Zdelegalizować Obywateli RP- wniosek ze słów Lubnauer i Witczaka

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Strona lewacka, jak wiemy ma pełne gęby frazesów. Zawsze bronią wolności słowa, demokracji. Gdy jednak wychodzi na jaw co rozumieją pod tymi frazesami, dowiadujemy się że: wolność słowa, tylko dla nich. Reszta jest mową nienawiści. Demokracja tak, ale oczywiście z dopiskiem liberalna. Każda inna to faszyzm

Podobnie jest z przemocą. Gdy jakieś lewactwo wybija szyby w np. sieci amerykańskich fast foodów to robią to w walce z systemem i są to alterglobaliści. Gdy np. społeczeństwo węgierskie protestowało przeciw  znienawidzonemu kłamliwemu rządowi socjalistów, to oczywiście był to przejaw nacjonalizmu.

Po incydencie w Radomiu gdzie klapsa zaliczył jakiś KODunista, histerycy z opozycji wpadli w furię. Zaczęto kłamać o jakiejś napaści.

 https://www.youtube.com/watch?v=_Cr2CtEDefE

Jasno widać że strona atakującą są KODuniści.

Co o tych zajściach mówią histerycy z opozycji

Lubnauer N.-"Młodzież Wszechpolska powinna być zdelegalizowana. Nie powinniśmy akceptować takich zachowań" - podsumowała posłanka Nowoczesnej.


Witczak PO-"To zaczyna być taka kultura tolerancji organizowana przez Błaszczaka i Zielińskiego dla tych agresywnych ekstermistycznych zachowań wobec obywateli, którzy stworzyli legalną manifestację" - skomentował polityk.

Te słowa są świetnym przyczynkiem do sprawdzenia intencji histeryków. Obecnie JEDYNĄ organizacją polityczną która JAWNIE zakłada łamanie prawa i stosowanie przemocy są "obywatele RP".  To ich zachowania wypełniają to o czym mówi poseł Witczak, szczególnie podczas miesięcznic smoleńskich.

Jak widać na załączonym wcześniej filmiku, jako że atakującymi byli działacze KODunistyczni, należy też, pochylić sie nad tym incydentem. I jeśli ktoś ma być zdelegalizowany to oczywiście strona atakująca, czyli KOD.

Przyzwolenie na takie działania jak te obywateli RP, będą nakręcać spiralę. Oczywiście skończy się to katastrofą dla strony KODunistycznych obywateli. Emeryci nie maja szans w starciu z młodymi ludźmi. Przyzwolenie na przemoc ze strony obywateli RP, nakręca też takie same zachowania po drugiej stronie.

To politykom histerycznym powinno zależeć na delegalizacji "obywateli RP". top oni nakręcają spiralę która później dociśnie ich wraz z histerykami....   

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

i chamstwo zawsze ma gębę pełną frazesów i kłamstw, śmieci.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1543145

Otóż to

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

zuberegg

#1543159