Koszulka szechterówka

Obrazek użytkownika spas
Kraj

Każdy ma prywatną powierzchnię do demonstrowania swojej opinii.

Mój kolega wpadł na świetny pomysł, co do prezentowania swoich poglądów. Każdy z nas ma miejsce na baner. Przy powszechnej dostępności technologii własnoręcznie można sporządzić napis czy dowolną grafikę na np. koszulce. Wystarczy nabyć T shirt odpowiedniego koloru (czy też wykorzystać posiadany), następnie zakupić papier drukarkowy do prasowanek (np. Media Markt opakowanie 5 arkuszy - 20PLN). Każdą grafikę np. w formacie JPG da się przenieść na materiał (instrukcja w opakowaniu papieru).
Na fotce koszulka ze słynnym kibicowskim banerem odsłaniającą smutną prawdę (a raczej jej część) o wodzu GW.
Żeby rządowi i jego aparatowi propagandy (ul Czerska) nie było tak z górki, proponuję pobawić się w prasowanki takie, jak i inne – to chyba szerokie pole do inwencji.

Jak wiadomo ostatnio stadiony są wolne od „burd kibicowskich” – czyli od treści antyrządowych czy antymichnikowskich, jak i od kibiców (bijatyki nikogo specjalnie nie interesowały i nie interesują). Odbyły się spektakularne aresztowania „opryszków stadionowych”, czyli facetów od banerów, a dodatkowym czynnikiem mającym przekonać społeczeństwo do tego kroku było wywołanie „zadymy”, która uwiarygodniała w oczach gawiedzi fakt „jakiej kategorii ludźmi są kibice”.

Waadza korzysta ze starych sprawdzonych metod – jak chcesz uderzyć psa to kija znajdziesz.

Brak głosów

Komentarze

Zrobię sobie podobną.

Vote up!
0
Vote down!
0
#161129

Można każdą grafikę czy tekst umieścić na koszulce własnym przemysłem. Ważne żeby nie przekraczał prawa. Jak pojawi się w mieście np 100 takich T shirtów, to trudno będzie szukać i skazywać za burdy na stadionach właściciela takiej koszulki...

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#161280

Boli ICH piękna oprawa patriotyczna spotkań sportowych. To jest clou całej akcji, żydzi nie mogą znieść tego, że młodzież mimo mydlenia im oczu nie daje się złapać na tanie ideolo

Luzik

Vote up!
0
Vote down!
0

Luzik

#161176

W tym przypadku też jest kwestia rodowodu nadredaktora. Jego wyznawcy wiedzą o nim to co mają wiedzieć i nic poza tym, a tu nagle wrzuta. Może doprowadzić do pewnego... powiedzmy dysonansu.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#161281