Multikulti ma Katar

Obrazek użytkownika zuberegg
Idee

Jeszcze chwile temu mówiono oceniając szanse sportowców-pieniądze nie grają. Pamiętam jak komentując w TV mecz, trener Strejlau mówi często- gdyby pieniądze grały to Arabia Saudyjska byłaby mistrzem świata w piłce nożnej. Dziś okazuje się że te prawdy są nieaktualne. 

MŚ w Katarze pokazały światu że jest możliwe zostać organizatorem najważniejszej imprezy w danej dyscyplinie i zbudowanie reprezentacji z zawodników kupionych z innych krajów. Mamy tu więc całkowite zaprzeczenie idei sportu. Ktoś powie przecież już wcześniej były oszustwa-doping, kupowanie sędziów. Owszem-jednak były to działania ukryte, piętnowane, karane. Tu mamy pierwszy przykład iż działanie całkowicie sprzeczne z duchem sportu, z duchem rywalizacji między reprezentacjami państw. Mamy tu do powstania pierwszej reprezentacji multikulti. 

Reprezentacja Kataru to świetna ilustracja idiotyzmu i szkodliwości multikulti. W sporcie oszustwo widać najlepiej. 

Mamy więc reprezentację Kataru w której 10 zawodników nie jest obywatelami tego państwa! Grają na paszportach sportowych. Podobnie jest z ideą multikulti jaką promuje lewica. To też polega na płaceniu zasiłków ludziom których większość nie jest związana z państwem w którym aktualnie mieszka...Jedyne spoiwo to pieniądze. Bez pieniędzy nie będzie aktualnej kadry Kataru, brak pieniędzy spowoduje też natychmiastową reakcję ludności np. we Francji czy Szwecji.  

Cieszy że przykład Kataru spotkał się z takim oburzeniem, może będzie to początkiem końca idiotyzmu pod nazwą multikulti. Choć szkoda że dopiero teraz powstało takie oburzenie. Przecież już wcześniej były podobnie oburzające praktyki-np. w reprezentacji Niemiec w której gra np. Podolski który nie śpiewa hymnu bo czuje się Polakiem, jest też Klose- Polak urodzony w Opolu. Są to zjawiska obrzydliwe w sporcie. Można sobie zadać pytanie czy Ci dwaj zawodnicy graliby dla Niemiec gdyby ten kraj stał gospodarczo jak np. Albania?  Pytanie z gatunku tych retorycznych.

Mam nadzieję że nie pozwolimy lewakom zniszczyć sportu. Mam też nadzieję że reprezentacja Kataru będzie kroplą która wydrąży skałę, ludzie zobaczą jak nienaturalne jest multikulti. Tak samo winno być z przyjmowaniem obcokrajowców, nie może być tak że państwo przyjmuje ludzi zupełnie sobie obcych, ludzi którzy się tam znajdują tylko dla zasiłku. Jest to wypaczenie budowy tożsamości państwa, idei solidarności. Nie pieniądz winien być najważniejszym spoiwem. Pieniądze się mogą skończyć i co wtedy? Wtedy mamy terrorystów, wtedy mamy getta, wtedy mamy napięcia etniczne. Czas z skończyć z tym oszustwem. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:7)