Kolejny skandal TVP1 związany z "zapisem" na Prezydenta A. Dudę!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Krótko...

 

Już wiele napisano o całkowitej służalczości programu informacyjnego "Wiadomości" w TVP1 wobec obecnego obozu rządzącego i jego skrajnej stronniczości w prezentowaniu a raczej pomijaniu aktywności Prezydenta A. Dudy. Wiele można się dowiedzieć na ten temat z "Raportu z mainstreamowego studia - wrzesień 2015" autorstwa M. Strzymińskiego, który prezentuje przekaz informacyjny w programie TELEWIZJI PUBLICZNEJ w TVP1  oraz "Faktów" w stacji prywatnej TVN. Serdecznie polecam jego lekturę [1].

 

Dzisiaj mieliśmy kolejny skandal informacyjny w "Wiadomościach" TVP1, który potwierdza, iż telewizja publiczna ma "zapis" na przemilczanie aktywności politycznej Prezydenta A. Dudy.

 

Otóż jak wszyscy wiemy dzisiaj miało miejsce kolejne spotkanie Prezydenta A. Dudy z przywódcami zagranicznych państw, tym razem z  Prezydentem Słowacji Andrejem Kiską. Dyskutowano m.in. o Grupie Wyszehradzkiej i mającego odbyć się w dniach 8-9 października jej szczytu w Balatonfured na Węgrzech oraz grupy "Adriatyk-Bałtyk-Morze Czarne" a także o rurociągu bałtyckim, do którego obaj prezydenci odnieśli się jak najbardziej negatywnie.

 

I co zrobiły "Wiadomości"? Otóż nie powiedziały ani słowa o tym spotkaniu a dokonały prostackiej manipulacji dając wizyjne tło ze spaceru obydwóch prezydentów w czasie słownej relacji dotyczącej dzisiejszego, pierwszego weta Prezydenta!

 

To, co dzisiaj zrobiono jest po prostu skandalem i chyba wymaga interwencji otoczenia prezydenta do KRRiT. Świadczy też o skrajnej nieuczciwości (powstrzymuję się od ostrzejszych określeń) telewizji publicznej i jej propagandowej promocji obecnego układu rządzącego, czyli PO-PSL. Dzisiaj TVP1 pokazała swoją szyderczą i ponurą twarz...

 

Jak długo jeszcze będziemy tolerowali tych "pseudo dziennikarzyn"? Za komuny oczywiste było, że telewizja kłamie, dziś jest podobnie...

 

Pozdrawiam

 

[1] http://wpolityce.pl/smolensk/267158-raport-z-mainstreamowego-studia-wrzesien-2015

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)

Komentarze

że znakomita większość nie oglada programów informacyjnych TV. Stąd może brak szerszego oburzenia na niecne, manipulacyjne praktyki reżimowych dziennikarzy. Jak słusznie pan zauważył, jakość i merytoryczna zawartość w/w serwisów urąga przyzwoitości i inteligencji odbiorców. Zatem wnioskuję , iż pospolitego ruszenia społecznego w tej sprawie nie będzie a szkoda!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1494899

Większość niepoprawnych, niezależnych etc. być może ale czy większość w ogóle? Nie jestem aż takim optymistą :( Wydaje mi się że nie powinna mieć znaczenia wielkość widowni lecz to że mowa jest o telewizji tzw. publicznej a to z kolei powinno zobowiązywać! Ja powtarzam (mając na myśli "państwowe", "publiczne" media głównego ścieku bo prywatne, wpierw ODCIĘTE od państwowego koryta, niech sobie później robią co chcą) na róznych forach, jadąc Cejrowskim: "wszyscy won". To zdaje mi się być jedynym lekarstwem. "Wszyscy won" z TV i z rozgłośni PR. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Masaraksz

#1494906

POzostało jeszcze 22 dni rzadów tego koła gosPOdyń wiejskich z Szydłowca. A 25 października, hej do urny kartkę w dłoń, POlszewika goń, goń, goń!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1494924

Pierwszy „pracz mózgów” w TVP – Piotr Kraśko.

Chciałbym zwrócić Państwa uwagę także na niewerbalny sposób przekazu Piotra Kraśki – prezentera „Wiadomości” w TVP-1, jednocześnie szefa redakcji informacyjnej TVP. Nie dość, że kłamie, to potrafi zmanipulować przekaz w wyrafinowany sposób, nie obawiając się konsekwencji. Ta jego pewność już niebawem się skończy.

12 czerwca 2014 roku na Niepoprawnych napisałem artykuł pt. "Kraśko - trzymaj łapy przy sobie!" (tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/8282/krasko-trzymaj-lapy-przy-sobie), który do dzisiaj doczekał się 12 614 odsłon. Zatem zainteresowanie społeczeństwa tym resortowym dzieckiem jest jednak duże. Jak widać, nie tylko nas on wnerwia i nie tylko my Niepoprawni mamy go "po kokardy".   

 

 

 

Pozdrawiam Was, a Autorowi dodaję ukłony i +24 pkt. za naświetlenie tej manipulacji,

 

Satyr

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1494918

jest tak jak napisałeś, to resortowe dzieci, a Krzysztof dodaje, że spora ich część jest żydowskiego pochodzenia. Znowu widać tą ich lojalność wobec Polski.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1494963

Ze klamstwo i falsz jest podstawa wiadomosci w TVP i TVI INFO  to wszyscy wiedza tylko dlaczego jest tolerowane przez partie opozycyjna ktora jest  na porzadku dziennym oplowana i obgadywana  przez  "dziennikarzyny"" , ""eksperci "" stronniczych oraz klamliwych ktorzy  powinni byc pociagnieci do odpowiedzialnosci karnej .

Jesli to nie bedzie zrobione to klamstwo i falsz bedzie nadal z dwojona sila wpajane ludziom . jak wiem ludzie juz nie chca myslec i przyjmuja te klamstwa i falsz jako prawde objawiona wspierana przez p. premier ktora jest przeciw nienawisci a sama sieje owa nienawisc .

p. premier niedawno oglosila wszem i wobec ze kocha Polske i wszystko co Polskie  tylko dlaczego nosila koszulke z napisem  nienawisc po angielsku  ??? czyzby zapomniala ze taki odpowiednik jest po Polsku ??

Klamstwo klamstwo goni oraz klamstwem i falszem sie podpiera .

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1494920

Trzeba zrobić porządki w TVP i w Polskim Radiu. Bez wsparcia tych mediów PO nie mogłaby tak długo rządzić i oszukiwać Polaków. Trudno też będzie rozliczyć aferzystów w atmosferze wściekłego ujadania przez wszystkich usłużnych dziennikarzy. Kiedy jednak w publicznych mediach oficjalnie  pokarze się prawdę wtedy nawet gdyby cały świat mówił co innego, to nie będzie to miało takiej siły rażenia jak miało to miejsce do tej pory.  Jest jakaś zmowa pomiędzy władzami mediów publicznych i prywatnych. Podam mały przykład; kiedyś gdy jeszcze nie było naziemnej telewizji cyfrowej  chcąc odbierać telewizję publiczną z satelity (nie wszędzie był dobry sygnał naziemny) trzeba było wykupić pakiet np. od Polsatu, który wtedy miał dużo mniejszy kapitał. Mając taką alternatywę zrezygnowałem z tego oglądając jedynie TV Trwam. Mogę się mylić ale nasuwają mi się takie skojarzenia że przedstawiciele naszego rządu i pan Soros jeżdżą  do tego samego  klubu „Bilderberg” i mają takie same wytyczne.
A dzisiaj w tych mediach- ogłupianie Narodu + plany islamizacji. Uważam że mamy do czynienia z planami likwidacji Państwa Polskiego, a zaczęło się od próby usunięcia orzełka z koszulek naszej reprezentacji piłkarskiej. Pytanie tylko co miałoby powstać w jego miejsce? Judeopolonia?

Jest miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej, tej, o której św. Maksymilian Maria Kolbe mówił że idzie strzelać do szatana. Nie zaniedbujmy jej.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

trzeźwy

#1494921

Problem jest o wiele szerszy, o czym będę starał się już wkrótce napisać.

Teraz tylko skrótowo. 

Po pierwsze, polskie dziennikarzyny gównego nuru wywodzą się ze starych, komunistycznych dynastii medialnych, których jaskrawym przykładem jest Kraśko ("resrtowe dzieci"). Oni od małego są przesiąknięci usłużnością wobec władzy a władzy lewaków w szczególności. To takie "homo sovieticus". Dodatkowo wielu z nich ma pochodzenie żydowskie i żydokomunistyczne a wiadomo jaką antypolską nienawiścią pałają niektóre te środowiska a poza tym to żydokomuniści wprowadzali w Polsce komunizm...,

Po drugie, oprócz TVP niemal wszystkie media (w tym prasowe i audio-wizyjne) reprezentują obce nam interesy a te media są własnością obcego kapitału (nie tylko niemieckiego). Z tego wynika oczywiście dziennikarska stronniczość i podporządkowanie właścicielom, którzy im płacą i zapewniają ich byt. 

Po trzecie, media globalne są pod władaniem syjo-globalistów marzących o lewackim i totalitarnym NWO. Stąd walka z chrześcijaństwem i dążenie do likwidacji państw narodowych. To jest żródlem tzw. laickiej politpoprawqności i promowaniu muli-kulti i wszekliego rodzajuy środowisk LGBT oraz promowanie gender. Cel jest jeden... ubezwłasnowolnienie ludzi i stworzenie z nich bezwolnych mas oderwanych od swoich korzeni i tradycji a Polska chrześcijańska jest dla nich czymś koszmarnym... uwzględniając naszą historię. Kształtuje się polskie bezmózgowe lemingi nie mające pojęcia o tym, zę są manipulowane. Poza tym oczywiście polskie szuje dziennikarskie wykonują te zalecenia syjo-globalistów, tym bardziej, że same identyfikują się rodzinnie z tymi etnicznymi barbażyńcami.

Po czwarte. Dziennikarze szujni medialnej boją się po prostu o sój stołek. To nikczemni karierowicze dbający tylko i wyłącznie o "jako na śniadanie". Stą ich służalczość i poddaństwo. Poza tym ten strach ich paraliżuje bo wiedzą, żew nie ujdzie im to "na sucho". W obecnym kształcie władzy są na świeczniku a przecież, gdyby wybopry wygrała zdecydowanie PiS to... wylądawaliby na śmietniklu historii. Stąd też ich horrendalna nienawiść do prezydenta A. Dudy i wszelkie działania, żeby go zdyskredytować. Są wścieli, żę nie mogą... och jak są wściekli jak wściekła jest cała elita postokrągłostowa z PO i lewakami na czele, w tym szemraną nowoczesną i Korwinem...

 

Na razie tyle. Resztę już wkrótce opiszę.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

 

P.S. Oczywiście wszystkie te szuje z kraśkiem, i lisem na czele oraz ich przełożonych winniśmy jakl najszybciej wysłać na Madagaskar lub do puszcy amazońskiej... tak są kanibale... ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1494926