Jak długo jeszcze pozwolicie się obrażać?

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj
Obecna sytuacja polityczna w naszym kraju stanowi ewenement na skalę świata. Politycy rządowej koalicji obrażają własnych wyborców, obrażają swój kraj, pomimo tego utrzymują się u władzy. Muszę przyznać iż jest to ciekawy materiał do badań dla jakiegoś psychologa lub socjologa.  
Politycy rządowi nazywają swych wyborców-frajerami, murzynami ich państwo nazywają syfem, folklorem- w normalnym państwie coś takiego jest niemożliwe.
Z drugiej strony dokładnie Ci sami ludzie są wielce oburzeni na słowa-uznawane przez media za skandaliczne- padające z ust lidera opozycji. Tak było np. gdy Jarosław Kaczyński powiedział o RAŚ że to opcja niemiecka..Ja tylko mówię że opcja Ruchu Autonomii Śląska, która się od polskości odcina, jest być może ukrytą opcją niemiecką. Dla każdego człowieka jest zupełnie jasne, że chodzi o tą śląskość w wydaniu RAŚ-u - dodał

Słowa te były jednak prawdziwe, śwaidczy o tym np. to- ]]>http://zuberegg.salon24.pl/403682,ras-zrzuca-maske]]>

Dlaczego więc wyborcy pozwalający rządzić koalicji PO-PSL, popierają ją mimo ciągłego obrażania? Ciężko  znaleźć jakiś racjonalny argument....

 
Szef MSZ w rozmowie z ministrem finansów Jackiem Rostowskim podsumowywał polsko-amerykańskie relacje używając tych słów: „Bullshit, skonfliktujemy się z Niemcami, Francuzami… Bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy. Problem w Polsce jest, że mamy płytką dumę i niską ocenę. Taka murzyńskość - mówił Sikorski.
 
 „Państwo polskie istnieje jedynie teoretycznie”-Sienkiewicz
 
Ciężka decyzja, mówię, bardzo kusząca, bo to jednak idziesz w zupełnie inna orbitę, odseparowujesz się od tego wszystkiego, od tego syfu, (...), jesteś dużym misiem, odseparowujesz się od tego folkloru, od tego syfu- mówi Krawiec. 
 
Są frajerami. Ja szanuję biznesmenów, a nie frajerów. Jeśli zaproponowaliśmy już w połowie sierpnia instrument wycofania z rynku, w którym za jabłka proponujemy 27 groszy, a frajerzy wiozą jabłka na przetwórstwo po 12-14 groszy, ich wybór. Wolny kraj, demokracja - odpowiedział Sawicki
 
Prócz tego dziwnego zjawiska, dodajmy zjawiska występującego TYLKO w Polsce jest też i drugie występujące równocześnie z tym pierwszym. Wyborcy PO wybierając PO najczęściej kierują się rzekomą nowoczesnością, europejskością jaka zapanowała dzięki Donaldowi. 
Jednak i ten argument jest obalany przez polityków partii rządzącej. Przecież oni sami nazywają Polskę syfem, folklorem, murzynem.
 
Mam więc do wyborców PO-PSL trzy pytania. Jak długo jeszcze pozwolicie się oszukiwać. Jak długo jeszcze pozwolicie się obrażać? Macie jakąś godność? Przyzwoitość?
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Wyborcy PO/PSL beda tak dlugo sie POnizac i na plucie im w pyski mowic ze to deszcz pada ,dopoki beda mogli krasc bezkarnie i zlizywac ochlapy z pod panskiego stolu.

Ta swolocz tylko jest wiekszosci  zwiazana materialnie a nie ideologicznie z rzadzaca mafia.wystarczy ze zaczana spadac ze stolkow i w garku zobacza dna to im sie radykalnie zmienia przekonania.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1446545

Myślę że jednak wiekszosć z nich robi to bo w TV mówią że tak trzeba..

Vote up!
4
Vote down!
0

zuberegg

#1446551

Nie zmieni tego zimny tusz

Potrzeba zamknąć szczekaczki

By zbudziły się polaczki

Stały z Herbu Polakami

A kiedyś zwano Panami

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1446554

TVN na sprzedaż, jest nadzieja;) 

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1446576

Zapomniano o godnosci, o honorze , o uczciwości, wyłączono myślenie, stosuje się powtarzane opinii zasłyszanych w środkach ogłupiania a wygłaszanych przez zdegenerowanych dziennikarzy.. Dla polityków liczy się tylko KASA i KORYTO a że elektorat kieruje się zacietrzew.ieniem i nienawiścią to i zatraca poczucie własnej godności i przyzwoitości. Dlatego opluwanie własnego elektoratu jest dla niego niezauważalny, a zresztą wzajemne opluwanie to też rzeczywistość III RP.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1446562

Dotąd tak będzie dopóki z polskiej sceny politycznej nie znikną na zawsze-platforma i psl.. TO PARTIE SKORUMPOWANYCH CHAMÓW..

Vote up!
3
Vote down!
-1

Marika

#1446563