc, iż pracę TK opiera o najwyższy akt prawny, jakim jest Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej. Ale nie wspomniał, że w tejże Konstytucji jest zapis mówiący o tym, że pracę TK regulują stosowne ustawy. Czyli prezes Rzepliński stał się "wyrocznią" stojącą ponad prawem.
Ale skandaliczym jest fakt, że ów sędzia złamał prawo angażując się bezpośrednio w napisanie projektu ustawy o TK, ponadto "bawiąc się" w polityka Platformy Obywatelskiej. A przypominam wam braci studencka, że sędzia nawet sądu rejonowego, a co mówić o sędzi Trybunału Konstytucyjnego - ma być apolityczny i nie angażujący się w prace jakiejkolwiek partii politycznej!!! O tym mówi ustawa, - skwitowałem zarzuty pierwszego studenta-dyskutanta. Na zakończenie tego wątku dyskusji dodałem:
- Zatem po zajęciach na uczelni macie zadanie domowe: - odszukacie stosowne akty prawne dotyczące poruszanego zagadnienia, po czym sami ocenicie, czy zostały respektowane przez PO i przezesa Rzeplińskiego. Za kilka dni zapytam was, jakie wysnuliście wnioski konfrontacji zapisów prawnych z rzeczywistością. Po takiej konfrontacji zapewne nie będziecie mówili o łamaniu demokracji przez PiS.

- Co do pana - młodego ojca, to gratuluję synka. Jeśli chodzi o pana pretensje w kwestii pominięcia pana rodziny w "Programie 500+", to proszę, by odszukał pan w sieci spot z kampanii wyborczej pani Beaty Szydło i skonfrontował treść tam prezentowaną z treścią ustawy. Ponadto wnioskuję, że czerpał pan wiedzę z GW i TVN-u, bowiem szerzy pan tu dezinformację propagowaną przez te media. Ustawa ta wcale pana rodziny nie pominęła. I tu kolejne zadanie domowe dla panów: zapoznajcie się z ustawą dotyczącą "Programu 500+", a sami się przekonacie, że rodziny posiadające jedno dziecko też mogą otrzymywać 500 PLN-ów miesięcznie, wszakże pod warunkiem, że spełniają kryteria dotyczące dochodów. A są one określone właśnie w tej ustawie.

Drodzy panowie! - kończę tę dyskusję takim oto stwierdzeniem opartym na faktach: - krzyk KOD-u, Nowoczesnej.pl, SLD, PSL i PO jest wołaniem o powrót do "normalności", z jaką mieliśmy do czynienia przez ostatnie 8 lat rządów PO-PSL. Jak ta "normalność" wyglądała? Ano tak, jak to opisał jeden z czołowych blogerów o nicku MarkD. na swoim blogu. Podaję wam link do tego materiału. Ale uprzedzam, - zarezerwujcie sobie sporo czasu, bo lista owej "normalności" jest bardzo długa. (I tu wręczyłem studentom karteczki z następującym linkiem: http://markd.pl/afery-po-0-748-i-kadencja-rzadow/).  

- No... - rzekł pierwszy student-dyskutant, - zapoznamy się z tymi ustawami i materiałem z linku, po czym dodał: - ale jak się okaże, że nie ma pan racji, to pan stawia nam trzem po dwa piwa, a jak racja będzie po pana stronie, ty my stawiamy, o key???
- O key, - odpowiedziałem i zakład został zrobiony.

To tyle, a w zasadzie... aż tyle Contesso.

Serdecznie pozdrawiam,

Satyr  

P.S.
Już się nie mogę doczekać widoku ich wyrazów twarzy, kiedy będą mi - oczywiście po zajęciach na uczelni - stawiać piwo, hehehe.   

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1512979

Informacja w GW, u Olejnik, Lisa itd. jest wybiórcza - mówią A ale  B i C  już nie. Mało - mówią tylko to A lub jego część, które mogą zmanipulować by dało maksymalnie negatywny obraz. I powtarzają to potem jak mantrę by wbić ludziom do głów sieczkę. To samo robiło i robi PO, to samo robi Nowoczesna i KOD. Np. wczoraj Kijowski podał kolejną wersję dlaczego nie przybył do studia na rozmowę z Kowalskim. Zupełnie jak Bolek Wałęsa, hehehe. Robienie z ludzi idiotów kliszami to jest właśnie to ich qrewstwo.

A ci Twoi studenci... No cóż - albo sprawdzą ustawę 500+ i linka do MarkD albo nie. Jeśli sprawdzą - postawią Ci piwo choć ja myślę, że w obu przypadkach raczej będą Cię unikać. Mnie ciekawi co innego  - jeśli spradzą Twoje informacje - czy będą oświecać innych tak jak Ty ich oświeciłeś.  Tak ze zwykłej przyzwoitości i uczciwości... 

Pozdrawiam. :):)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1512983

Było miesiąc temu, gdy wychodziłem po skończonej mszy w niedziele, słyszę rozmowę faceta z swoją żoną.

Te pisiory nawet proboszcza już przerobili, bo on nie mieszał się do polityki przez tyle czasu.

Pomyślałem sobie to był błąd ze strony proboszcza, bo o wiarę i Ojczyznę trzeba stale walczyć.

Tak mówił przecież Św Jan Paweł drugi i idąc dalej za tym facetem i słyszę jego dalszy tekst do żony.

Ja bym całe to PIS-owskie ścierwa powywieszał i był by spokój.

Nie wytrzymałem puściły mi hamulce, podskoczyłem do faceta, a oczy i wyraz twarzy spowodowały że facet się wystraszył i to poważnie.

I się go pytam, ty gnido dopiero co byłeś u komuni świętej i przyjmowałeś Pana Jezusa do siebie, a już chcesz wieszać ludzi, którzy myślą inaczej o Polsce, jak wy złodzieje i zdrajcy z PO.

Tak że dla nich niema żadnych świętości, ani moralności, są w stanie sprzedać nawet własnych rodziców, a co dopiero Ojczyznę, jak zobaczą srebrniki judaszowe.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1512986

Za Twą Reakcję Dobry Człowieku, Patrioto, Prawy Polaku

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1512989

Kiedyś zapłacę za tą moją porywczą naturę.

Ale nie pozwalałem i nie pozwolę by szkalowano i opluwano Polskich patriotów.

Credo patriotów to Bóg Honor Ojczyzna.

Adamie ty za morzami jesteś też wspaniałym i prawym patriotą kochający Polskę, i mogą się uczyć patriotyzmu od ciebie.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1512996

Dziś rano przed ogłoszeniem audytu o stanie państwa Kopaczowa wydaliła z siebie zdanie " jednego nam PIS nie zarzuci. Sponsorowania ojca Rydzyka i wycięcia Puszczy Białowieskiej". PIS nie sponsoruje ojca Rydzyka tylko geotermię,źródło energii. A co do Puszczy to wcześniej  Tusk chciał "wyciąć" wszystkie lasy, łacznie z Puszczą. Ale obchodzi to kogoś ?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1513071

Masz cztery piwa ale proszę nie pij na uczelni i broń Boże nie siadaj za kółko :):)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1513070

 o tych twoich piwach, Satyrze. Czy już je dostałeś?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1513770

... smaku piwa - odpowiem Ci 30 maja br. Będę wówczas po niedzielnym spotkaniu z owymi studentami (studia zaoczne).

 

Pozdrawiam serdecznie,

Satyr

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1513840