Marnowana szansa Bosaka i narodowców...

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Tegoroczne wybory prezydenckie stały się niepodziewanie szansą na powrót to ekstraklasy poglądów narodowych. Ogromna przewaga obecnego prezydenta sprawia że opozycyjni kandydaci mają jedno cyfrowe poparcie. Patrząc na ich urobek kampanijny można stwierdzić bez wielkiego ryzyka że ten stan utrzymają. Wszyscy kandydaci uparli się być antyPiSem i mówią jednym głosem. Co powoduje że dla wyborcy stanowią jeden chór. Nikt nie chce pokusić się o solówkę co wydaje się oczywistym zagraniem w obecnej sytuacji. 

Kidawa-Błońska-mierność, szkoda więcej pisać. Biedroń- uważa że jego orientacja to atut, myślących na jego poziomie jest tylu co Hołownia napłakał-na szczęście. Hołownia dokonał samozaorania. Płaczek prezydentem? W Harlequinach to i może... Kosiniak-Kamysz-przez chwilę mu urosło, ale on woli mówić językiem KO, więc dostani taki wynik jak ich kandydatka czyli KO.             

Na koniec zostawiłem Bosaka. Dostaje od Boga i losu życiową szansę na życiowy sukces. Startując w kampanii którą zapamiętamy nie przez koronawirusa, ale przez nagromadzenie drewna, że posłużę się piłkarskim zwrotem. Drewno to piłkarz od którego piłka się odbija jak od...drewna. Tacy są też kandydaci opozycyjni, co jeden, to większe drewno. Zero polotu, zero energii, zero pomysłów, tylko stare przeboje-konstytucja, zły PiS. Bosak niestety stoi w murze tego drewna. Marnując swoja oraz narodowców szanse na ogromny sukces jakim byłoby drugie miejsce w wyborach. 

Bosak ma parę atutów-spokój, brak agresji wobec rozmówców, elokwencja, refleks. Jedyny minus-młodzieńczy wygląd to żaden minus w oceanie minusów reszty opozycyjnych kandydatów. Niestety wszystko to jest marnowane przez to że upodobnił swój przekaz do reszty opozycyjnej. Staje się stroną politycznego sporu dwóch obozów. Skończy się to dla niego dalszym miejscem. Opozycyjny obóz nie uzna go za swego...Szansą Bosaka jest bycie nie stroną, tylko ALTERNATYWĄ między Dudą i opozycją. Powinien natychmiast opuścić mur drewna i przestać mówić jego językiem. Tak jak Kukiz w poprzednich wyborach prezydenckich. Mówienie językiem opozycji w sprawie wyborów pogrzebie jego szanse zabierze mu wiarygodność. To atut który pozwolił Kukizowi na uzyskanie wyniku który teraz da II miejsce i być może II turę. Kukiz też nie miał mediów za sobą, powtarzał trzy slogany w kółko, ale był ALTERNATYWĄ wobec innych kandydatów. Bosak to marnuje. Drugiej takiej szansy nie otrzyma. To teraz kształtuje się nowy układ sił politycznych. PO i Lewicy nikt nie da rządów w trudnych czasach, jedni wszystko sprzedadzą, drudzy oddadzą tęczowym kolegom...

Bosaku wyjdź z muru drewna!       

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.1 (22 głosy)

Komentarze

"sondażowniom", przekonał się o tym między innymi "bul" Komorowski. Według własnego rozeznania Konfederacji, K. Bosak ma obecnie 32% poparcia, a więc w drugiej turze w starciu z Dudą miałby duże szanse na wygraną. W tej chwili jest uzależniony od swojej partii, a przez to nie może być w 100 procentach sobą, zawadą jest tu na pewno K. Mikke. Gdyby został prezydentem, wtedy byłby całkowicie niezależny i jak sam kiedyś powiedział współpracowałby z PiS dla dobra Polski.

Vote up!
10
Vote down!
-10

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1629247

A  dlaczego to dziś już nie współpracuje z PIS "dla dobra Polski". Tylko dopiero "jak zostanie prezydentem" :) Biedactwo, cierpi, że "nie może być sobą", a tak chciałby.Według własnego rozeznania ma 32%. Nie tylko mądry ale i skromny :) W USA nie kręcą jakiegoś filmu o Napoleonie? Jak wraz by pasował. A ja czytałem że pomiędzy cyfrą 3 i 2  chochlik usunął przecinek. Jak on chce być patriotą dopiero po zostaniu  prezydentem, to troch  późno. Niedojrzały.

Vote up!
16
Vote down!
-7

janksero

#1629251

Gdyby kampanię wyborczą prowadził amerykański polski patriota a nie radziecki idiota to.... Krzysio wygrywa w pierwszej turze z ......

Vote up!
9
Vote down!
-9
#1629265

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika pacyna został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

              

#1629255

Słucham Brauna i innych i otwieram oczy ze zdumienia. Konfederacja teraz to palikociarnia, nic więcej.

Vote up!
14
Vote down!
-8
#1629259

na czym polega ten  rympał

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1629268

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika pacyna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

  Rympał polega na tym, że ludzie, którzy mają za 4 dni głosować, nawet nie wiedzą gdzie mieliby oddać swoją kartę do głosowania. W zasadzie, na tę chwilę nawet nie wiedzą w jakiej formie te wybory mają się odbyć. Do tego znaczna część ludzi nie przebywa w miejscu zameldowania, przez co, zostanie automatycznie pozbawiona możliwości oddania głosu. Jednym słowem cyrk. 

Vote up!
4
Vote down!
-8

              

#1629354

 zasadzie, na tę chwilę nawet nie wiedzą w jakiej formie te wybory mają się odbyć.

Jutro Konfederacja może pomóc im się dowiedzieć 

Vote up!
4
Vote down!
0

zuberegg

#1629399

  Od kiedy, to kandydat na prezydenta Polski startuje dla swoich osobistych korzyści? A gdzie w tym jest Polska i jej podmiotowość. Bosak, jak cała "Konfederacja", nie ma nic wspólnego z Polskim Ruchem Narodowym. Ta wydmuszka, to jak Palikociarnia, Kukizowcy, czyli twory SBckie, aby rozbić prawicę. Wpisując się w Targowicę, stoją w jednym szeregu zdrady Polskiej. Z jednej strony mamy pokolenie AK, a z drugiej pokolenie UB, które walczy o Obce interesy. To nowocześni szmalcownicy i kolaboranci, czyli zaprzaństwo. Przykład Hołowni. Ta chołota nie ma najmniejszych szans wywrócić i rozebrać rządu i Polski.

Vote up!
14
Vote down!
-6

ronin

#1629273

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika pacyna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

   Jedyną partią prawicową w Sejmie jest Konfederacja i zupełnie nie rozumiem w jaki sposób K. Bosak rozbija jej ( tzn. Konfederacji) jedność. Jak rozumiem miarą patriotyzmu jest popieranie PiS- u, a wszystko co jest przeciw pomysłom PiS-u, to jest zbrodnia na narodzie polskim. Bardzo ciekawa logika. Obawiam się jednak, że próby skorumpowania poszczególnych polityków Konfederacji będą równie skuteczne jak dotychczasowe próby opluwania ich, a wybory tak czy siak zostaną odłożone w czasie, bo partia rządząca nawet o tak proste rzeczy wywróci się jak dziecko. Dodam jeszcze, że gdyby K. Bosak działał z niskich pobudek, to tak jak politycy PiS wziąłby tłuściutki etacik w jakiejś spółeczce Skarbu Państwa i wraz z innymi posłami Konfederacji cieszył się pensją ze dwadzieścia razy wyższą od pensji prezydenta. W końcu nie ma takich pieniędzy, jakich  Mateusz nie wysupła z kieszeni podatnika dla dobra partii matki.

Vote up!
4
Vote down!
-9

              

#1629358

to dlaczego dzisiaj sprzymierzaja sie z postkomunistami ?

Mimo wszelkich roznic - Konfederacji powinno byc blizej do PiS - niz do pozostalych "totalsow" - a ida ramie w ramie.

Z wypowiedzi Brauna wynika, ze Konfederacja jest za natychmiastowym odmrozeniem gospodarki - wiec dlaczego jest rownoczesnie za przesunieciem wyborow - zwlaszcza, ze wyjatkowo slaby kandydat (Bosak) - ma dzisiaj historycznie wysokie poparcie?

Cala gra Konfederacji co do terminow wyborow przypomina stare porzekadlo:

" zrobie Babci na zlosc, odmroze sobie uszy..." 

Vote up!
8
Vote down!
-2

mikolaj

#1629362

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika pacyna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

  Tutaj nie ma bliżej lub dalej. Gdyby Jarosław K. zdecydował się na normalną formułę wyborów zamiast rzeźbić, to Konfederacja by go poparła. Można było rozciągnąć wybory na trzy dni ( piątek, sobota, niedziela), suto opłacić komisje wyborcze, tak by nie zabrakło chętnych do pracy, zapewnić środki bezpieczeństwa i dziś nie byłoby tematu. Tak na marginesie, to jeśli Konfederacja głosuje wraz z komunistami przeciw podatkowi cukrowemu, to znaczy, że Konfederacja działa w interesie komunistów i należy ich ( Konfederatów) za to wytarzać w pierzu i smole?

Vote up!
3
Vote down!
-5

              

#1629363

Konfederacja wysyłała sygnały do PiS o chęci współpracy, ale to Kaczyński wypowiedział im wojnę, to on powiedział, że nie ma mowy o jakiejkolwiek współpracy z tą partią. Dzisiaj byliby jemu bardzo przydatni, ale w polityce nie ma nic pewnego i być może Kaczyński zmieni zdanie. Posłowie Konfederacji byli nazywani nacjonalistami (tak jakby było w tym coś złego) i mieli zakaz wstępu do TVP, natomiast byli tam zapraszani posłowie PO-KO.

Vote up!
4
Vote down!
-6

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1629368

gdyby K. Bosak działał z niskich pobudek

Powinien działać z pobudek państwowca-narodowca. 

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1629400

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika pacyna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

   No to właśnie działa. 

Vote up!
0
Vote down!
-3

              

#1629424

Pan Zuckernberg o to pyta.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1629472

Szczęśliwie są inne portale...

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1629537

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1629280

Pewnie. Niech mówi to sam co PO, Lewica i PSL. Wyborcy tego oczekują. Potrzebują kolejnego Kosiniaka ...

Vote up!
9
Vote down!
-3

zuberegg

#1629335

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika pacyna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

  To już jest tylko winą Jarosława Kaczyńskiego, że doprowadził do sytuacji, w której nawet część jego własnej formacji rzuciła zabawki, apanaże i powiedziała stanowcze nie. Ja mimo wszystko zakładam, że dla posłów Gowina oferty będą tak tłuste, że ci nie będą w stanie się oprzeć i zagłosują tak jak Prezes żąda. Podatnik zapłaci.

Vote up!
3
Vote down!
-8

              

#1629360

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika marek chrapan został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jk n rz t n m &qt;ptrtyczng&qt; PS. jst ŻydPS plnjący ntrsów &qt;przmysł hlkst&qt;.  Ptrtycznym mż stć sę p: - wprwdzn stwy &qt;STP447&qt;; - kscj stwy 1066: - wprwdzn stwy &qt;Stp brcj&qt; wówczs mż lczyć n Nrdwców, n wczśnj

Vote up!
7
Vote down!
-13

antyleming

#1629261

Pokazano tu nienawiść do polskich patriotów i  Żydów niczym u socjalistycznych zbrodniarzy mordujących Polaków i polskich patriotów oraz Żydów: hitlerowskich nazistów i komunistycznych bolszewików!

Vote up!
13
Vote down!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1629264

  Nie znam pojęcia żydopisu, za to wszyscy znamy pojęcie Żydo-Komuny począwszy od działań w NKWD i UB.

Vote up!
12
Vote down!
-4

ronin

#1629275

"Trzeci bliźniak"- Dorn, jeden ze współtwórców Porozumienia Centrum dawno odszedł od PiS i przeszedł do Platformy (gdzie został "wykiszkowany"). Był też znakomity człowiek ponoć tego pochodzenia - Zbigniew Wasserman, ale co z niego za Żyd skoro pochodził z kolejarskiej rodziny...
Termin Żydopis został uknuty służbowo z sugestią, że pisiory chcą przemysłowcom holokaustu ułatwić pracę. Ale naprawdę, to współdziałał z nimi ambasador Schnepf - przedstawiciel polskiego państwa. Warto sobie uświadomić, że rządzący pisowcy byli "za krótcy" na władzę nad Ministerstwem Spraw Zagranicznych. Sam Schnepf zwalczał PiS ze wszystkich sił (np. spotkania w ambasadzie z alimenciarzem Kijowskim).

Vote up!
14
Vote down!
-3

Leopold

#1629286

masz rację, że Schnepf zwalczał PiS, on robił wszystko aby w Polsce jak i w wśród Polonii był zamęt. To on po raz pierwszy nie wpuścił do ambasady dzieci z polskiej szkoły w Nowym Jorku, które tradycyjnie w czasie świąt Bożego Narodzenia śpiewały w polskiej ambasadzie kolędy. Waszczykowski tego nie widział, zapytany dlaczego jego nie usunie, odpowiedział: czego wy od niego chcecie? Pozwolono jemu szkodzić Polsce do końca jego kadencji. Nie uważam, że "pisowcy byli za krótcy na władzę nad MSZ", trzeba było wykazać się chęciami i odwagą. Do dzisiaj w MSZ rządzi postkomuna. Piszesz, że w PiS Żydów jak na lekarstwo, być może, ale żydofili nie brakuje, a największym z nich jest Gliński.

Vote up!
2
Vote down!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1629370

Przytoczę niezwykle wiarygodne żródło ;):

https://tvn24.pl/polska/piotr-glinski-tlumaczy-swoja-wypowiedz-o-zydach-i-goebbelsie-ra885946-2360217

(nie odsłuchałem, bo musiałby wyrazić na zgodę na przetwarzanie...)

 

Niestety, wszyscy musimy się liczyć grupą bogaczy podających się za Żydów

Też chciałbym skopać -najpierw zdrajcom w Polsce, potem Putinowi, potem bankierom/globalistom (z Doliny Krzemowej, Sorosom itp.), Euro-komunistom (Merkel, Timmmermans), no a na koniec jeszcze odciąć się od Chin.

Ale niestety wszystkiego nie da się na raz. W dodatku prywatnie to na razie Ci pierwsi (mający dużo wspólnego z pozostałymi) dokopali mi wystarczająco.

Vote up!
5
Vote down!
0

Szanuję dr Katarzynę Ratkowską za uczciwość w podejściu do Covid 19.

#1629411

- Pani Pawłowicz ma ten dar i może jeszcze z kilku prawicwowych polityków bo u komunistów prawie wszyscy ale oni tylko takich delegują do telewizji na debaty a nie takie "niemowy" jak nadzwyczaj kulturalny i cichy jak dywan europoseł Karol Karski.

Na ten czas nie trza nam dywanów tylko frontowców i CKM-ów bo walka z komunistami o Polskę dopiero przed nami a "krew sie będzie lać strumieniami".

Na ten przykład Hołownia to beksa i choć notowania ma bardzo niskie profilaktycznie należy mu przypier*olić z Grubej Berty i pokazywać go w TV obok pałaczącej beksy która tryska łzami (są takie filmy animowane) - wtedy ten komunistyczny pajac będzie wzbudzał tylko salwy śmiechu nawet u swoich potencjalnych wyborców.

Aż dostaję "szamotania pępka" jak czytam że Pan Karczewski (PiS) jest rozczarowany decyzją i kłamstwem Grodzkiego (ach ta nasza naiwność) że jednak w środę Senat nie przeprowadzi głosowania.
Komuniści klamią nawet jak śpią o czym przekonali się i AK-owcy po wojnie bo dali się nabrać na pozorowaną amnestię i obietnicę nietykalności po ujawnieniu się.

Recepta na czerwonych morderców jest jedna i innej nie będzie - przeklęte komunistyczne ku*wy należy lać, lać, lać i jeszcze raz lać bo tylko to na nich dobrze działa.

Przygotowywujmy się pomału do fizycznej konfrontacji z nimi (komunistami) - tylko się martwię czy PiS zdąży nam ustawą przekazać broń palną.

Vote up!
15
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1629263

zacząć od zmian w Trynunale Konstytucyjnym - który mógł zawetować każde prawo naruszające interesy nadzwyczajnej kasty w sądach, w prokuraturze czy interesy postkomuny i mafijnych przestępców PO-PSL.

Teraz, koniec kadencji bolszewickiego politruka Gersdorf, która pozwalała sobie na naruszanie konstycji i prawa w interesie mafii - pozwoli na stworzenie patriotycznego, polskiego SN. A tym samym głęboką reformę sądownictwa i prokuratury.

Vote up!
12
Vote down!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1629285

- za przestępstwa zbójów w togach a w szczególności za korupcję urzędników państwowych.

Vote up!
13
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1629296

"Na ten przykład Hołownia to beksa i choć notowania ma bardzo niskie profilaktycznie należy mu przypier*olić z Grubej Berty i pokazywać go w TV obok pałaczącej beksy która tryska łzami (są takie filmy animowane) - wtedy ten komunistyczny pajac będzie wzbudzał tylko salwy śmiechu nawet u swoich potencjalnych wyborców."

Hołownia to kandydat żydowskich globalistów z USA, którzy ze swojego think tanku Atlantic Council podesłali mu do sztabu Michała Kobosko, wcześniej tam pracującego(a jeszcze wcześniej szefa "Newsweek" Polska.

Hołownia, gwiazdor TVN-u, firmy należącej do Discovery w rękach żydowskiego kapitału, którego prezesem jest David Zaslaw, członek Światowego Kongresu Żydów i działacz USC Shoah Foundation.

Dziwne, ale małżonka Szymona Hołowni bardzo dba o zachowanie w tajemnicy przed opinią publiczną, swych danych biograficznych:

 

(...)

Urszula Brzezińska-Hołownia – biografia

Urszula Brzezińska-Hołownia – ile ma lat? W wywiadzie dla Wysokich Obcasów powiedziała, że ma 32 lata. Dokładna data i miejsce urodzenia nie są znane.

 https://zyciorysy.info/urszula-brzezinska-holownia/ | Zyciorysy.info

(...)

Nie dziwi też, ujawnienie tego "życiorysu" w "Wysokich Obcasach" czy też w Der Onet(jak na "nowoczesną" kobietę przystało - nawet inaczej niż jej mąż praktykuje wiarę- nie chodzi z Szymonkiem do kościoła, bo do bożnicy ma w innym kierunku). 

Poprzednim lokatorem "dużego pałacu" z nadania tej żydowskiej globalistycznej organizacji był "wesoły Bronek", któremu w 2013 roku, w podzięce za wypełnienie zadania z 10.04.2010 roku, przyznali nagrodę Atlantic Council nazywaną "Global Citizen Awards"(Obywatel świata) co nie dziwi u globalistów.

Podczas pobytu B.Komorowskiego w Waszyngtonie 8.12.2010 roku, B.H. Obama tak komplementował ów zamach stanu dokonany przez B.Komorowskiego:

"Ta strata, śmierć Lecha Kaczyńskiego, pierwszej damy i polskich liderów spowodowała szok, niemniej pewną ręką doprowadzono do odzyskania równowagi w Polsce. Byłem pod wrażeniem przewodnictwa Komorowskiego."

Komorowski złożył też obietnicę USA(zapewne za to poparcie dla niego od Obamy) udziału polskich wojsk w wojnie na Bliskim Wschodzie(w tym czasie USA zabiegało o poparcie Rosji dla działań przeciw Iranowi) mówiąc:

"Jeśli mamy razem iść na dalekie polowanie, to najpierw musimy mieć gwarancję, że nasz dom, nasze kobiety, nasze dzieci są bezpieczne .Wtedy też lepiej się poluje."

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1629297

Wybory muszą zostać przełożone do czasu, gdy wszyscy kandydaci będą mieli podobne poparcie. Tylko wtedy będziemy mogli mówić o zachowaniu procedur demokratycznych i zasad fair play,bo granice demokracji muszą być dokładnie zakreślone

Nie zapominajmy, że swojego przedstawiciela powinna mieć każda z pięćdziesięciu płci plus Zawisze Niebieskiego

Vote up!
9
Vote down!
-5
#1629266

"Tak jak Kukiz w poprzednich wyborach prezydenckich."

Tak, Kukizowi udał się ten "myk", ale i tak w konsekwencji trafił tam, skąd wyszedł(z kręgu dolnośląskich POlszewików G.Schetyny) czyli w obozie totalnych(PSL).

Narodowcy, tworząc Konfederację z opcją JKM, jednoznacznie pokazali Polakom swoją twarz i żadne zaklęcia Bosaka(gdyby ich używał) nie byłyby w stanie tego faktu zmienić.

Naiwna wiara niektórych Polaków, uważających , że w obecnej sytuacji geopolitycznej, jest szansa na władzę w Polsce trzymającą "równy dystans" wobec rosyjsko niemieckiej EURAZJI i USA(i do tego w sojuszu z Chinami), jest obrazem myślenia życzeniowego a nie chłodnej kalkulacji, co dla Polski jest korzystniejsze.

Polityka to twarda gra, nawet jak trzeba grać z przeciwnikiem grającym znaczonymi kartami.

Vote up!
11
Vote down!
-3
#1629293

Nie ważne gdzie potem poszedł. Ważne co osiągnął w tamtych wyborach...

Vote up!
7
Vote down!
-1

zuberegg

#1629336

....jako dogadujący się z nacjonalistami ukraińskimi "mimo wszystko"...Porażka.  Film można z jego wypowiedzią w tym temacie znaleźć na YT. To już JKM na kandydata byłby lepszy.  Tytuł filmiku:  "Bosak o kontaktach Ruchu Narodawego z banderowcami (2014) YouTube"

"...Natomiast mieliśmy kontakty z nacjonalistami ukraińskimi...[...] znajdują korzenie chrześcijańskie...{sic!!!} ...i jest z nimi o czym gadać" 

Jak można w ogóle z nimi gadać? DYSKWALIFIKACJA - całkowita.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1629355

Sa na prawo od PiS-u (chyba?) - wiec (teoretycznie) -  pozostali "totalsi" sa od nich znacznie dalej.

Dlaczego wiec Konfederacja - jako calosc jest przeciwko wyborom prezydenckim w konstytucyjnym terminie?

Sondaze daja im nawet II ture - czyzby liczyli na to, ze jesienia (ktorego roku?)  Bosak wygra juz w pierwszej?

Dzisiaj maja historycznie wysokie poparcie, mozliwosc drugiej tury - a "szczekaja" wraz z lemingami...

czyzby liczyli na udzial w rzadzie wraz z... PO, Lewica i PSL? A co z pogladami, ideami i wartosciami?

Przeciez dzisiaj naturalnym powinno byc glosowanie Konfederacji - wraz z PiS za jak najszybszymi wyborami - a potem niech rozstrzygnie II tura. 

Vote up!
8
Vote down!
-2

mikolaj

#1629361

Skandal! Braun mówi o... wieszaniu min. Szumowskiego

– Wypuście naród z kwarantanny. Czas najwyższy. Jeśli to teraz uczynicie być może wykręcicie się jakoś sianem, być może nie wszyscy staną przed Trybunałem Stanu, być może pan minister Szumowski nie zostanie powieszony na latarni przy Placu Trzech Krzyży przez lud Warszawy- podkreślił polityk. Marszałek Sejmu przywołała Brauna do porządku, każąc mu „zważać na słowa”.

W odpowiedzi poseł Konfederacji podkreślił, że w swojej wypowiedzi odwołał się do wydarzeń z 1794 r., gdy skazano na śmierć przez powieszenie kilku ważnych stronników konfederacji targowickiej.

– Przywołuję pana do porządku, jesteśmy w roku 2020 (…) Pańskie słowa były skandaliczne. Stwierdzam, że naruszył pan powagę Sejmu, panie pośle- odpowiedziała Elżbieta Witek, polecając Grzegorzowi Braunowi zejść z mównicy.

(...)

____________________________

Czyżby dlatego, że min. Szumowski jest liderem rankingu zaufania, a udzielający w Moskwie wywiadów rosyjskim szpiegom kretyn Braun mu zazdrości - bo sam chciałby zając takie miejsce w rankingu zaufania. Jednak mówiąc takie kretynizmy Braun daleko nie zajedzie?

Vote up!
9
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1629369

Jak słucham tego żyd a Brauna to wierzę w opowieści o UFO w Lesie Kabackim. Trzeba przyznać, że jego pierdolenie to niezły kosmos.
Mam temat dla Brauna i dla Nitrasa, bo w sumie im obu można to sprzedać.
Z Lasu Kabackiego zniknęły dziki. Zapewne uciekły na widok żołnierzy, którzy po nocach zakopywali zwłoki. Te oczywiście były przywiezione wojskowymi ciężarówkami na ukraińskich blachach

Aaaa zapomniałem.
W Kabatach jest bunkier. Ja bym sprawdził, czy tam nie ma jakiego amerykańskiego centrum dowodzenia i magazynu broni atomowej.

Vote up!
6
Vote down!
0

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1629374

temacie

:

Subject: Fwd: Dlaczego nie możesz i nie musisz nosić "szmaty na twarzy"!?
 

https://youtu.be/AkQB89ZEYz0

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1629493

temacie

:

Subject: Fwd: Dlaczego nie możesz i nie musisz nosić "szmaty na twarzy"!?
 

https://youtu.be/AkQB89ZEYz0

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1629494

Wystapienie Bosaka bylo interesujace i rzeczowe. Dla tych wszystkich, ktorzy krytykuja, ze nie od zaraz postawil sie po stronie PIS-u oznajmiam , ze  on walczy o to , zeby byc prezydentem, i to nie czas i nie pora mowic lubie, albo nie lubie PIS. Dopiero w wypadku odpadniecia, moglby poprosic swoich wyborcow o poparcie Dudy w drugiej turze.

Gdyby rzadowi PIS i prezydentowi Dudzie tak duzo dobrych osiagniec nie wyszlo, bylby Pan Bosak dla mnie pewna opcja.

Szkoda, ze Konfederacja i PIS tak zle  wspolpracuja  ze soba w parlamencie. Mysle, ze wina lezy tu po obydwu stronach.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Gosia

#1629555

Bosak nie taki zly, jak go autor maluje

Ja go nie maluje jako złego. Uważam że jest najlepszy z opozycyjnych kandydatów. Szkoda by do nich równał 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1629556