Głos rozsądku w sprawie wyborów

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Nareszcie pojawiła się w mediach wypowiedź kończąca sprawę kontrowersji przy wyborach samorządowych. Głos rozsądku, głos przywracający nadzieję iż kolejne głosowanie będzie wyglądać normalnie

Naprawdę jakiś szatan pisze te scenariusze, naprawdę trzeba nie mieć sumienia a przynajmniej nie mieć sumienia solidarnościowego, aby tuż przed wyborami, które są ukoronowaniem całego procesu demokratycznego,  ogłosić całemu światu że Polska  nie chce przyjąć obserwatorów OBWE. [...]  Proszę państwa do kolejnych rachunków, długich list błędów, pomyłek, skandali które są efektem rządów Platformy Obywatelskiej w Polsce, trzeba dodać jeszcze jeden skandal który jest skandalem niesłychanie poważnym jest przede wszystkim polityczna głupota. Bo co to oznacza nie przyjęcie obserwatorów OBWE w Polsce, to oznacza że Polska sama siebie rękoma koalicji stawia w świetle podejrzeń, że coś tu jest do  ukrycia. Więc dzisiaj, przypominamy ludziom z koalicji że to oni mówili że ktoś kto nie ma niczego złego na sumieniu nie musi się niczego obawiać. To czego pani się boi pani Kopacz. To czego ma się wstydzić Polska rządzona przez koalicję, co ma do ukrycia przed opinia światową, przed obserwatorami. Jadą do Szwajcarii która m ugruntowany ustrój demokratyczny, byli w Gruzji, byli w wielu inny państwach na świecie. Tylko raz się złożyło w historii, raz jedyny że pan prezydent Łukaszenko próbował ograniczyć możliwość badania wyborów co do których istniało przekonanie że będą wyborami sfałszowanymi. Ale i on wpuścił obserwatorów OBWE w ograniczonej ilości. Polska koalicji przelicytowała Łukaszenkę nie chce wpuścić w ogóle. Stąd apelujemy do obecnej ekipy władzy, aby nie brnęła w tą polityczną głupotę, aby czym prędzej zmieniła decyzję. [...] Aby udowodnić że żadna machlojka wyborcza nie będzie tu miała miejsca.

Po tej wypowiedzi ciśnie się pytanie do Sikorskiego-to jest donos na Polskę? Ten donos winni ukarać wyborcy?

PS. Który to polityk wygłosił te słowa?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Wczoraj w programie Pospieszalskiego byla pokazywana wypowiedz Komorowskiego z 2007 r o tym jak to PIS nie chce dopuscic obserwatorow na wybory.

Jak to dzis wyglada, szkoda slow

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1453254

W normalnej zreczywistości ten filmik z Bronisławem byłby dzis hitem mediów. Komorowski mógłby sie pakować...

Ale u nas nikt go nie pokaże....

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1453267

Nietrudno odgadnąć,że tylepompatycznych słów i hipokryzji mieści sie jak zwykle wsłowach Komorowskiego, zwanego często Bigosławem lub Bredzisławem. Oczywiście przypominanie ich dziś, gdy Polskę od 8 lat okra...znaczy oczywiście prywatyzuje nowotwór Po-PSL jest "jątrzeniem i dzieleniem rodaków", niedopuszczalnym w "zdrowym europejskim społeczeństwie". Komorowski, ukryty nieco w cieniu, otoczony szczelnym me(n)dialnym parawanem jest szalenie niebezpieczny, bo to on "stabilizuje" układ sitw, duzo skuteczniej niż papierowe postacie - Kopacz, Borusewicza, czy nadętego Zdradka.

Obrzydliwy jest fragment o jego "sumieniu solidarnościowym" - bo dziś już to żadna tajemnica,że teść , wysoki rangą funkcjonariusz MSW "torował drogę i usuwał przeszkody" przyszłemu "opozycjoniście"

 Do ustalenia pozostaje na czyje polecenie to robił....

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1453275

Obrzydliwy jest fragment o jego "sumieniu solidarnościowym"

Obrzydliwy patrząc na jego otaczanei się jaruzelskimi, Nałeczami....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1453278

OBWE pozytywnie oceniła wybory w Polsce

ika 20-03-2008, ostatnia aktualizacja 20-03-2008 17:51

(...)OBWE, która na zaproszenie polskiego MSZ wysłała obserwatorów na wybory parlamentarne w Polsce (21 października 2007 roku), opublikowała ostateczny raport, w którym zawarta jest generalnie pozytywna ocena procesu wyborczego w naszym kraju, z kilkoma zastrzeżeniami.

 

OBWE pisze w raporcie o "demokratycznym i pluralistycznym procesie wyborczym, którego podstawą jest wysoki poziom zaufania opinii publicznej do uczciwości i bezstronności administracji wyborczej".(...)

http://www.rp.pl/artykul/109674.html

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1453276

OBWE ma takie pojęcie o wyborach w Polsce jak National Geographic o katastrofie smoleńskiej. Dobre i wygodne dla lemingów.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1453315

Telewizja Republika go pokazała. Powinni wrzucic fimik do sieci! 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1453318

jest ten film na Niezależna.pl ale jak próbuje wejśc to wyskakuje - error

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1453319

aj waj !

 

Film nie wskakuje,

ale bredzisław bredzi.

Jak tylko on potrafi.

Nie ma zgody !!!

na kwestionowanie

                                                                                                                                                                                                                                                                          Z bulem i lewatywą bigosuje !

poczytać można cały tekst:

czarno jest na białym !

Tak właśnie bredzą

ch......

 

 

Zapomniał wół, jak cielęciem był. Komorowski o braku obserwatorów OBWE: Przelicytowanie Łukaszenki!

Dodano: 28.11.2014 [21:15]
foto: youtube.com

– Nie ma zgody na kwestionowanie uczciwości wyborów! Odmęty szaleństwa! – grzmiał Bronisław Komorowski kilka dni po wyborach samorządowych, mimo że nieznane były nawet oficjalne wyniki głosowania. Siedem lat temu o braku obserwatorów OBWE mówił, jako o "szatańskim scenariuszu" i "przelicytowaniu Łukaszenki"! Apelował do władz, "aby udokumentować, aby udowodnić, że żadna machlojka wyborcza nie będzie miała miejsc

poczytajcie zanim będzie zniknięte.

 http://niezalezna.pl/61875-zapomnial-wol-jak-cieleciem-byl-komorowski-o-braku-obserwatorow-obwe-przelicytowanie-lukaszenk

 

Chyba warto sobie wydrukować,

i może dać

na wielkie banery

 

i pod hasłami z dramy bula

13 Grudnia

Na Marszu protestować.

 

Niezły efekt będzie,                                                                                                                                                                                                                                       jak polewaczki na kolorowo będą złote myśli wodza - Bredzisława z bulem bez nadzieji

farbować.

Szczyt szczytów może będzie większy, niż ostatnio G 20 w Brisbane, w Australii, gdy w oślej ławce na końcu wielkiej sali musiał pryncypał bredzisława zasiadać.

prawdziwe szczytowanie mogą mieć 13 Grudnia PO lszewicy bula lewatywy, gdy ujrzą hasła                                                                                                               P rezydenta bula z Budy Ruskiej, pana swojego

na ulicach Warszawy.

 

zbigosują im się mózgi.

Sieczkę już mają

 

ODMĘTY SZALEŃSTWA  !!!

do bulu !

 

To będzie dopiero orzech do zgryzienia dla tych głąbów z komoruskiego ZOMO.

jak sikawki obsikają słowa bula

na czerwono !

 

szatański scenariusz !!!

piszę.....

gorzej jak Łukaszenka !

szykuje nam emocje szynukowicz.

zdolna bestia:
 

 
 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1453326