PiS musi zareagować. Bronisław musi przeprosić

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Ja wiem jakie mamy media w Polsce, ja wiem że 90% tych ogólnopolskich nie pokaże Bronisława i Ewy bez aureolki. Ja wiem że po tym jak przedstawiono występ Bieńkowskiej, każdemu normalnemu człowiekowi opadły resztki złudzeń. Ja wiem, że po słowach Nałęcza...  żaden naród pomników najeźdźcom nie stawia. Proszę poszukać w Rosji pomników Wielkiej Armii Napoleońskiej, pomników Wehrmachtu... To byli w '20 roku najeźdźcy. ......I wobec braku reakcji na jego nagłe nawrócenie-wszak w Ossowie to jego koledzy z kancelarii prezydenta stawiali pomnik-tym których dziś, nagle nazywa najeźdźcami. Można bez refleksji powiedzieć wszystko..Ja wiem że może się odechcieć reagować na te wszystkie przykłady zakłamania, hipokryzji, propagandy, służalczości. Ja wiem że świadomość iż każda brednia z ust ludzi partii rządzącej jest przedstawiana jako prawda objawiona, może powodować zniechęcenie.Ale k.rwa mać są granice. Oczekuję dziś ostrej reakcji PiS na ostatni wyskok Komorowskiego, to jest kolejny policzek jaki otrzymują rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej. Nie może być zgody na bezkarnie oszukiwanie wszystkich i do tego udawanie zatroskanego pamięcią o ofiarach katastrofy. Napisanie w tej sprawie listu do samego siebie jest tak niebywałym skandalem że nie można na to nie zareagować. Reakcja musi być stanowcza. Zamiast pomnika może by tak taśmę z JAKa upublicznić?Za chwilę Kopacz sama do siebie napisze list w sprawie kolejek w szpitalach-oczywiście autorem będzie pacjent który lubi kolejki. Komorowski napisze kolejny list do siebie, tym razem w autorem będzie jakiś emeryt który stwierdzi iż pod tak światłym przywódcą może żyć w "bulu i nadzieji" nawet na 500 zł miesięcznie, byle euro wprowadzić.Reagować trzeba dziś, nie możemy im pozwolić na wszystko. Skala kłamstw przekroczyła ilość zalecaną przez Goebbelsa..http://wpolityce.pl/polityka/217950-to-sie-w-glowie-nie-miesci-list-rodz...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:12)

Komentarze

Ja mam obawę że ten komoruski pajac jeszcze niejeden numer wywinie..Ten facet już nie potrafi myśleć.No ale gdy ma się takich żydo-komunistycznych doradców i starych esbeków to takie są tego efekty..

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Marika

#1445597

Bronek brał czynny udział w egzekucji naszych rodaków nad Smoleńskiem a teraz sam pisze do siebie list proponujący postawienie pomnika pomordowanym , miedzy innymi przez niego . Co za bezczelny bandzior z krwią na łapach . O ten pomnik upominaja sie rodziny zamordowanych i prawie wszyscy Polacy od ponad czterech lat .

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1445705

To jest prezydent, który przynosi wstyd Polakom. Gdyby kiedyś Vaclav Havel tak postąpił, to Czesi by go zwolnili z tego stanowiska.

 

Pozdrawiam,

     

Eva (żona Satyra)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1445993

ale Polacy to nie Czesi. Niestety...

W większości oczywiście. Lemingoza społeczeństwa polskiego postępuje...

W lipcu br. działalność prezydenta dobrze oceniało 69 proc. badanych, Sejmu - 19 proc., Senatu - 21 proc - wg CBOS.

źródło: http://www.rp.pl/artykul/1126133.html

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1445998

Z takim poziomem propagandy medialnej to i tak mały procent...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1446104