Treści z tagiem: paranauka

Obrazek użytkownika zbinie
Idee

Wolny żółw , dziesięciokrotnie szybszy Achilles i dziwaczne rozumowanie prowadzące do niezgodnego z obserwacją wniosku. To każdy dobrze zna.

Ale ..
Czy dwie proste matematyczne metody obliczenia czasu w jakim Achilles dogoni żółwia są rozwiązaniem ? Czy przypadkiem nie jest tak, że ,ci którzy wyśmiewają Zenona, popełniają błąd...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zbinie
Blog

       Relatywizm jest zmorą współczesności. Istnieje podłoże , wiedza-pożywka podana jako obiektywna i neutralna światopoglądowo , która jednak wcale taką nie jest. Jesteśmy bombardowani lawiną informacji naukowej i już od ławy szkolnej poczynając wiedza ta jest podawana w sposób pomijający rozliczne wątpliwości. Większość czytelników tego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika circ
Blog

http://www.blogmedia24.pl/node...

Publikowany list kierowany jest do środowiska psychologów i psychiatrów, błędnie nazywanych lekarzami co uzasadniam dalej pokazując, że te dziedziny nie mają oparcia w prawdzie i to jest zdanie również osób kompetentnych, na co przytoczyłam cytaty.
Jednym z dowodów, że to środowisko, jego etyka,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Blog

Najpierw muszę pochwalić publicystkę Rzepy, Panią Maję Narbutt za tekst „Uzdrowiciele i demony" - z sobotniej Rzeczpospolitej, ponieważ bardzo rzadko można przeczytać głos, nawet nie sprzeciwu, ale choć delikatnie poddający w wątpliwość sensowność zalewającej nas fali pseudonauki, hochsztaplerki oraz pospolitej głupoty.

Co prawda „lid”...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)