Na wynajętych sk....synach do władzy?

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Polityk PO, jeden z ważniejszych, wszak jedna z głównym medialnych twarzy tej partii-Adam Szejnfeld na swym profilu internetowym zacytował list anonimowego wyborcy PO. List zacytowany bez żadnych skrótów, komentarza, więc musi się zgadzać z jego zawartością. W treści owego listu możemy zobaczyć taki oto fragment-  PO i Komorowski są krytykowane i obśmiewane, nie przez internautów, a przez wynajętych skurwysynów.

Jak wielką jest to głupotą wie każdy z nas. Każdy z nas ma znajomych, znajomi Ci mają konta w internecie i każdy z nas wie co piszą i mówią o PO i Komorowskim. Każdy z nas więc wie, jak wielką brednią jest treść tego listu. Dlatego gdy pojawiło się oburzenie jego treścią, osoby związane z PO lub dobrze jej życzące uznały to za przejaw frustracji jednego posła PO. Przecież to niemożliwe by ktoś mógł tak bardzo odlecieć od społeczeństwa, od zrozumienia internetowej rzeczywistości.

Osoby związane z PO lub dobrze jej życzące szybko zostały pozbawione nadziei, okazało się że PO ma twarz Szejnfelda-oni naprawdę myślą że krytykować PO może tylko ktoś wynajęty...

Gdy "Rzepa" ujawniła pomysł Kopacz na kampanię wyborczą-wynajęcie 50 hejterów którzy mają opluwać PiS i Dudę....Komentujący tę informację ludzie postronni (nie związani z PO i PiS) podważali wiarygodność informacji. Niby że to tylko anonimowy informator, że bez nazwisk. Nie mogli uwierzyć-sam znam osobiście takie osoby. Dziś dostały one obuchem w głowy. Rzecznik rządu przyznała bowiem że "Rzepa" napisała prawdę.. Rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska poproszona o komentarz powiedziała, że informacja jest wyrwana z kontekstu. [...] Natomiast sami posłowie zainteresowali się tą sprawą i poprosili o przeszkolenie, tak aby mogli być aktywni w sieci i zachowywać się jak hejterzy.

Jak więc widać, nie tylko nie zaprzeczono słowom Ewy Kopacz. Poszła dalej, posłowie PO zostaną hejterami!! Być może w kampanii wyborczej, pod np. moimi wpisami zaroi się od Niesiołowskich, Szejnfeldów którzy na wyścigi będą obrzucać wyzwiskami PiS, Dudę....Wszystko to za nasze pieniądze...

Jeśli ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości co do rządzącej ekipy musi je dziś stracić. Jest to ekipa ludzi całkowici oderwanych od rzeczywistości, uważająca że każdy kto ją krytykuje to opłacony sk.....yn. Co więcej, jest to ekipa która będzie się szkolić w dziedzinie jeszcze większego niż do tej pory plucia na opozycję. Ich zachowanie pokazuje że oni sami uznają swe rządzenie za zmarnowane lata, w przeciwnym razie chwalili by się swymi osiągnięciami-to chyba oczywiste.

Niestety. Pozostało im kilkanaście tygodni rządzenia i zamierzają ten czas wykorzystać do jeszcze większego plucia na opozycję i prezydenta Dudę. Lis przy nich to będzie mały harcerzyk. Z wynajętymi sk.....nami do władzy-tacy ludzie nami rządzą...Można upaść niżej???  

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:22)

Komentarze

piszesz,

„Przecież to niemożliwe by ktoś mógł tak bardzo odlecieć od społeczeństwa, od zrozumienia internetowej rzeczywistości.”   Oj,niestety możliwe.Patrz Wałęsa,Wajda Kutz ....reszta gwiazdozbioru.Zastanawiam się jednak który większy łajdak .Chyba jednak szejn...kidawa..bo coraz lepiej wyszkoleni.Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1482935

Wałęsę bym rozgrzeszył...To był prosty chłop z którego już za życia zrobiono pomnik...

Reszta robi to wszystko umyślnie, dla swego interesu. Oni bronią swych życiowych wyborów...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

zuberegg

#1482944

"zuberegg"..
 
Istnieje próg "ześwinienia się"..
PO przekroczeniu tego progu, nie ma większego znaczenia "mniej lub więcej"..

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1482936

Otóż to.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

zuberegg

#1482945

że przegną pałę i wróci to do nich uderzając ze zwielokrotnioną siłą.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Prawda jest cenniejsza od życia

#1482939

Znającich dotychczasowe popisy, podejrzewam że to też spierdzielą;)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

zuberegg

#1482947

Po-szuści rzeczywiście odlecieli...nie mówię o szejnfeldzie , który chce miec potomstwo z gołębicą - a kto bogatemu zabroni...? Ale w ogole , ci ludzie stracil;i poczucie realnego śwaita i dlatego chwytają sie takich metod...a Kidawa? No cóż - Kopacz-ka musiała znaleźć głupszego rzecznika od siebie - a to niełatwe zadanie...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Yagon 12

#1482967

czny idiota  i leszcz zapchajdziura do pomocy Niesiołowi. W zasadzie tylko ci dwaj się wygłupiają w przestrzeni tzw. mediałnej bo nawet rasowe platfonsy już niezbyt raczą firmować PO swym nazwiskiem.

Kidawa jest głupsza niż dziurawy kapeć, a PO to banda schizofreników bez pomysłu na nic.

Zubbergu - niech się szkolą na hejterów (oni nawet nie wiedzą co to właściwie jest hejter i się będą szkolić w tym, w czym są bezkonkurencyjni od lat, hehehe, no qń by się uśmiał i zdechł ze śmiechu). Niech się kompromitują, a my im w tym... pomóżmy :

 

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1482987

Niech się kompromitują, a my im w tym... pomóżmy :

Liczę na to że nawet to spieprzą;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

zuberegg

#1483023

Kij w mrowisko?.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1482997

... NIE KARMIĆ HEJTERÓW!!!

 

 

W dniu 26 października 2014 roku pisałem na Niepoprawnych (tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/satyr/internetowa-spluwaczka) tak:

"Pojawiło się przed kilku laty w blogosferze i różnych forach internetowych nowe oficium o nazwie hajter – (ang. hater – osoba nienawidząca kogoś). Nie kto inny, jak właśnie hajterzy wypominają autorom zaawansowany wiek, oderwanie od rzeczywistości. „Przesłuchują” internautów, domagając się informacji o ich wykształceniu, miejscu pracy, wydanych publikacjach książkowych itp. Przypisują autorom kretynizm i co im tylko przyjdzie do głowy. Wypominają, iż są nazbyt propolscy, nieeuropejscy, nienowocześni,… moherowi, prorydzykowscy itp.

(...) Nie możemy pozbawiać hajtera-internauty odpowiedzialności za słowa w imię demokracji i wolności. Bo cóż to za demokracja i wolność bez odpowiedzialności? – Żadna. Pozorna anonimowość piszącego na forum daje poczucie bezkarności, które wyzwala w nim jak najgorsze instynkty. I wbrew pozorom, – jak dowiodły moje wieloletnie obserwacje – anonimowość wcale nie powoduje otwartości i szczerości wypowiedzi. Ta anonimowość powoduje wulgaryzację wypowiedzi, atak ad personam w stosunku do autora wpisu czy komentatorów, a to jest zasadnicza różnica.

Najbardziej drażliwym wydaje się fakt, iż ów hajter-internauta, który nie przebiera w słowach, – z reguły nie wypowiada się merytorycznie na poruszany temat. Stać go tylko na napisanie steku wyzwisk czy też oplucia osoby, nazwania go agentem, sługusem Moskwy, bądź banderowcem, z której poglądami się nie zgadza. Ale dlaczego się nie zgadza? – O tym już niestety, – nie napisze. I na pewno nie z braku czasu, na co wskazują jego następne wpisy na forum, w których obrzuca bluzgami kolejne swoje ofiary. Na to nie pozwala jego wiedza w przedmiotowym temacie, na który niby usiłuje się wypowiadać".

 

Z pozdrowieniami dla Autora tego artykułu,

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1483008

Jeśli troll przebiegnie tobie drogę, nie mów że to pech, weż kija i p.....nij go bez łeb, żeby szybciej wtedy zdechł.

Znam aż za dobrze te ich wymiany POglądów i myśli, POd płaszczykiem wymiany POglądów próbują ten POlszewicki jad rozprowadzać na cały portal.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1483015

... nie zaś pałą - kolego Jestem jakim jestem, hehehe. Ale tak, aby im w pięty poszło to ichniejsze hejterowanie.

A co powiesz na te fraszki, tak "na szybko" napisane?

 

Na hejtera

nie straszna nam dżuma nie straszna cholera

rozprawimy się szybko z wpisami hejtera

 

Apel Kopacz-ki

ratuj mnie hejterze blogosfera czeka

nie daj do pierdla POsadzić człowieka

 

Żale Szejnfelda

jesienią bez koryta będę i bez swej drużyny

tak mnie załatwią w necie „płatne skur**syny” 

 

Pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1483020

Całe moje życie, mój śp tata powiadał, że z wrogiem się nie gada, wroga trzeba lać, a gdy mu się odbierze karabin, i POzamyka, to w tedy można ich traktować jak ludzi.

To nie my okupujemy Polskę, to nie my chcemy wymazać Polskę z mapy świata i Europy, nie da się Wersalem wyzwolić naszą Ojczyznę.

A fraszki dobre.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1483055

czym się różni hejter od zwykłego trolla oraz od funkcjonariusza wojny propagandowej obcego państwa, bo mam wrażenie że Ty ich nie rozróżniasz...

Jak nie wiesz o co chodzi, to przypatrz się takiemu Bibrusowi i napisz potem do jakiej z tych trzech grup, które wymieniłem można go przypisać i dlaczego?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1483046

... pokaż, co potrafisz. O moją wiedzę "nie zawadzaj". Bardzo dobrze rozróżniam, kto jest kto.

 

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1483056

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

że jesteś tak bardzo dobrze zorientowany co do prawdziwych intencji Bibrusa i zakresu jego destrukcyjnej działalności. Chociaż Twoje zapewnienia za bardzo mnie nie przekonują, to ze względu na moją sympatię do Ciebie gotów jestem Ci uwierzyć :)
Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1483059