Kłamią w sprawie Trumpa, kłamią w sprawie wypadku premier Szydło..

Obrazek użytkownika zuberegg
Idee

Ostatnie dni to dwa główne tematy w naszych mediach. Jeden światowy-rezygnacja generała Flynna za kontakty z Rosją. Drugi krajowy-wypadek premier Szydło. W obu mamy do czynienia z olbrzymim kłamstwem mediów lewackich. 

Z Trumpa lewackie media zrobiły najbardziej prorosyjskiego prezydenta USA..mimo że nie było ku temu żadnych podstaw. Administracja USA ciągle potwierdzała potrzebę utrzymania sankcji wobec Rosji. Co więcej USA jasno twierdzą że Rosja ma oddać Krym. Już sam fakt iż generał Flynn okłamywał prezydenta Trumpa w w sprawie treści swych rozmów z przedstawicielem rosyjskiej ambasady. Po co miałby to robić gdyby Trump był prorosyjski??

Prorosyjski to był Obama, to on doprowadził do resetu z Rosją, to on pozwolił jej wejść do Syrii. To on pozwolił na aneksję Krymu. Fakty są jednoznaczne....

Jeszcze większym kłamstwem posługują się media lewackie w sprawie wypadku premier Szydło. Wmawia się wszystkim że władza chce zniszczyć młodego chłopaka, kierowcę fiata seicento. Kłamstwo jest tym ohydniejsze że przecież kierujący samochodem BORowiec robił wszytko by ominąć jadącego fiatem. Każdy fachowiec przyznaje że uratował tym jego życie. Wszak z seicento nic by nie zostało po zderzeniu z pancerną limuzyną rządową...

Gdzie tu więc szkoda młodego człowieka? To że żyje jest jego krzywdą??  Powinien iść do kierującego rządowym autem z podziękowaniem...

To co robią lewackie media i histeryczna opozycja w tej sprawie, to szczyt bolszewickiej propagandy. Bolszewia twierdziła że walczy o pokój, a jak było naprawdę to wiemy wszyscy... 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:13)

Komentarze

kłania sie stara kniga dawnego speca od "Dezinformacji i Plotki,czyli Anatolija Golicyna

co do szaleństwa grzesia,od akcji widelec,czy mu POdobnych to polecam zdanie z artykułu Autora tekstu powyższego 

 Powinien iść do kierującego rządowym autem z podziękowaniem..."

"

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1533137

Młody może by i poszedł do kierowcy albo napisał list z przeprosinami. Przecież początkowo do winy się przyznał. Dopiero kiedy zawitali do niego Borysław Dubka z kolegą i namieszali w głowie, odwołał zeznania. Pewnie finalnie mu to zaszkodzi w sądzie, ale to już totalniaków nie interesuje.

Natomiast sprawa może być wysoce pouczająca kiedy już się zakoończy. Z morałem - słuchasz totalniaków, sam sobie szkodzisz.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

WL

#1533140

masz rację,Młody zrobił fatalny błąd,nie zauważył ,ze społka z oo wrobiła go w niezłą kabałę,oni idą   swoją POlitykę a chłopaka utopią bez skrupułów,stał się dla nich świetnym narzędziem do ich rozgrywek,budka jest cynikiem i karierowiczem i nic go nie powstrzyma przed zrobieniem komuś krzywdy...byle tylko on tym skorzystał

pozdr

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1533148

Borysław Dubka z kolegą i namieszali w głowie, odwołał zeznania. Pewnie finalnie mu to zaszkodzi w sądzie, ale to już totalniaków nie interesuje.

Tak zapewne będzie. Skończy sie zainteresowanie mediów, straci politycznych obrońców i dostaniue wyroka za mataczenie..A dostałby mandat za kolizję....

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1533157

w sprawie tego wypadku postawa papugi Pocieja jest bardzo zagatkowa.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

zza winkla

#1533159

budka tu,budka tam a chłopaka zostawią na lodzie ,to pewne... 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1533178

tam, gdzie ja jestem, bo  tak zostałam wychowana, moi rodzice, oboje nauczyciele z tym , że tata pedagog z wykształcenia pracował dłużej jako urzędnik oświatowy niż czynny nauczyciel, mama dyrektor szkoły, polonistka zadbali o to, żeby wychować mnie na przyzwoitego człowieka, myślę, że im się to udało.

Jestem chorobliwie wręcz uczulona na wszelkiego rodzaju manipulacje i krętactwa, będę z tym walczyć do ostatniej kropli krwi:)) Amen.

A co do Szydło to sprawa jest ewidentna i nie ma nad czym dywagować.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1533160

(...) "Najpierw jedno małe kłamstwo, 

potem drugie, trzecie, czwarte. 

To, co na nim zbudowane, 

Nigdy nic nie będzie warte." (...) 

*

(...) "Tylko prawda wielką siłą, 

Co wyzwala i umacnia. 

Tylko prawda i uczciwość 

Daje wolność, satysfakcję." (...) ~M. P.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1533168

Trump jak najbardziej zapowiadal wspolprace z Putinem. Moze bylo to taktyczne zagranie a moze nie. Obojetnie jaka wersje wybierzemy jego poglady sa wynikiem otoczenia przez Zydow wlaczajac najblizsza rodzine. W konsekwencji w polityce zagranicznej na pierwszym miejscu znalazl sie Izrael, ktoremu Trump obiecuje mnostwo milosci od siebie i administracji. Ta milosc do Izraela i Zydow akurat nie jest wygodna dla Polski.

 

pozdrawiam,

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1533186

Trump zapowiadał że będzie z nim (Putinem) rozmawiać na swoich warunkach.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1533192

Tak to on powiedzial pare razy przy okazji. Trump ogolnie wypowiadal sie jako zwolennik wspolpracy z Rosja i Putinem bez wymieniania warunkow. Wazne byly cele tej wspolpracy a jednym z nich byla walka z terroryzmem na bliskim wschodzie, drugim pokojowe wspolistnienie z Rosja aby odciazyc role USA w NATO w Europie itp itd.

Oczywiscie glownym motywem kampanii wyborczej Trumpa bylo uczynienie Ameryki znow wielka. Napewno odbuduje amerykanski przemysl ale na uczynienie Ameryki naprawde wielka to szans nie ma zadnych, szczegolnie jesli na pierwszym miejscu stawiac bedzie wspolprace z Izraelem. 

 

pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1533402

Dziennikarze Gazety Wyborczej w oczekiwaniu na wypłatę zasiłków

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1533245

Pilne:

Jak podaje RadioZET Platforma powołała Zespół Parlamentarny ds. Zbadania Przyczyn Wypadku w Oświęcimiu.
Apelują także o zwrot wraku.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1533247