Schetyna jak Łukaszenka. Rezolucja rodem z czasów ZSRR

Obrazek użytkownika zuberegg
Idee

Po Marszy Niepodległości nastąpił furiacki atak środowisk lewicowych. Nie mogą się one pogodzić z faktem iż jest to największa, cykliczna impreza patriotyczna w Europie. Uznano to za groźny precedens. Lewica stara się więc doprowadzić do zniszczenia Marszu. Tak by podobne nie rozlały się po Europie.  

Oczywiście jka zawsze w takich przypadkach do tego lewego chóru dołączyła PO. Jej lider wypowiedział skandaliczne słowa...

Trzeba wyciągnąć wnioski i delegalizować wszystkie ugrupowania, które odpowiadają za organizację Marszu Niepodległości; sprawdzamy tych, którzy są odpowiedzialni za promowanie faszyzmu, antysemityzmu, ksenofobii i rasizmu i kompromitację dobrego imienia Polski - mówił szef PO Grzegorz Schetyna.

Schetyna wszedł na drogę Łukaszenki, tamtemu też przeszkadzały biało-czerwone flagi na uroczystościach. By się przymilić towarzyszom zamienił je na milsze Moskwie. Schetyna podąża dokładnie tą samą drogą.

To kompromitacja jego i jego formacji. Stoją w jednym szeregu z komunistami europejskimi, świadczy o tym choćby tekst rezolucji PE jaką PO popiera. Są tam np. takie kwiatki-"środki represji i akty prześladowania politycznego ze strony władz Polski wymierzone przeciwko komunistom, antyfaszystom i innym demokratom".

To jest kalka języka z czasów stalinowskich represji. WSTYD wszystkim którzy za tym zagłosują

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1552818

Wolałbym jego twarz skrytą za czarnym paskiem....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1552833