Jak wyczułem podły plan Gazety Wyborczej - atak na J. Kaczyńskiego nastąpił!

Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Stało się. Diabeł już jest przewidywalny, a Niepoprawni.pl mogą poszczycić sie blogerem (czyli moja skronmą osobą) który przewidział kierunek ataku wyborczego na rodzinę Jarosława Kaczyńskiego.

Dziś Gazeta Wyborcza opublikowała tekst "Egzekutor z Kwidzyna" w którym ogłasza:

Adwokat Marcin Dubieniecki, zięć zmarłego prezydenta, zabiegał o część pieniędzy wyłudzonych z wrocławskiego SKOK-u. Sprawę tropi prokuratura

Zarzuty mają już dwaj prawnicy i prezes-figurant pewnej spółki. Chodzi o oszustwo i próbę korupcji. Z wrocławskiego SKOK-u rok temu wyciągnięto 12 mln złotych. Okazało się, że nielegalnie. Pół roku temu były pierwsze zatrzymania. A w maju br. ABW wkracza do domu wspólnika Marcina Dubienieckiego (o tym dalej).

Prokuratorzy zasłaniają się tajemnicą śledztwa. "Gazeta" przeprowadziła własne, z którego wyłania się niezwykła intryga (...)

 

 
A teraz drodzy czytelnicy porównajcie ta domniemana aferę z moim tekstem z dnia 21.05.2010 pt: "Jak Diabeł uderzy w Jarosława Kaczyńskiego" w którym pisałem m.in.
 

"mając świadomość, że wygrana kandydata niepowiązanego z aktualnie rządzącymi koteriami, hermetycznego na wpływy z zewnątrz i zdeterminowanego do obrony Polskiego Interesu Narodowego jest nie na rękę potężnym siłom, które doją Polskę oddolnie, odgórnie i z boku jestem przekonany, że plan takiego uderzenia z fałsza już powstał i niebawem zacznie być realizowany. Do takiej konkluzji też skłania fakt rozbrojonej na szczęście prowokacji z Tymochowiczem i Cugier-Kotką w roli głównej.

Zastanawiając się, zatem nad planami Szatana, zadałem sobie trzy pytania: Kiedy? Którędy? Jak?"

I dalej opisałem jak tego dokonają:

"Rozważając sposoby przeprowadzenia takiego ataku od razu wykluczyłem kwestie obyczajowe. O Marcie Kaczyńskiej, jej córeczce Ewie i drugim mężu Marcinie już wszyscy wszystko wiedzą. Mało tego, tego typu kwestie obyczajowe jak rozwód bratanicy nie mogą mieć wpływu na twardy, zdecydowany elektorat JK, natomiast w przypadku tego miękkiego, niezdecydowanego i nie do końca przekonanego – o który toczy się walka pomiędzy PiS a PO – takie sprawy są raczej atutem niż przeszkodą. Uczłowieczają tą rodzinę, nadają jej wymiar powszechny i przekonują, że wbrew różnym gazetom i telewizorom nie mamy tutaj do czynienia z rodziną zaciekłych fundamentalistów katolickich i bigotów. Ot zwykli ludzie z ich zwykłymi problemami.

Nie po obyczajowości to jak? Jak ten Szatan to zrobi?!

Myślę, że wiem. Domyślam się. Przewiduję, że... uwikła! Uwikła w jakiś syf tą rodzinę wykorzystując najsłabsze ogniwo w tym miękkim podbrzuszu i zrobi to w taki sposób, że Jarosław Kaczyński będzie musiał jakoś zareagować, ale z powodów rodzinnych i pamięci o bracie, nie będzie mógł.

Myślę, że wykorzystane zostanie to, że Marcin Dubieniecki to kwidzyński prawnik, zatrudniony w kancelarii swojego sławnego na tym terenie ojca, adwokata Marka Dubienieckiego. Rzecz w tym, że Marek Dubieniecki i jego syn (choć ostatnio wycofani politycznie) wywodzą się z kręgów lewicowych, gdzie o niejasne powiązania i prowokatorów nie łatwo.

Rozmyślając o sposobie uderzenia w adwokata - a że sam jestem prawnikiem to były to rozmyślania ze znajomością odpowiednich kazusów – doszedłem do wniosku, że najprościej zrobić to poprzez jego klienta. Teraz będę trochę konfabulował i proszę byście to traktowali jako SF, gdyż jestem tylko blogerem, bez kontaktów, ukrytych źródeł informacji i dojść, jakie mają dziennikarze, a robię to jedynie by zobrazować mój tok rozumowania.

Przypuśćmy, że szatan postanowił rodzinę Marty Kaczyńskiej uwikłać w jakąś wielka aferę, która można nagłośnić zaraz przed wyborami tak by nastąpił zbitek słów „Afera-Kaczyński” i by osłabionego na niwie osobistej i uczuciowej Jarosława Kaczyńskiego postawić w jeszcze trudniejszej sytuacji. Np. przed koniecznością wyboru: albo rodzina, albo prezydentura.

W tym celu, należałoby dotrzeć do jakiegoś prokuratora, który wymusi na kimś mocno podejrzanym w jakiejś aferze zeznanie, że w takich i innych działaniach, za taka lub inna wielką kasę, uczestniczył któryś z Panów Dubienieckich. Najlepiej mąż Marty Kaczyńskiej.

Tylko jak dotrzeć do prokuratora, gdy mamy Prokuratorię Generalną i nie można tak po starych kanałach jak to było z „drukowaniem” zarzutów przeciwko Mariuszowi Kamińskemu albo Zbigniewie Ziobrze. Sposób musi być inny. A może być taki: coraz więcej mówi się o największej aferze III RP, która ma polegać na siatce korupcyjnej wśród sędziów, adwokatów i prokuratorów sięgającej, aż do samej góry, aż do Sędziów Sądu Najwyższego. Lucyfer i jego czarci słudzy na pewno wiele wie o tej siatce, bo w niej siedzi, siedział, korzystał i jeszcze korzysta. I teraz też skorzysta. Dotrze do jakiegoś skorumpowanego prokuratora, który się dorobił na umarzaniu śledztw lub prokurowaniu aktów oskarżenia przeciwko niewinnym, acz niewygodnym Szatanowi ludziom. Diabeł zaszantażuje go, przekona lub jak zwykle po kumpelsku poprosi – i ten usłużny prokurator, akurat prowadzący jakaś lokalna bądź ogólnokrajową strasznie śmierdzącą sprawę, dopisze jedna lub dwie osoby do projektu aktu oskarżenia i postawi zarzuty któremuś z panów adwokatów. Najlepiej by to była jakaś sprawa gdzie ucierpiało wielu biednych ludzi, gdzie poszły wielkie pieniądze i gdzie śledztwo jeszcze trochę potrwa (jest rozwojowe) by można było się zasłaniać tajemnicą śledztwa i dozować informacje. Potem Diabeł już musi tylko zadbać o „wyciek informacji” najlepiej do Rzepy lub Faktu, a nie GW i idący za nim atak telewizji TVN, GW, POLSAT, Radia TOK FM, Radia ZET, RMF FM i działających tam tzw. „agresywnych” (dla kogo jak, dla kogo, ale dla Kaczyńskich na pewno) dziennikarzy w stylu: Olejnik, Lisa, Durczoka, Miecugowa, Paradowskiej, Lizuta i innych"

Niedowiarki znajdą mój pełny artykuł tutaj:

http://www.niepoprawni.pl/blog/164/jak-diabel-uderzy-w-jaroslawa-kaczynskiego

Pisałem ten tekst tydzień temu, bez wiedzy, bez dostepu do źródeł i znajomości wśród pismaków-manipulantów z GW ani wśród polityków. Wystarczyło trochę gimnastyki umysłowej i znajomość podłości naszego krajowego Szatana. W dwóch sprawach się pomyliłem, nie sądziłem, że prowokacja nastapi już w maju, a sam atak nie nastąpił z Rzepy, ale jak zwykle (jakie to nudne) za pomocą Gazety Wyborczej. Przepraszam zatem Redakcję Rzeczpospolitej za insynuacje.

Rozpracowałem Was Gnidy Medialne, nie da się ukryć. Mogę więc publicznie ogłosić swój sukces polegający na przewidzeniu na tydzień z góry wielkiego NEWSA GW i wyników ich "śledztwa dziennikarskiego".

ŁŁ

Ps. Dziękuję komentatorce Złotowłosej, że zwróciła mi uwagę, iż proroctwa maniaka propisowskiego właśnie sie spełniają :-)

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

podobne odczucia,podobne

lęki,a gdy koMOrowski ogłasza,ze

Belka to jedyny Ratunek

dla Banku,

wrociły

"prastare wspomnienia o metodach

jakie stosowali

jeszcze nie tak dawno,by skompromitować panów Kaczynskich

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#61800

idąc drogą konabulacji

to ja mam pytanie?

a co z bratem pewnego Adama,panem sędzią

Stefanem Michnikiem?

jak Konfabulowć ,to........na całego

czy "zamiatanie po-d dywan IPNu miało służyć

po-zamiataniu TEJ sprawy TEZ ?

wszak miały /tuz przed KATASTROFĄ/

isć listy goncze za tym panem ,ale nie Polsce

TYLKO DALEJ,tak

by spokojnie Szwecji nie mogł opuscić......i CO ?

PO-zamiatane

POd dywan............

 

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#61802

Tak po prostu.

Gratulacje, choć mam wrażenie, że wieszczenie stało się ostatnio dość banalne ; )

8 maja zdarzyło mi się w toku dyskusji o katastrofie skrobnąć coś takiego:

"W tej sprawie wszystkim poza winnymi zależałoby na wyjaśnieniu sprawy do końca. I gdyby faktycznie pilot był jedynym winnym, np. na taśmie zarejestrowany byłby tekst typu:
"Panie Prezydencie, niedługo lądujemy, proszę się przesiąść i oddać mi wolant" to obietnicę pełnej publikacji lub samą publikację zapisów z czarnych skrzynek mielibyśmy już za sobą.

To co się dzieje teraz to mataczenie na całego, a czas jaki to zajmuje wynika z konieczności napisania wiarygodnego scenariusza. Sprawdzenie wszelkich ewentualnych nieścisłości musi trwać.
To jest tym bardziej przerażające, że ruskie w tej chwili trzymają za jajca ten, pożal się Boże, rząd. To od nich zależy czy będziemy mogli sobie skoczyć do gardeł już teraz czy nieco później.

Jaki byłby timeframe i przebieg dalszych wydarzeń ?
Na miejscu ruskich rozegrałbym to tak.

1. Czekamy do wyborów, może sobie "nasze polaczki" same poradzą.
2. W przypadku zwycięstwa Kaczyńskiego, czekamy co będzie dalej. Czy uda się "polaczkom" z drugiego Kaczyńskiego zrobić podobnego debila jak z pierwszego czy nie ?
Nie współpracujemy, nie dajemy zbyt wiele wyników ze śledztwa bo idą następne wybory niech se sami krew upuszczają - prawdziwymi wynikami da się jeszcze długo pograć.
3. W przypadku zwycięstwa Komorowskiego chowamy trupa do szafy, a wraz z jego zwycięstwem, wszystkie nagłówki gazet w Rosji tapetujemy "nasze prawitielstwo w Polszy, i wsjo" - 2007 i "nasz czieławiek w Warszawie" to skromna pieśń przy tym sukcesie bez nadmiernego wysiłku."

Mimo pewnych drobiazgów nie zmieniłbym nic z większości tego co napisałem niemal trzy tygodnie temu. A trzy tygodnie przy takich wydarzeniach to dużo czasu...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#61801

Ich Polaczki dostana tyle narzędzi, że powinny sobie poradzić, a jak nie, to na pewno jest plan B. 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#61804

Poniższe "przykazania" powinny wyjaśnić samodzielnie myślącym co w Polsce i wokół nas działo, dzieje, i będzie działo, jeżeli Polacy nie powiedzą dość, stop w najbliższych i późniejszych wyborach i odpowiedzą sobie na pytanie: czy chcą by nimi (nie) rządziła mafia złożona z sobiesiaków, drzewieckich, sawickich, piesiewiczy, etc, i chcą łożyć na ich apanaże.A oto ich mafii kodeks, POradnik. Mafioso Vulgaris - poradnik czyli dwanaście przykazań mafioso:

1. Nigdy nie wchodź w układy mafijne z człowiekiem uczciwym, dla takiego twoje milczenie na jego temat nie stanowi wystarczającej zapłaty.

2. Jeżeli chcesz mieć dozgonnego przyjaciela – skłoń go do popełnienia zbrodni w twojej obecności i zachowaj jej dowody.

3. Jeżeli twój dozgonny przyjaciel zaczyna mieć wyrzuty sumienia – przyśpiesz jego zgon. Jeżeli zdecydujesz się, na ujawnienie jego zbrodni – dopilnuj aby popełnił samobójstwo zanim zacznie się, przyznawać, zeznawać i opisywać okoliczności.

4. Fałszywe dowody zbrodni dozgonnego przyjaciela są gorsze niż prawdziwe, ale lepsze niż żadne - jeżeli przekonasz go, że ludzie mogą w nie uwierzyć.

5. Jeżeli już masz tak wyhodowanego dozgonnego przyjaciela – dołóż wszelkich starań aby osiągnął jak najwyższe stanowiska. Twoje dowody jego zbrodni będą miały dla ciebie wyższą wartość użytkową.

6. Jeżeli twój dozgonny przyjaciel osiągnął już z twoją pomocą takie najwyższe stanowisko – postaw go od czasu do czasu w sytuacji bliskiej wykrycia jego zbrodni i "pomóż mu" takiego wykrycia uniknąć. Aby sprawdzić czy jest dostatecznie za to wdzięczny zażądaj popełnienia kolejnej zbrodni i zachowaj jej dowody.

7. Zawsze wymagaj od dozgonnego przyjaciela aby publicznie deklarował twoją wysoką moralność i słuszność wszystkich twoich poczynań.

8. Zawsze wymagaj aby twój dozgonny przyjaciel dzielił z tobą profity z osiągniętych stanowisk i zapewniał ci byt nie gorszy od własnego.

9. Nigdy nie pozwalaj dozgonnemu przyjacielowi myśleć lub decydować samodzielnie – zawsze myśl i decyduj za niego.

10. Zawsze sam wybieraj dozgonnemu przyjacielowi słusznych wrogów i przyjaciół.

11. Zawsze miej w zapasie kilku wyhodowanych w podobny sposób dozgonnych przyjaciół aby mogli zastąpić poprzedniego dozgonnego przyjaciela, który dojrzał do zgonu lub do "przypadkowego" ujawnienia jego zbrodni.

12. Nie pozwalaj dozgonnym przyjaciołom dożywać podeszłego wieku, bo wtedy zaczynają mieć wyrzuty sumienia i przestają zachowywać tajemnice.

UWAGA: Niedojony dozgonny przyjaciel traci swoją mleczność i czasem rosną mu rogi. Dój go wiec i wymagaj aby pomagał ci doić innych, a odmawiających ci mleka uznawał za swoich wrogów czyli anty przyjaciół..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61926

Smutne ale prawdziwe. Widać podwójne standardy. Ale pozostaje mieć nadzieję, że mimo ich nikczemnych wysiłków nie uda im się.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61821

Kącki..to ta sam gurwa co powynajdywała te wszystkie kilkudziesięciolatlki rzekomo molestowane pezez Leppera

przyjdzie kryska i na te michnikomałpy

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61831

Czytam i oczam nie wierze.
Chcą przekonać swoich lemingów bo wiedzą że i oni już coś zrozumieli.

http://niepoprawni.pl/blog/656/kto-przeciw-komorowskiemu-nie-uwierzycie

Bądżmy dobrej myśli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

never06

#61836

Oni są przewidywalni, aż do bólu. Potrzebna jest trochę dłuższa perspektywa. Niemniej jednak uznanie dla Twojej przenikliwości.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61846

Ależ Niepoprawni już od dawna szczycą się pewnym przewidującym blogerem. ;)

Nie czekali do czerwca, bo poziom wody rośnie, a POparcia maleje... choć naszła mnie jeszcze jedna myśl: może jeszcze coś szykują?! :(

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61848

 mnie nie interesują.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61856

Tylko tak bowiem uda sie zdemaskować manipulację i rozbroić tę bąbę przeciwko rodzinie Pana Jarosłwa.
Nie mam bowiem wątpliwości, ze będą próbowali tą "aferę" rozkrecić i rozszerzyć.
Poraz więc kolejny wszystkie rece na pokład. Niech o tej komromitacji huczy. Dbrze by było zainteresować sprawą niezależnych dziennikarzy i takie gazety jak Nasz Dziennik i Gazeta Polska.
Z drugiej jednak strony trzeba patrzeć skąd jeszcze będą w nas walić. Rozponawać, uprzedzać i niszczyć.
 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#61857

Czy masz wiedzę, jakieś kontrargumenty w tej sprawie?  Mam na myśli coś, co by udowodniło, że cała ta "afera" jest szyta grubymi nićmi, coś, co by dowodziło, że to przygotowana prowokacja, próba "wrobienia". Jeżeli masz coś takiego, czy choćby jakieś sugestie, to razem z Twoimi tekstami (powyższym i tym "proroczym") można przesłać do różnych redakcji. Zrobić kolejną akcje mejlową!

Pozdrawiam serdecznie

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61864

Zrealizowali co do joty przewiodywalny plan destrukcyjnego ataku.

Nie ma dostepu do źródeł, jednak ten diabełek który nagle wyskoczył z pudełka musi być fałszywy, jeżeli tego "newsa" można było opisać zanim sie pojawił.

Faktów nikt przewidziec nie jest w stananie, natomiast taktyczny plan wroga a i owszem.

Zobacz jeszcze na zbieżnosć dotyczacą "sytuacji rozwojowej", "tajemnicy prokuratorskiej" i "krzywdy biednych ludzi". Wystarczy porównac mój tekst sprzed tygodnia z tekstem tego seks-reportera.

Pozdrawiam 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#61869

PO to współczesna targowica, która ustami śmierdzącego parcha, szwagra parcha oficera Gestapo w Budapeszcie agenta Gestapo w Auschwitz, ciotę obozowych esesmanów, Cymermana "prof" bez matury ( bo i kiedy ją zdawał - w Auschwitz?) Bartoszewskiego i komuszego, ubeckiego lokaja i sługusa, SB( za usługi im oddane skręcono proces o zabójstwo jego córeczki, pamiętamy o tym przekręcie), ppr - owca i pzpr - owca Wajdy, ludzkiego śmiecia, żałosnego małego człowieczka, który dla marketingu zaparł się, swego rodzonego ojca wypowiedziała wojnę Polakom. To co robi agent WSI i lokaj, pucybut Putina i Moskwy fałszywy hrabia i śmieć Komorowski to realizacja tej wojny. Chcieli, jej, wypowiedzieli ją Polakom, to będą ją mieli na własne życzenie, zbiorą jej plony. Wyraziście widać, że w naszym kraju toczy się, zajadła wojna o być albo nie być Polski, Polski dla Polaków. Potrzebna tu opcja miecza, ognia, by wyciąć tego parchatego raka i ich lokai na ciele Polski. Przypomina to sytuację rozbiorową z przed 200 lat. Wykrystalizowały się cztery stronnictwa. Polskie, Niemieckie, Rosyjskie i Żydowskie. Trzy ostatnie mają wspomaganie i są kierowane z zewnątrz. Dyspozycyjni dziennikarze, sędziowie, politycy są widoczni. Czym wcześniej sobie to uświadomimy tym lepiej. Bo będzie nam się żyło dobrze gdy będziemy się we własnym kraju rządzili sami. Każdy może sięgnąć do własnego rozumu aby zidentyfikować kto czyje reprezentuje interesy. Podobnie jak to było 200 lat temu gdy rozbiorcy zawarli między sobą sojusz, sojusz został zawarty także obecnie pomiędzy Niemcami, Żydami i Rosjanami. Podzielili się strefami wpływów gospodarczych i kulturalnych. Banki, przemysł, media .... Łatwo zaobserwować, że sojusz skutkuje totalną nagonka na stronnictwo Polskie. Czy jako Polacy się obronimy zależy od nas. Gdy będziemy powszechnie świadomi korzyści jakie daje wolne i rządzone przez rodaków państwo zwyciężymy. Dlatego jest pilna potrzeba uświadomienia tego rodakom niezależnie na jakich pozycjach się, teraz znajdują gdyż być może nie zdają sobie z tego sprawy. Nie znaczy to, że wśród obywateli państwa Polskiego narodowości Niemieckiej, Rosyjskiej czy Żydowskiej nie ma ludzi o nastawieniu patriotycznym w stosunku do Polskiej Ojczyzny.Cały system polityczno-gospodarczy w tzw "wolnej" Polsce po 90-tym r. nazwany dla niepoznaki(czyli tzw. ściemy) "demokracja" (!!!) powstał na bazie komunistycznych służb i widać, że także sady, prokuratura, a nawet Trybunał Konstytucyjny,to dla nich mały pikuś. W zasadzie cala elita biznesu, władzy i kultury w Polsce to ludzie powiązani z dawnym układem służb specjalnych z rodzinno-towarzyskimi odpryskami wzajemnych powiązań i haków. Ta mafia podporządkowała cały obecny system społeczno-gospodarczo-polityczny. I zrobią absolutnie wszystko włączając w to zbrodnie aby tak pozostało na zawsze, na "wsiegda". Tam gdzie kasa, tam władza. Tak REALNIE wygląda Polska. Samo uwłaszczona czerwona szlachta od gnoju, czyli fornali z czworaków (już w kolejnym pokoleniu) i Ty szary polaczku przemielony ich wzajemnymi rozgrywkami,nadający się, tylko na niewolniczą siłę roboczą, oddającą swój głos w wyborach na swych ciemiężycieli, licząc naiwnie,że i im coś z "pańskiego" stołu skapnie do coraz bardziej pustej miski, opróżnianej co rusz nowa daniną na rzecz panujących, czyli podatkami, tych to projektów podatków mają pełne szuflady, obecnie po CO/2,powodziowy, od aut 10 letnich, etc, wreszcie i będzie podatek od oddychania – np.do tzw. "sejmu" - dla podtrzymania tej tragicznej groteski pt."demokracja". Czyli jednak p. Antoni Macierewicz miał racje !!!Kiedy nastąpi wasze przebudzenie Polacy?, obawiam się, że już za późno.Przerażenie ogarnia, jak się, pomyśli, w jakie ręce Polacy potrafią oddać swój, swych rodzin, dzieci i wnuków los! Zapewne, jak dostana mocno po tyłkach, to się, być może ockną! Tylko, że czas biegnie i się, już nie cofnie, historia się, toczy i pies z kulawą nogą się, na nas nie obejrzy! Otrzymamy parę nieszczerych wyrazów współczucia. Tak to jest, gdy za politykę biorą się, chłopcy w krótkich majteczkach i trampkach, którymi kierują starzy spece ze służb, tylko, że w swoim, mocodawców interesie, a nie Polski, Polaków, co ufają moskalowi będą na ich krótkiej obecnie smyczy! POdobno premier jest historykiem? Doprawdy bardzo marny z niego historyk!!!Wielka polityka międzypaństwowa to nie są żarty niedouczony historyku, leniu od urodzenia, będący cały czas na utrzymaniu podatników. Umiejętność przewidywania stała się, jej nieodzownym warunkiem. Nie ma "tu i teraz". Liczą się, projekty długofalowe i tylko nieliczni politycy są w stanie sprostać takim wymaganiom, jak na dzień dzisiejszy tylko Jarosław Kaczyński i Jego formacja PiS, innej opcji jak na razie dla Polski, Polaków niema.Śp. Lech Kaczyński w swojej trosce o przyszłość Polski zdawał się, nie dostrzegać drobiazgów przyziemnych, o które zadbać winni byli jego współpracownicy i oczywiście szereg rządowych decydentów z Premierem na czele. Wizjoner polityczny nie ma w Polsce szans na popularność, bowiem skazany jest na rozproszenie swojej uwagi w kierunku ataków medialnych dotyczących na przykład: symbolicznej już "reklamówki ". Niszczenie autorytetu najlepszych naszych polityków stało się, celem samym, w sobie. Żal, że jako przysłowiowego kija, użyto w tym celu zmanipulowanych, ogłupionych przez polskojęzyczne media, prasę polskich obywateli. Tylko niezależne i polskie media, prasa są w stanie jako tako zadziałać, w interesie Polski, Polaków dopóki nie odbierze się, im głosu. Przykładem niech będą represje stosowane wobec tych niepokornych, którzy wyłamali się, z narzuconego odgórnie, (od - zachodniego, od - wschodniego), obowiązującego drylu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61867

a moze KTOS przeczytal Twoj scenariusz i go poprostu zrealizowal? :)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61872

 Syn i brat morderców Adam M.bardziej Polsce zaszkadzić nie może.Jest Bóg w ktorego  oni nie wierzą.I tu się mocno przekonanają że się mylą.Któż jak nie Bóg.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61884

 że Bóg nas nie opuści.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61886

takich "spraw" będzie coraz więcej...

więcej "przenikliwych" na antenę ...

i punktować, punktować...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#61893

Po cichu marzę,że znajdzie się szybciutko COŚ,co możnaby wykorzystac przeciw drugiej stronie,a potem naglosnic

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65097

Po wyborze na Prezydenta Jarosław Kaczyński powinien sięgnąć po środki NADZWYCZAJNE, bo w tej chwili już inaczej nie można. Czasy "demokracji" dawno się skończyły.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

rochadziug

#61894

http://www.fakt.pl/Kaczynski-sie-nie-zmienil,artykuly,73185,1.html http://www.fakt.pl/Miecugow-dostaje-pogrozki,artykuly,73170,1.html Dziwi mnie to bo do jego szkiełka,
dzwonią tylko jadący równo po PiSie.Dla mnie on swołocz, i całe tvn, tylko ciągle co powie Kaczyński, czy pierdnął, czy się zesrał.Niestety wtórują mu kużniar, kolęda zalewska, durczok, knapik, aż nie chce się ich sluchać. NIE WIEM CZY DOŻYJEMY CZASÓW, ABY DZIENNIKARZE NIE BYLI STRONNICZY.... taka linia redakcji, a rozdaje karty wybiórcza z michnikiem na czele. Jest synem krakowskiego dziennikarza i publicysty Brunona Miecugowa (zm. 17 lipca 2009..
Bruno Miecugow w 1953 roku po znanym Procesie Kurii Krakowskiej w którym zapadły wyroki smierci na kapłanów był współautorem i sygnatariuszem listu do władz wzywającego do" jak najszybszego odcięcia chorej tkanki do zdrowego ciała socjalistycznej Polski".Władze potrzebowały takiego poparcia, bowiem akurat zmarł Stalin a w Berlinie wybuchło antykomunistyczne powstanie/ do dzis "prawdomówne" media pomijają ten fakt/, a tatuś pana Grzegorza, jako człowiek z marnym wykształceniem i miłosnik trunków musiał być na każde zawolanie. I robił to chetnie i często, ze przypomnę marzec68, grudzień70, czerwiec76 i chwalił stan wojenny.Czy synus od niego tak bardzo się różni?
Nie muszę dodawać, że w 1956 roku wszyscy oskarżenie zostali uniewinnieni.Nie słyszałem, aby Bruno Miecugow przeprosił za to, a takze nie słyszałem aby Grzegorz Miecugow to uczynił.
Tych, którzy chcą zapoznać się z pełną treścią " listu literatów krakowskich" odsyłam na Katolicka stronę internetową prof.Krajskiego. Jest co czytać, a i podpisy zwala niektórych z nóg

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#61895

Być może to jest zbyt skomplikowane na moje szare - kto mi więc wytłumaczy ?

 ... z różnych źródeł wiem ( i widziałem nawet fotki z menorą w tle), że, obrazowo rzecz ujmując, jarmułka mocno się trzymała i była do twarzy p. Lecha Kaczyńskiego a przecież "pismaki-manipulatorzy" z 'GieW', TVN tak z obcasa traktujący braci Kaczyńskich (PiS)  też są z tej "parafii" !!!       ( wczoraj przeczytałem, że matkami chrzestnymi (?) Bliźniaków były panie cudem uratowane z getta warszawskiego).

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

veri

#61902

Po co takie komentarze?

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#61907

... te "polskie" puzzle, prawda ?

ps. na tym portalu przeczytałem takie oto obrazowe stwierdzenie : (żydowska) " GW była akuszerką PO "  ...  a przecież PO reprezentuje opcję niemiecką  - kojarzenie na nie moje szare ?

ps 2. liczyłem na wyjaśnienie przez mądrzejszych moich wątpliwości a spotkałem się z zarzutem ! :-)

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

veri

#61911

Witam

Nie wiem, czy gratulować czy się smucić!

Nie wiem też, czy jest nas więcej, ale ja już po prostu nie mogę znieść tej arogancji obecnej władzy!

To co wyprawiają politycy PO, mainstreamowe media z GÓWNIANĄ na czele... to jest monstrualne naśmiewanie się z Polaków. Oni chyba są naprawdę gorsi niż późna Komuna: tam przynajmniej znany był wróg a Oni udają, że chcą dobrze dla Nas...

I cholera mnie bierze, że tylu Polaków im wierzy. Jak to możliwe?

Pozdrawiam szczerze
krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#61908

Wierzy nie wierzy, oni nie potrafią inaczej, mają swoje gówniane racje, a wchoadząc w nimi w merytoryczne dyskusje i probowac cos wyperswadować, to tak jakby probowac udowodnic alkoholikowi, że nim jest "jaaaaa piłem?! niigdyyy"

btw. mówią na nich 'lemingi'

Wikipedia:

"Lemingi – grupa kilku gatunków ssaków, plemię z podrodzinynornikowatych; małe gryzonie, występujące w dużych ilościach"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61931