Smród medialny w salonie III RP

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Smród medialny, kto puszcza bąka ?

W tym towarzystwie puszczenie bąka nie jest faux pas, jest standardem, bo to towarzystwo dzieci resortowych.

“To nie wstydliwe jest powierzenie śledztwa Rosji i generalicy Anodinie. To nie wstydliwe jest nieupominanie się o wrak i oryginały czarnych skrzynek. To nie wstydliwe jest rzucanie petów do trumien, pomieszanie ciał i zmuszanie rodzin do chowania w grobach nie wiadomo kogo. Szczegóły są bulwersujące – pety, śmieci wrzucane do ciał, które oddano Polsce. Wszystko to jest niewstydliwe, a wstydliwa jest wystawa na temat katastrofy

— mówi Gadowski na portalu wpolityce.

Zawsze jakiś czynownik udający dziennikarza, jakaś kukiełeczka salonu, która udaje dziennikarza jest wysłana z zadaniem na imprezę, żeby zdenerwować polityka. Nasi politycy odpowiadają zwykle na tego typu zaczepki. I tak odbywa się konferencja prezydenta Andrzeja Dudy i szefa NATO a dziennikarzyna z Radia ZET zadaje pytanie, czy to nie straszne, że na stadionie narodowym jest wystawa smoleńska. Norweski szef NATO z niemąconym spokojem spoglądając z nieudawanym zdziwieniem na twarz młodego karierowicza odpowiada: to jest domena niepodległego państwa. Nie widzę w tym nic bulwersującego. Tak został usadzony przez szefa NATO młody karierowicz udający dziennikarza”.

Do świadomości red.Gadowskiego nie dotarł jeszcze fakt, że to towarzystwo nie ma ani poczucia wstydu, ani poczucia winy czy poczucia śmieszności ? To są kukiełki, najzwyklejsze marionetki. Ludzie bez czoła.  

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)