Tylko prawda nas wyzwoli

Obrazek użytkownika zuberegg
Idee

Tytułowa parafraza słów Jezusa powinna być naszym mottem w sprawie ustawy o IPN. Prawdy się nie negocjuje, prawdy się nie targuje. Prawda jest jedna. Nikt nam nie może zabraniać obrony prawdy. Ta ustawa uderza tylko w oszczerców pokroju Grossa. Każdemu winno zależeć na eliminowaniu takich osobników z publicznego dyskursu.

Prawda jest natomiast taka. Polskie państwo w trakcie IIWŚ walczyło z dwoma totalitaryzmami, które napadły nas w sojuszu. Żadna instytucja państwa nie kolaborowała z okupantami. Za kolaborację z nimi, za denuncjowanie  Żydów była kara śmierci. Jakiekolwiek świńskie postawy np. wobec Żydów muszą być uznawane za jednostkowe przypadki. Potwierdza to zresztą....Gross swoją "twórczością". Gdyby denuncjowanie, okradanie Żydów było naszym narodowym sportem, Gross nie musiałby tak kłamać w swych gadzinówkach. Bez żadnego problemu, bez wychodzenia z domu napisałby książkę podającą suche fakty, relacje konkretnych setek osób. Jeśli mimo swej nienawiści nie potrafi tego zrobić, jeśli jemu podobni nie potrafią znaczy się że nie mamy się czego wstydzić.

Dlaczego więc jesteśmy opluwani, krytykowani za ową ustawę? 

Zapewne nie w obronie prawdy. Zobaczmy kto nas w tej sprawie najgłośniej krytykuje.

Ukraina-kolaboranci Hitlera

Izrael-którego tak jak Polski wtedy nie było, jednak jego amerykańska diaspora, nie kiwnęła palcem w obronie swych współbraci.

USA-którego prezydent zignorował raport naszego państwa podziemnego, w sprawie sytuacji Żydów.

To jakaś komedia.  

Dlaczego nas krytykują? Moim zdaniem ze wstydu. Lepiej widzieć źdźbło w naszym oku, niż belkę w swoim. Drugi powód-bo uważają że mogą. Do nadejścia tej władzy byliśmy traktowania jak bantustan. By coś z n ami osiągnąć wystarczyło poklepać po plecach. Jak ktoś jeszcze powiedział przy tym- "Dziakuze Polzko". To już władze wpadały w ekstazę. Że przy tym żadnych konkretów? A po co Polsce jakieś konkrety??? 

Stąd dzisiejsze zdziwienie. Jak coś się nie podoba w ustawie niech powiedzą co konkretnie. Na krzyki czy grymasy nie możemy reagować jeśli chcemy być poważnym państwem. W tej sytuacji, powtarzam, tylko prawda nas wyzwoli z bycia bantustanem.

Bantustan w naszym kraju kurczy się. Kiedyś palili znicze na grobach armii czerwonej, później prosili Berlin, Brukselę o karanie Polski. Dziś stoją po stronie Izraela, Schetyna ma iść do ambasady USA....

To jedno środowisko...Cóż z nimi zrobić? 

Niestety nic nie zrobimy. To ludzie zakompleksieni, muszący mieć jakiegoś pana nad sobą. Marzy im się kolejna podległość. Tylko podległość umożliwia bowiem, zajmowanie się ciepłą wodą w kranie. Prawdziwe problemy załatwia protektor...

Bantustan musimy ignorować, oni będę odchodzić z racji wieku. Trzeba ich traktować jako folklor.

Pamiętajmy jedno-Tylko prawda...

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Ludzie nie asymilujący się z suwerenami państw ludzkich usiłują (strategicznie)symulować -> ludzi nadzwyczajnie "uprawnionych" do wynagrodzeń pokoleniowych (od niewinnych narodów)

Inteligentnie obawiając się pryncypialności i mądrości. narodów antysymulantów, owi symulanci narodu ludzi "niewynagrodzonych"  - postanowili ludzkie narody (doświadczonych antysymulantów) przezywać narodami "antysemitów"...(urojonych wsobnie - interesownie)

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1557566

Żydzi tak mają. Nie liczy się historyczna prawda, dowody, relacje nadal jeszcze żyjących świadków tamtych tragicznych wydarzeń, etc. Żydzi mają swoją retorykę i wszelka dyskusja z nimi o holokauście mija się z celem. Dobrze wiedzą o co idzie w tym geszefcie! Szczegóły tu:

http://www.fronda.pl/a/roszczenia-zydow-z-usa-i-izraela-do-polski-to-hucpa,73909.html

Żyd w Izraelu tęskni za Polską. Byłam, widziałam, rozmawiałam, wiem!  Tęskni  bardziej niż typowy Polak na obczyźnie, którego  słowiańska natura obezwładnia tak, że często gęsto rzuca wszystko i wraca do Ojczyzny!

W skomplikowanych relacjach polsko - żydowskich słychać odległe echa, które determinują ich i nasz postawy!

https://wolna-polska.pl/zydowska-nienawisc-do-polski-i-polakow

Żydzi są znani z talentów do robienia interesów. Ta umiejętność bardzo imponuje Chińczykom. W największym serwisie mikroblogowym w Chinach „Sina Weibo” profil „Tajemnice mądrości Żydów” ma 1,5 mln fanów, pisze w „New York Times” Clarissa Sebag-Montefiore. Jeden z poruszanych wątków: jak zbić fortunę w niesprzyjających okolicznościach. W Chinach wydaje się też poradniki biznesowe, które czerpią z kultury żydowskiej i z Talmudu. Ze względu na paskudną historię antysemityzmu w Europie Żydom sprawia dyskomfort uznanie dla ich osiągnięć w tej sferze. Nie powinno. Chiński podziw dla ich umiejętności biznesowych nie ma negatywnych konotacji. 

Talent do robienia interesów w ramach Firmy Holokaust zdałby się jak psu na budę, gdyby nie Polacy pochodzenia żydowskiego. Po wypiciu "Wódki made in Magdalenka"  krok po kroku realizują testament "Ojca chrzestnego" demokracji! Już nie kręcą szyją jak było w piśmie, ale jawnie robią polskiego goja w ch*ja! Siedzą na topie,  grają pierwsze skrzypce, zapalają szabatowe świece, które zawsze były ich tajną bronią numer jeden! Odrobina światła może przegnać gęstą ciemność. Więc mędrcy mówią, gdy rzeczy się zaciemniają weź się za czynienie światła. Duchowego światła. I to się w Polsce sprawdza. Sprawdza się do tego stopnia, że bez picia Jacka Danielsa specjals potrafi połowę rządu polskiego ubrać w kipy! To talent wielki, ale zarazem i  artyzm! 

A kiedy łuska z oczu spadnie

Na dudach pięknie im zagramy

I zaśpiewamy Żydom ładnie,

Z "Godziną Zero" ... przepraszamy!

~ wszelkie prawa do powyższej zwrotki autorki casium / ccassiumm7 / - zastrzeżone!

https://www.youtube.com/watch?v=ZuVO8cslQJY

http://www.tekstowo.pl/piosenka,godzina_zero,przepraszamy.html

Vote up!
2
Vote down!
0

casium

#1557572

Chodzi o dwie sprawy. Pierwsza to pieniądze za odszkodowania. Druga-Żydzi chcą mieć wyłączność na bycie ofiara IIWŚ. 

Vote up!
1
Vote down!
0

zuberegg

#1557598

tak widzę żydowską prawdę.
posłużę się Mrożkiem (nie mylić z lodem rożkiem:))))))), który powiedział,że "Kiedy prawda pojawia się jako obowiązujący banał – to znaczy, że umarła i nie jest już prawdą."

Vote up!
0
Vote down!
0

W koronie królów wyglądam pięknie.

#1557774