Konstytucja, Biedroń, ruch gejowski, Kataryna

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Panuje w Polsce kompletne pomieszanie pojęć, co do podstawowych zasad konstytucji, więć chciałbym tu się odnieść do jednego z aspektów.

Dwa, trzy tygodnie temu, słuchając rezimowego radia, usłyszałem celowo nagłośnioną, a przy tym krytyczną, wypowiedź pana Biedronia, odnoszącą się do jakiejś całkiem neutralnej, a nawet koncyliacyjnej wypowiedzi prezydenta-elekta. Chciałem to skomentować, ale sobie odpuściłem , nie będę komentować każdego przejawu bęcwalstwa jakie pojawi się w przestrzeni publicznej. Ale wczoraj przeczytałem felieton Kataryny w tygodniku " Do Rzeczy", w którym odnosi się ona do wypowiedzi Biedronia. Puenta felietonu poświęcona jest rzeczywistym celom ruchu gejowskiego i brzmi następująco:

"/.../ trudno nie odnieść wrażenia, że w kampanii na rzecz związków partnerskich nie chodzi i nigdy nie chodziło o rozwiązanie realnych, codziennych problemów par homoseksualnych. Reakcja Biedronia o tym najlepiej świadczy."

Kataryna odnosi właściwe wrażenie, ale nie chodzi tu tylko o wrażenie. Problem, w tym układzie, jest nierozwiązywalny, bo nie tkwi w relacjach społecznych, lecz w biologii. Homoseksualizm jest zaburzeniem, zaburzeniem hormonalnym, a więc stanowi medyczną, biologiczną patologię, no bo przecież zaburzenie jest zaprzeczeniem normy i normalności. Tu nie ma miejsce na dyskusję. Cały ruch gejowski jest przez tę patologię napędzany, bo ruch ten karmi się nieusuniętą czy nieusuwalną różnicą między normalnością a patologią, która to różnica wywołuje permanentny kryzys psychologiczny. Kryzys ten możnaby usunąć poprzez leczenie patologii i jej usunięcie, ale ruch homoseksualny nie do takiego celu dąży. Jedynie usunięcie zaburzenia gwarantowaloby powrót do normalności i psychicznej równowagi. Ale na to nie ma co liczyć i ruch gejowski nawet po spełnieniu wszystkich jego postulatów i roszczeń nie zaprzestanie dzialalności, bo przecież homoseksualizm nie jest problemem społecznym, nie jest problemem społecznej niechęci do homoseksualistów, lecz problemem wewnętrznej, biologicznej patologii, która wywołuje bezustanną, gorączkową patologiczną aktywność. To biologiczna patologia dostarcza faktycznego, niewyczerpalnego paliwa do gejowskich pretensji do całego świata.

Tradycyjne społeczności , choć niezbyt przyjazne wobec wszelkich naruszeń normy, a więc i wobec homoseksualistów, radziły sobie z problemem i trzymały patologie w ryzach i na marginesie. Lewicowo-liberalne "wyzwolenie" seksualne i politpoprawność wcale nie polepszyły sytuacji a wręcz przeciwnie, ją pogorszyły, a  margines chce zawłaszczyć całość i kwestia przeniosła się z marginesu na forum publiczne i tam będzie dalej buzować, dopóki nie postawi się temu tamy. Podstawowym elementem takiej tamy jest konstytucyjne rozróżnienie na sferę prywatną i sferę  publiczną,  z czego wynika jednoznacznie, że nie ma miejsca w sferze publicznej na kwestie seksualne, jako że są one sprawą intymną.
 
Tak więc pozycja pana Biedronia w polityce wskazuje na poważne naruszenie podstawowej zasady konstytucji, objawiające się naruszeniem oddzielenia sfery publicznej od prywatnej. Co gorsza jest też objawem paranoi, bo wybór polityczny oparty o kryterium seksualne, jest czymś w rodzaju rasizmu, a jeżeli do tego uwzględnimy, że seksualność w tym konkretnym przypadku ma charakter patologiczny, dewiacyjny, to stopień pogwałcenia konstytucji ma charakter horrendalny. Tak więc mamy do czynienia z gigantycznym pomieszaniem pojęć w polskiej polityce w ostatnich latach, bo nie chodzi tylko o mieszanie sfery intymnej z publiczną, ale także o niezrozumienie faktu, że polityka, jako działalność publiczna, wymaga też finansowania na poziomie publicznym.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Rzeczywiście idiotyczna unijna czy szerzej, europejska poprawnośc wobec marginesu seksualnego czy muzułmańskich imigrantów doprowadziły do patologii, do narastania terroryzmu, integryzmu islamistów i medialnego terroru środwisk LGTB. Przecież nikt nie odbiera im praw obywatelskich ale przeciez nie mogą rościć sobie pretensji by mieć więcej praw niż odpowiadający medycznym normom współobywatele.

Vote up!
8
Vote down!
0

Yagon 12

#1484701

Za to ze oszusci wepchneli homoseksualiste a wiec psychola do sejmu a pozniej na stolek prezydenta Słupska kompromitujemy się my akceptując tą degrengolade!

Vote up!
7
Vote down!
0

adolfnr2

#1484719

Biedroń to w czystej postaci narcyzm, lubi brylować być w centrum uwagi, a jego prawie każda rozmowa sprowadza się do seksu.Od innych chce akceptacji i zrozumienia, ale tylko w jedna stronę, on już niekoniecznie akceptuje innych poglądy. Nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem , ale chce reformować kościół, i nie szczędzi krytyki wobec kościoła.
Kiedyś nie miałam nic przeciwko gejom, ale teraz mnie drażnią, oczywiście nie wszyscy, ale pokroju Biedronia, obnoszenie się ze swoja seksualnością ,Załóżmy gdyby w ten sposób zachowywała się kobieta hetero i mówiła prawie w każdym wywiadzie o seksie, to co bym o niej pomyśleli że ma zaburzenia psychiczne .
I jeszcze jedno ci co nie akceptują homo. są homofobami a jak wiadomo fobia to choroba psychiczna, to jest dla mnie dalece krzywdzące, ponieważ mam prawo nie akceptować gejów , ponieważ brzydzę się nimi .
 

Vote up!
5
Vote down!
0

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#1484733

Nie ma co tak elegancko pisać o tym zboczeniu seksualnym.To poprostu pederastia. Ona była jest i bedzie i nigdy nikt nie zastanawiał się nad tym.Pederasci obcowali w czterech ścianach i ani im w głowie było obnosić się z tym swoim wynaturzeniem. Dopiero nowe prądy w swiecie zaczęły o tym mówić, promować i demonstrować. I tak jest z wieloma innymi nienaturalnymi "ideologiami" Wrzeszczy się o pederastii, antysemityżmie ,rasiżmie, sexwychowaniu , itp. Wszystko mija i to też minie , ale ile zła wyrządzi ?

Vote up!
1
Vote down!
0
#1484861

Pederastia jest ptologią seksualną i tylko propagatorzy pederastii twierdza inaczej.Ci , którzy chcą zmieniać społeczeństwa , agitatorzy unilnijni rozdmuchują zksiężyca wzięte teorie o tym chorobowym zjawisku ,
które ma zasięg ogólnoświatowy i było, jest i będzie

Vote up!
1
Vote down!
0
#1484859

Ciekawe rzecz bo u pederastów nie wiadomo kto jest onem , a kto oną np Biedroń dmucha czy jest dmuchany
Czy na zmianę , raz jeden nadstawia kakałko , raz drugi

Vote up!
1
Vote down!
0
#1484860

Człowieku ! Ja jem ! Szanuj moją klawiaturę.

To jest własnie TO co mnie NIE interesuje. To ich prywatna sprawa.

Vote up!
0
Vote down!
0

#1484900