Brr...onkodęta

Obrazek użytkownika contessa
Humor i satyra

Mgr B.Komorowski – prezydęt, stwierdził był, że (cytuję za niezalezna.pl) :

jest zadowolony z "ogłoszenia przez prezydenta USA Baracka Obamę zdecydowanej woli przywództwa w tej sprawie, konkretnej sprawie, ważnej z punktu widzenia likwidacji zjawiska konfliktu i trwającej irredenty na terenie Ukrainy wschodniej"”.

 

Irredenta, irredentyzm (wł. irredenta, niewyzwolona) – ruch polityczny i społeczny, dążący do połączenia w jeden organizm państwowy ziem zamieszkiwanych przez podobne grupy etniczne. Przenośnie pojęcie to oznacza ruch niepodległościowy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Irredenta

 

Ze słów budoruskiej krynicy mądrości i wiedzy fiki-mikipedycznej, magistra doctora  humoris casusa,  Bronisława chrabjego Komorowskiego, wynika  że terroryści  W.Putina na wschodzie Ukrainy  walczą o niepodległość Ukraińców  z... terrorystami W.Putina.

:D:D:D:D:D:D

To tak jakby pan prezydęt Bronisław Komorowski wyzwalał Polskę spod rządów Bronisława Komorowskiego i jego parteigenossa, Donalda Tuska. Obaj owszem,  wyzwalali ją,  wyzwalają  i wyzwalać będą ale spod  rządów Jarosława Kaczyńskiego. Przyszłych do tego...

Brronkodenta - a raczej bronkodęta - pełną gębą !

 

Również wg pana prezydęta konflikt terrorystów Putina z terrorystami Putina czyli irredenta po bronkokomorowsku...                   „ pośrednio zaowocował również zestrzeleniem samolotu malezyjskich linii lotniczych".

Takimi lapsusami  zaowocować  może tylko wyjątkowo i bezgranicznie tęga głowa. Tęga w wyjątkowej i bezgranicznej tępocie ! Apeluję do pana prezydęta by jak najszybciej  zaowocował  abdykacją  z urzędu Prezydenta RP ! Polska nie może dłużej  wstydzić się za  jego  "erudycję inaczej"  !

 

PS. Który bydgoski bałwan  zaowocował  pomysłem by taki hmmm... no nie chcem ale muszem - cep  nosił tytuł „doctor honoris causa” Uniwersytetu  Kazimierza Wielkiego ?

O tempora o mores !

 

Cytaty pochodzą z:http://niezalezna.pl/57459-dla-komorowskiego-rosyjski-terror-dazenie-do-wyzwolenia-narodowego

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:7)

Komentarze

Co się znęcasz?!

 

Bul wynalazł nowe słówko, sie zachwycił i musiał zastosować.

"Prozą mówię, prozą!"

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1432468

Mam udawać, że deszcz pada ? A  takiego wała !

A Ty... nie odbieraj obywatelom prawa do mówienia, o !

;););)

Pozdrawiam.

 

PS. Pamiętam moment gdy się śmiałam  do kompa z "bulu i nadzieji" i była akurat córka w domu. Pokazałam jej to, spytała kto tak napisał, powiedziałam kto , gdzie i z jakiego powodu. Zdębiała. I wiesz co powiedziała ? Ze on powinien w  klatce w ZOO siedzieć jako unikat -  pierwsza w świecie małpa z dyplomem uniwesyteckim.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1432523

Do słowniczka prezydęta, przed" irredętą" proszę dopisać "flankę", bo to też nowe słówko ,które poznał, a którym się nacieszyć nie może.

Niech ma alfabetycznie.

Pozdrawiam,.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#1432504

Być może produkując się przed kamerami ale ja nie mam polskiej tv.

Z drugiej strony dobrze, że swój słownik wzbogaca bo jest bardzo ubogi i gdy np. w mediach piszą/mówią, że pan prezydęt ma się wypowiedzieć to z góry wiadomo jak ta mowa będzie wyglądać.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1432524

Przecież w ten sposób nasza Krynica Mądrości pojmuje jedną z podstawowych zasad manipulacji. Brzmi ona mniej-więcej tak: "Stwórz problem i zaproponuj rozwiązanie". Sprowadza się to w końcu do walki samego z sobą i z tego mechanizmu wprost wynikają absurdy wypowiedzi Jego Ekscelencji.

Pozdrawiam wszystkich Niepoprawnych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Joseph1964

#1432800

W ten sam sposób również Donald Tusk niejednokrotnie "wjeżdżał na białym koniu" i słowem i czynem reagował na to co sam zmalował. To jest stary zabieg socjotechniczny, stosowany przez miernoty do oszałamiania bezmózgich mas.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1432801