Schetyna w poszukiwaniu nowego narodu ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Z wiadomości TVP dowiedziałem się, że Schetyna chce reprezentować Polskę za granicą.

Teraz nie wiem, czy traktować to jako wystąpienie kabaretowe, czy poważnie. Bo jeśli poważnie, to sprawa, jeśli to prawda, jest nielegalna i zakrawa na kryminał. Schetyna powinien być automatycznie aresztowany za bunt i zdradę stanu..

Jeśli potraktujemy to jako kabaret, to doradzałbym Schetynie wybranie wolności i wyprowadzkę z Polski. Jeżeli zależy mu na reprezentowaniu kogoś może tam zainwestować w ziemię i ogłosić przetarg na nowy naród.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Ta wypowiedź Schetyny nie powinna być traktowana kabaretowo tylko jak najpoważniej z punktu widzenia stosownych przepisów k.k. To jest zdrada interesów Polski i plucie w twarz Polakom.  Na arenie międzynarodowej Polskę reprezentują przedstawiciele legalnie wybranego rządu a nie uzurpatorzy. Jak nie może przełknąć porażki wyborczej to niech się leczy.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1506203

To najlepsza do tej pory konkluzja w odniesieniu do wygłupów tego nieszczęsnego polityka. Jemu pozostał już malutki margines na zaistnienie i nie wie jak to "zaorać". Orłem intelektu to on nigdy nie był, a jedyne co potrafił, to niszczenie przeciwnika.W ramach własnej skorumpowanej partii to mu do czasu wychodziło, ale w końcu wylądował na aucie. Teraz chce wziąć odwet, tylko przeciwnik go przerasta. On jest po prostu żałosny razem z tym żałosnym Schulzem. Nie sądzę, żeby Unia Europejska "chciała umierać" za Schetynę wikłając się w konflikt z polskim Rządem i polskim Prezydentem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#1506220