Stopklatka czyli dowód i poszlaka w jednym

Obrazek użytkownika zbinie
Kraj

Czyli mamy dowód zbrodni. Bo skoro A.Lepper najpóźniej o 12.00 już nie żył a po 13.15 ktoś włączył stopklatkę w telewizorze to kim mógł być jak nie mordercą ów ktoś.
Gdyby nie był mordercą powiadomiłby o zwłokach , nie wszedł by i nie wyszedł w taki sposób aby nikt nie zauważył.
/Prawdopodobnie sprawców było dwóch, gdy jeden zacierał ślady drugi umilał sobie czas ogladając konferencję prasową Tuska. Wychodząc omyłkowo zamiast wyłączyć telewizor nacisnął stopklatkę./

Ale mamy też wyraźną poszlakę wskazującą kto jest jednym ze sprawców - to policjant i zapewne wysoki rangą. Ktoś kto dostrzegł swój lub kolegi błąd czyli stopklatkę i sabotował śledztwo jak również zadbał o szybki i fałszywy przekaz do mediów. I prawie mu się udało. Przecież do ustalenia momentu śmierci przystapiono dopiero po 22.00. Wystarczyłaby jeszcze godzina zwłoki i niedokładność w określeniu momentu śmierci dosięgnęłaby 13.15. Wtedy zagrożeniem byłaby już tylko sekcja bo można ustalić czas zgonu analizujac proces trawienia jeśli wiadomo o której ofiara jadła ostatni posiłek-(założe się że właśnie takiej kwestii w przesłuchaniach tych nielicznych świadków, z którymi raczono łaskawie porozmawiać nie było)

Wystarczy wyjaśnić kto zdecydował o tym technicy iż rozpoczęli prace z tak dużym opóźnieniem , kto redagował informację dla mediów z tak przesadnie akcentowanym samobójstwem jako pewnikiem i mamy sprawcę.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

zycze powodzenia, tak szczerze.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#175792

Prokurator musi przeprowadzić eksperyment dowodowy. Należy posadzić przed wizerunkiem Tuska ochotnika i obserwować . Kiedy pojawią się pierwsze objawy depresji, ruchy mimowolne i w końcu maniakalny przymus samobójstwa.Sprawa się wyjaśniła.

Długotrwałe wpatrywanie się w Tuska grozi śmiercią lub kalectwem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#175795

Znak dla osoby zatrzymanej na stopklatce.
Czas tej osoby mija. Najpierw ta osoba wycofała się z wyborów prezydenckich a teraz nie chce się pokazywać na bilbordach wyborczych.

Remek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Remek

#175810

ale co oznacza? Zapewne czytelny tylko dla zainteresowanych. Nie myślę przy tym o Tusku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#175928

Myślę że on jest bardziej rozgrywanym niż rozgrywającym.
I ten znak jest albo dla niego albo dla kogoś kto Tuskiem gra.

Remek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Remek

#175942

maras

touche... bingo.... w dyche.... zakładam się , że żaden oficjalny czynnik zajmujący się ta sprawą, nie dotknie w/w kwestii..... obym przegrał...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

maras

#175814

Wygrasz niestety

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#175953