Peszek jest już spakowana?

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Przez ostatnie lata prorządowe, "postępowe" media wmawiały nam iż patriotyzm jest "be", że za ojczyznę umierać nie trzeba. Wmawiano nam że skończył się czas państw narodowych, że mamy być Europejczykami. Ileż to razy czytaliśmy, słuchaliśmy wypowiedzi w stylu-boję się patriotyzmu, patriotyzm=faszyzm.

Obecnie natomiast w naszej rzeczywistości musimy na poważnie brać zagrożenie dla naszego kraju...

Na wniosek Polski zbiera się dzisiaj Rada Północnoatlantycka na szczeblu ambasadorów. Ambasadorowie państw NATO spotkają w trybie artykułu 4. Traktatu Północnoatlantyckiego. Prośba o spotkanie w ramach tego artykułu oznacza, że polskie władze uważają, że bezpieczeństwo naszego kraju jest zagrożone. rmf


Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, generał Stanisław Koziej ostrzega na łamach "Rzeczpospolitej" przed militarnym zagrożeniem w czasie napięcia na Ukrainie. Wszystkie przewidywalne scenariusze zakładają bezpośrednie uwikłanie Polski. rp.pl

Dziś widzimy jak ważna jest pamięć o bohaterach, dziś widać jak aktualna jest postawa Żołnierzy Niezłomnych. Dziś widzimy jak bardzo nasi krajowi "Europejczycy" się mylili. Dziś widzimy że nadal hasło "Bóg-Honor-Ojczyzna" ma sens. My wiedzieliśmy to zawsze. Nie chcę się pastwić nad bredniami wypowiadanymi przez Peszek czy Wojewódzkiego...i im podobnym.
 "Gdyby moja ojczyzna popadła w jakieś tarapaty, myślę tu o sytuacji zbrojnej, to ja natychmiast zostaję dezerterem. Nie zostaję sanitariuszką, nie schodzę do kanału, Pierwsza rzecz, jaką robię. to spierdalam po prostu." Maria Peszek.

Patriotyzm jest przymiotem ludzi małych i mściwych. Boję się słowa patriotyzm - wyznaje Kuba.
 

Ale liczę że obecna sytuacja sprawi że gadanie takich bredni będzie karane końcem kariery w przestrzeni publicznej. Widzimy wszak jak z pomocą "lecą" do nas przyjaciele. O swoją przyszłość musimy martwić się sami.. Patriotyzm jest tu absolutną podstawą.

PS. Liczę że Peszek już zrobiła to co obiecała. Żegnam bez żalu.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

A może już jest w Moskwie, bo taka wypowiedź stawia ją na równi z "dziczą azjatycką" i tylko tam jej miejsce.

Vote up!
3
Vote down!
-1

To ya.

#419459

Wątpię, tam pzrecież też moze być wojna....;)

Vote up!
1
Vote down!
-1

zuberegg

#419480

W takim razie będzie miała spokojny byt w "przyszłym życiu".

Vote up!
1
Vote down!
-1

To ya.

#419482