Ucz się Tusku cz.2

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Gdy w Indonezji rozbił sie rosyjski samolot wiedziałem ze będzie to świetna okazja by porównać zachowanie władz Polski i Rosji w podobnych sytuacjach, gdy muszą badać katastrofy w innych państwach. W przypadku Tuska to o badaniu trudno mówić, nasi naukowcy i "znawcy", albo ślepo popierają raport MAKu, albo wiedzę czerpią z relacji w TV-żadnych badań, oględzin, symulacji przecież nie będą robić...."Prawda przecież jest arcyboleśnie prosta"-jak to mawia wikipedysta nr.1 w Polsce.

Już na początku mamy zgrzyt władze Rosji uzgodniły z władzami Indonezji iż wspólnie będą prowadzić operację poszukiwawczo-ratowniczą, dochodzić przyczyn katastrofy oraz okoliczności awarii samolotu Superjet.
http://niepoprawni.pl/blog/6354/ucz-sie-tusku

Od wczoraj można dodać kolejną różnicę
"Władze Indonezji poinformowały o zakończeniu odczytu zapisów rozmów pilotów Suchoj Superjet 100 – podają media powołując się na szefa narodowego komitetu ds. bezpieczeństwa transportu Indonezji, Tatanga Kurniadi. Obecnie eksperci analizują nagranie.

Indonezyjskie władze poinformowały, że treść czarnej skrzynki z zapisem rozmów nie zostanie upubliczniona."
http://polish.ruvr.ru/2012_05_31/76608941/

Jak widać tylko w Polsce Tuska władza musi mieszać z błotem zmarłych w katastrofie uczestników lotu oraz załogę Tu 154. Choć może było to potrzebne, takie wykorzystywanie zmarłych w celach politycznych oraz dla utrzymania władzy. Tylko tak można wytłumaczyć te skandaliczne odsłuchy oraz pojawiające sie i znikające osoby które miały wymawiać kluczowe kwestie. Można to tłumaczyć JEDYNIE politycznym zamówieniem....

Ocena wpisu: 
Brak głosów