Słaba premiera

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Dzisiejsze wystąpienie premierkini, premielożki, premiery-nie wiem dlaczego piewcy postępu w tej sprawie nie są konsekwentni i nie psują naszego języka. Podejrzewam iż feministki w tym przypadku uznały iż ośmieszałoby to osobę premier Kopacz. Świat postępu próbuje nam wmówić iż Kopacz to twarda baba, więc zrezygnowano ze stosowania zbitki -premielożka Kopacz. Swoją drogą pokazuje to zakłamanie i hipokryzję tych środowisk, chyba że niszczyć język można tylko do stanowiska marszałkini???? Jeśli uznano iż to szkodzi kobiecie, to szkoda mi tych biednych feministek które z uporem maniaka chcą być psycholożkami, socjolożkami. Albo należy skończyć z tym psuciem języka albo mamy premierkę, premierkinię, premielożkę-zdecydujcie się....

A samo wystąpienie?

Słabe, bardzo słabe. Widać iż premier Kopacz z jego napisaniem nie miała nic wspólnego. Ilekroć próbowała oderwać wzrok od kartki następowała pomyłka lub przejęzyczenie. Złożonymi obietnicami nie ma sensu się zajmować ponieważ praktycznie wszystkie dotyczą okresu wykraczającego za obecną kadencję. Z całą pewnością będzie z nimi tak jak z obietnicami Donalda. Choć przyznam iż pomysł z urlopem rodzicielskim dla bezrobotnych, studentów i ludzi z umów o dzieło jest dobry miałby szansę wpłynąć pozytywnie na dzietność.

W pewności iż z obietnicami Kopacz będzie podobnie jak z obietnicami jej poprzednika utwierdza mnie również chwyt z Kaczyńskim. Zahaczenie go w expose to jasny sygnał iż Kopacz szansy na swój ewentualny sukces upatruje tylko w prowokowaniu Kaczyńskiego, licząc iż w tej sprawie rządowe media będą ją wspierać. Jestem pewny iż jedyną rzeczą jaka zostanie w expose będzie zahaczenie Kaczyńskiego i to będzie główny punkt dzisiejszych programów informacyjnych w rządowych TV.

Nie ukryje to jednak słabości dzisiejszego wystąpienia, Kopacz nie potrafiła sklecić JEDNEGO poprawnego zdania ponad to co napisano jej na kartce. Będzie ona uzależniona od swych doradców jeszcze bardziej niż Donald od Ostachowicza. Co niestety wskazuje iż ten rząd będzie jeszcze słabszy niż poprzedni, choć tak naprawdę wydawało się to nieprawdopodobne.... 

 
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:13)

Komentarze

Miała wyraźnie zaznaczone w tekście"przerwa na oklaski".

To było widoczne.

Autorzy nie przewidzieli, że nikt nie zdobędzie się na odwagę zainicjowania "koci koci".

Widać, "zuberegg", że swój tekst napisałeś przed rozmową  łże - szmaciarzy z panią poseł Beatą Szydło.

Nie miałbyś dylematu, jak nazwać kobietę w niebieskim kostiumie.

V-ce Przewodnicząca Prawa i Sprawiedliwości - pani poseł Beata Szydło mówi o niej "Ewa 2016".

Teraz, po uzyskaniu ode mnie tej informacji - możesz, szanowny Autorze treść swojego bloga poddać poprawkom i uzupełnieniom.

:)))!!!

 

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1443220

Nie będę zmieniać nie warto. W 2016 jej już nie będzie;)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1443225

bo wszystko, co obiecała jest na rok....2016 !!!!!

Pewnie platfusiarnia będzie nas tym szantażować.

Na zasadzie : wybierzta nas to dostanieta!!!!!

 

 

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1443228

Jest znane wszystkim slowo tirowka , to moze feministki nie protestowalyby gdyby nazywac metrowa kopaczke-przesiewaczke , premierowka .

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1443265

grabarzka, górniczka, hutniczka i gajówka

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1443310