po co zabito Niemcowa?

Obrazek użytkownika zbinie
Świat

Sprawa się szybko wyjaśniła. Car wystosował czytelny komunikat : Żydy , pedały , liberały , padnijcie do nóg cara, złóżcie hojną daninę. Car zerknie wzgardliwie , splunie, kopnie w d.. Ale jeśli tego nie zrobicie zostaniecie wydani na żer dżihadistom , Śmiesznie i straszno...

Dodam , że wcale nie wykluczam, iż złapano bezpośrednich sprawców. Taka technika jest najbezpieczniejsza - nie ma żadnej ścieżki do  zleceniodawcy nikt nie wydaje poleceń wykonawcom. Znajduje się odpowiednich ludzi , poprzez jakąś wtyczkę delikatnie sugeruje cel. Potem są tylko niewidoczne  działania osłonowe. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:4)

Komentarze

Córka Borysa Niemcowa jest przekonana, że osoby odpowiedzialne za morderstwo jej ojca nie zostaną złapane. Jej zdaniem było to polityczne morderstwo, za które odpowiedzialność ponoszą władze Rosji. Borys Niemcow, przywódca antyputinowskiej opozycji, został zabity 27 lutego niedaleko Kremla. Dziś Rosjanie poinformowali o zatrzymaniu dwóch podejrzanych o udział w tym zabójstwie.

 

 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/poruszajace-slowa-corki-niemcowa-to-bylo-morderstwo-polityczne/yd7yp

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1469078

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika lutek został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ptm ją zrżnęt

Pozdrawiam

Lutek
Tankuję na Łukoilu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1469084