Znów atak na biuro PiSu.....

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Mamy kolejny przykład jakie skutki przynosi "dożynanie watahy", przyzwalanie na wszystko byle tylko dowalić PiSowi...

Nóż, pałkę oraz pojemnik z gazem miał przy sobie mężczyzna, który w częstochowskim biurze PiS domagał się spotkania z posłanką Jadwigą Wiśniewską. Mężczyzna groził, że "stanie się coś złego" jeśli nie dojdzie do spotkania z posłanką PiS. Według ustaleń gazety.pl incydent wydarzył się we wtorek popołudniu w biurze PiS w centrum Częstochowy w al. NMP 24. Posłanki Wiśniewskiej nie było. Przyjęły go dwie pracownice. Mężczyzna po chwili wyszedł, ale oznajmił, że niebawem wróci.

Kobiety zaniepokojone agresywnym zachowaniem mężczyzny, zadzwoniły na policję. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce ten sam mężczyzna właśnie ponownie wchodził do biura PiS. Miał przy sobie nóż, pałkę i gaz pieprzowy. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Prokuratura postawiła zarzut Jerzemu C., który dotyczy użycia gróźb karalnych - wyjaśnia Romuald Basiński, rzecznik prokuratury okręgowej. - Według relacji pracowników biura posłanki Wiśniewskiej, mężczyzna w swoich wypowiedziach nawiązywał do wydarzeń, które miały miejsce w łódzkim biurze PiS-u. Nie były to groźby skierowane wprost, ale odwoływał się do tamtej zbrodni - podkreśla Basiński. Zatrzymany jest mieszkańcem Woźnik i kilka lat temu został zdiagnozowany jako osoba ciężko chora psychicznie. dziennik.pl

Nawet śmierć matki Jarosława Kaczyńskiego okazała się dobra by go zaatakować... "Po śmierci matki prezes PiS może się stać pełnym bólu odyńcem"-Tomasz Nałęcz....Słowa te wypowiedział, nie jakiś pijany menel pod budką z piwem. Powiedział je prezydencki doradca z tytułem profesora....Jak tego typu słowa oddziałują na fanatyków widzieliśmy gdy morderca zaatakował biuro PiSu w Łodzi....Teraz atak nastąpił w Częstochowie. Chciałbym, mieć nadzieję że będzie to alarmowy sygnał dla rządzących by przestać przekraczać kolejne granice żenady, chamstwa. Jeśli dla nich nawet śmierć matki jest okazją do obrażenia politycznego przeciwnika spodziewam się raczej kolejnych kłamstw Niesiołowskiego który znów będzie opowiadał iż to był atak na niego....

Brak głosów

Komentarze

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

na blogu Janusza P. pojawił się artykuł otagowany: marihuana i o tym była mowa, ale wrzucono przerobioną okładkę ośmieszającą denatkę i braci. W kategorii zostało nazwisko Kaczyński. Obrazek potem zmieniono.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#325257

Żałosne s.......ny

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#325267

ale to są niesamowite szkodniki. Ich zachowania odbijają się w społeczeństwie, najgorzej dzieje się wśród młodzieży, która nie zna realiów. Łapie to co wydaje się jej wolnością.
Tutaj też pasuje informacja o zwolnieniach przez rezydenta przestępców z więzień. A to przecież jego elektorat.
Parlament...

***********************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#325280

Takie odezwanie się prezydenckiego doradcy świadczy o jego kompletnym braku kultury osobistej, wręcz chamstwie. A później dziwimy się, że inny cham bierze do ręki nóż i idzie z zamiarem mordowania ludzi mając w głowie swoisty drogowskaz. Takie to obecnie mamy ośrodki władzy w Polsce. Ciekawe, co na to pan prezydent?
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#325277

Pana prezydenta nikt o to nie zapyta....
Pozdrawiam równiez

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#325299

A to wszystko nasza wina
Brak Modlitw , a nawet Wiary
Czyni ,że ponosimy ciągle ofiary
Módlmy się by temu zaradzić
Nowy styl walki należy wprowadzić
By z wsparciem Boga neutralizować
To co chce nas determinować
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#325324

To po prostu zupełnie inna kultura czy cywilizacja.
U nich wypada robić to czego u nas nie.
Na to się nic nie poradzi.
Są ludzie którzy dopuszczają klamstwo jako sposób dochodzenia do swych racji a inni nie dopuszczą sie tego nigdy i uwazają za coś obrzydliwego. Trudno tu znaleźć porozumienie.
Podobnie niektórzy jako argumenty użyją noża, pałki, gazu ... inni nigdy tego nie zrobią.

Jedynie odsunięcie od rządzenia i szczegółowe osądzenie może tutaj coś zmienić.
Podkreślam, osądzenie, czego jakoś do tej pory unikano, TS nie ma i nie miał zbyt wiele do roboty.

Rozmowy i przekonywanie, szczególnie ludzi najbliższych, z rodziny czy znajomych z którymi jest kontakt a którzy popierali to nieszczęście.

Vote up!
0
Vote down!
0
#325333

"Jedynie odsunięcie od rządzenia i szczegółowe osądzenie może tutaj coś zmienić".
"Rozmowy i przekonywanie, szczególnie ludzi najbliższych, z rodziny czy znajomych z którymi jest kontakt a którzy popierali to nieszczęście".

Pełna zgoda:)

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#325357

 Ja już od miesięcy "pracuję" nad moim opornym szwagrem. Na razie z miernym skutkiem, ale... kropla drąży skałę. Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#325361

Życzę powodzenia, niech każdy jedna osobę przekona i będzie dobrze:)
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#325596