Ostatnie podrygi ostrygi

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Pisałem już, że mamy problem z idiotami, w dodatku idiotami, którzy opanowali pewne instytucje. I z każdym dniem to się potwierdza.

Rząd nieźle sobie radzi z epidemią i wygląda na to że epidemia wchodzi w fazę wygaszania. Ale zamiast niej rozwija się epidemia koeronaświrus. Im lepiej radzi sobie rząd tym bardziej dają znać o sobie świrusy.

https://wpolityce.pl/polityka/495164-jaskowiak-opowiada-amerykanom-o-wladzy-w-rekach-psychopaty

A tu kolejny kamyczek do ogródka z idiotami:

https://wpolityce.pl/polityka/495337-jaskowiak-zamkniecie-w-domu-powoduje-wzrost-agresji

Idioci wyhodowali jakąś odmianę zombies, a teraz się dziwią, że są oni agresywni.

Od dawna chodzi mi po głowie prosty eksperyment. Samorządy mogłyby go sobie zorganizować – bierzemy lemingi, umieszczamy w zamkniętym, pustym, odizolowanym pomieszczeniu 3m x 3m i sprawdzamy, ile taki leming wytrzyma w ciszy i samotności. Czy leming okaże się autonomiczny względem otoczenia i samosterowny ?

Idioci nie są w stanie skonstruować rzetelnych algorytmów rozumowania, bo przeszkadzają im w tym negatywne emocje. Mogą jedynie przechwytywać hasła wysuwane przez innych np. „państwo z kartonu”, która to fraza miała adekwatne odniesienie do rządów postkomunistycznych. Warto zwrócić uwagę, że zniknęło nagle hasło „konstytucja”, z chwilą gdy idioci zaczęli się domagać wprowadzania stanu wyjątkowego, co było pomysłem absurdalnym, gdyż na okoliczność pandemii przewidziano właśnie „stan epidemii”. Godzina prawdy jeśli chodzi o ich stosunek do demokracji wybiła, gdy idioci zaczęli domagać się przesunięcie wyborów. Totalitaryzm chętnie się obejdzie bez wyborów.

https://niezalezna.pl/323126-odpowiedzialnosc-za-slowo-lub-jej-brak-katarzyna-gojska-o-przypadku-prof-simona

I skonfrontujmy histerię pana Simona z informacjami z innych źródeł:

https://wpolityce.pl/polityka/495704-lewicowy-publicysta-nasze-panstwo-nie-jest-z-kartonu

Nie wiem czy warto zwracać uwagę na Stuhra Juniora, bo to nic nowego, ale zamieszczam link, na wszelki wypadek, zeby grono było reprezentatywne:

https://wpolityce.pl/polityka/495766-histeria-stuhra-wolnosci-nie-ma-teraz-w-ogole

Idiotom pozostaje niewielkie pole manewru, więć uciekają się do takich wyczynów, jak tropienia Kaczyńskiego po cmentarzach.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Na świecie nie ma opozycji, która domagała by się wprowadzenia stanu wyjątkowego. Z reguły podczas stanu wyjątkowego opozycja miewa trudny czas (mogli by się zapytać opozycji tureckiej).

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1626053

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1626058

Wczoraj w Sejmie miało miejsce tragiczne zdarzenie, Pani Marszałek została zaatakowana przez nowego wirusa

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1626129

mutuje.

Ciekawe ile to będzie jeszcze razy? 

W Sejmie "marszałkiń" ci jest dostatek.

Może pojawi się supermutant?

I wsie "marszałkinie" 

wyeliminuje.

Raz na ostatek.

AMEN!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1626149

na stanowiskach, z doswiadczeniem zyciowym wypowiadaja sie, jakby zyli w zupelnie innum spoleczenstwie, w zupelnie innych warunkach.

Dzisiaj np. slyszalem wypowiedz Rozy Thun -(von Jungingen czy cos takiego) - znanej polskiej "patriotki" na temat akcji "powrot do domu". Otoz zarzucila wladzom i LOT-owi, ze zorganizowali sami taka akcje - nalezalo czekac na decyzje Brukseli, ktorz ( z kilkutygodniowym opoznieniem  ) zorganizowala tez akcje powrotu europejczykow do domu, glownie... z Chin.

Owszem - Polska przystapila do mechanizmu europejskiego "powrotu do domu" juz 23 marca, gdy LOT przywiozl juz tysiace obywateli, a UE ewakuowala  glownie  Chin - do pani Rozy ten fakt nie dotarl.

W swojej dobroci UE postanowila ostatnio zakupic dla panstw UE... 100 respiratorow i przydzielic je najbardziej potrzebujacym... Zdaje sie, ze dzisiaj w kazdym polskim szpitalu jednoimiennym mamy wiecej respiratorow, niz UE "daje" na wszystkie kraje... coz za laskawosc!!!

Podobnie z ustawa antyaborcyjna - mimo, ze wiekszosc poslow PiS glosowalo za odeslaniem projektu obywatelskiego "do zamrazarki" - w calej UE organizowane sa protesty przeciwko.... przeciwko czemu?  Chyba przeciwko wolnosci obywatelskiej - bo zlozenie obywatelskiego projektu ustawy - to raczej  przejaw demokracji - a nie dyktatury ....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1626153

https://natemat.pl/304679,szumowski-ujawnil-kiedy-wyda-rekomendacje-dla-wyborow-prezydenckich

PS

W komentarzach jest i taki kwiatek:

cyt. "Mirosław Barka Molendiep Jakubek

Szumowski: nie bądź kolejną kłamliwą, katolicką PiS-dą! Porównaj statystyki zgonów na "choroby płucne", "cukrzycę", "choroby krażeniowe" z miesięcy poprzednich i obecnych. Bez testów zobaczysz ile osób umiera bo dla jakiejś DU.Y czyścicie statystyki przed wyborami. To ty Szumowski, brakiem odwagi, współodpowiesz za zbrodnicze dążenie fuehrera i jego kanalii do wyborów! Przez takie tchórzostwo dzielisz i tak rozdarte społeczeństwo.." koniec cytatu.

Jedni nie szczędzą słów powszechnie uważanych za obraźliwe i walą na odlew w oPOzycję. Inni czynią podobnie waląc na odlew w Rząd i w PiS? W jednym i w drugim przypadku przydałby się donos do Prokuratury?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1626207