Żyd Georg Soros zamierza zniszczyć kraje Europejskie

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Idee

Z cyklu co pisza inni - polecam

Media poinformowały ,że George Soros  żyd węgiersko - żydowski jeden z najbardziej znanych spekulantów finansowych na świecie potwierdził osobiście " iż jego zaplanowane działania mają i muszą w konsekwencji doprowadzić do zniszczenia granic państw w Europie." 

Czy to przypadek, piszą media, że miliarder, zdeklarowany ateista, który istnienie Boga nazywa absurdem, wydaje przewodnik dla islamskich imigrantów, w którym znajdują się mapy, przydatne numery telefonów oraz inne ułatwiające podróż informacje do krajów Europejskich. To emigracja czy inwazja pyta wielu. Miliony młodych bogatych mężczyzn bez żadnych rodzin setkami tysięcy przekracza granice Turcji i Unii Europejskiej. Trwa zalew Islamu na niespotykaną dotąd skalę. Zalew zaplanowany, kontrolowany oraz sterowany.

George Soros, jak podają źródła, jest sponsorem instytucji ponadnarodowe, takich jak Unia Europejska, a jego Fundacja Społeczeństwa Otwartego (OSF) przewiduje pomoc dla działaczy pro-migracyjnych.

Wielu polityków i zwykłych obywateli na internetowych forach zastanawia się kto sponsoruje tą nagłą inwazję na Europę. Pojawiły się już liczne domysły, ale jest też jeden konkret. Chodzi o odkrycie dziennikarza Sky News, Jonathana Samuelsa, który dotarł do "książeczki uchodźcy" wyjaśniającej wszystko co trzeba aby ruszyć w drogę do "raju" w Unii Europejskiej. Okazuje się, że druk tych książeczek finansuje między innymi organizacja W2eu czyli Welcome To Europe, należąca do słynnego wcześniej wspomnianego żydowskiego  Georga Sorosa.

Celem miliardera, jak sam o tym mówi, jest zatem wykorzenienie narodów z poczucia ich własnej tożsamości i odcięcie od korzeni poprzez zaszczepienie szybko rozwijającego się raka kultury islamu. W realizacji tego iście diabelskiego zamysłu pomagają mu rządy niektórych państw europejskich i USA, w tym także rządy Europejskie jak Niemcy, Francja itp. Nie jest bez przyczyny, że właśnie w tych krajach imigrant-islamista otrzymuje pomocy socjalnej trzykrotnie więcej niż naprawdę potrzebujący jej obywatel, za darmo dostaje mieszkanie oraz liczne przywileje. Nikt nie zmusza go też do podjęcia pracy - przykład Niemiecki.

Wiele też osób zastanawia się, co spowodowało nagłą migrację młodych islamistów, którzy dosłownie zasypują setkami tysięcy młodych mężczyzn wyznawców Islamu. Kto kieruje tymi działaniami i je opłaca ! Przecież na żadnym z frontów amerykańskich wojenek na Bliskim Wschodzie nie doszło do zauważalnej eskalacji, a mimo to rzeka ludzi jakby na zawołanie ruszyła na podbój Starego Kontynentu. To zaskakujące, że nikt nie bierze pod uwagę, że jest to zaplanowane działania Pana Sorosa oraz wojskowa inwazja ISIS. Co łączy te działania i w jakim celu się one odbywają pyta wielu ludzi na świecie.

„Wyślemy 500 tys. nielegalnych imigrantów na łodziach na stary kontynent. Wśród nich ukryjemy terrorystów „ – twierdzą bojownicy ISIS podczas jednego z propagandowych nagrań wysyłanych w świat.

Islamiści zapowiedzieli już dawno, że najpierw przejmą władzę w Libii, Syrii i Iraku a następnie przeprawią się przez Morze Śródziemne do Europy, ukryci pomiędzy uchodźcami i "podbiją Rzym". Rzeczywiście wybrzeże Libii i Włoch dzieli zaledwie 450 km, a ta inwazja trwa już ponad rok.

 Z przechwyconych w lutym bieżącego roku, przez włoski wywiad rozmów islamistów wynikało, że zrealizują swoje groźby mając nadzieję, że po wysłaniu do Europy milionów uchodźców zapanuje tam chaos. Trzeba przyznać, że te przewidywania okazały się prawdziwe.

Samobójcze zachowania Europejskiej lewicy tylko utwierdziły Islamistów w przekonaniu iż ich inwazja nazywana przez wielu „ emigracją” ale na pewno nie zarobkową. Tysiące tych pseudo młodych silnych emigrantów to armia inwazyjna, która wita pożal się boże tłum pożytecznych „ idiotów”, którzy uwierzyli w kilka przebitek telewizyjnych pokazujących zrozpaczone kobiety i dzieci uciekające przed kataklizmem wojny domowej.

To ugrupowania głównie lewackie w Europie tak bardo wzruszyli się losem „ biednych uciekinierów” wykreowanych w lewackich mediach tak bardzo chcą im pomóc w podboju Europy. Dlaczego ? z prostej przyczyn braku tradycji, historii a głównie utraty narodowego patriotyzmu.

Najazd Islamu ma też cel najważniejszy zniszczyć chrześcijaństwo – wroga tej religii i jedynej tamy mogącej powstrzymać inwazje Islamu na Europę.

Jeszce kilka lat temu media pokazywały wielu miejscach w Niemczech uchodźców witano z kwiatami i balonikami. Bardzo podobne przyjęcie spotkało kiedyś w 1941 r. w ZSRR wkraczającą tam armię inwazyjną III Rzeszy.

Wygląda na to, że jedyne państwa w Europie, które staje na wysokości zadania w tym kryzysie to Polska i Węgry. Nie tylko w Węgrzech na który „ skierowany jest atak islamskich grup” zbudowano płot z drutu kolczastego na nieszczelnej granicy, ale też uruchomiono wojsko do jej strzeżenia. Na dodatek wprowadzono prawo, które zobowiązuje uchodźców do opuszczenia terenu Węgier w ciągu tygodnia, a próbę nielegalnego dostania się na ich teren zamierzają karać więzieniem i deportacją.

Jeśli komuś wydaje się, że kryzys z imigrantami to przypadek to znaczy, że ma podstawowe problemy z kojarzeniem oczywistych faktów. Przecież wśród uchodźców kobiety i dzieci są mniejszością i rzadkością. Oczywiście prawdziwe oblicze tych tłumów nie jest pokazywane w mediach. Składają się one przecież w zdecydowanej większości z młodych muzułmanów w wieku poborowym.

Planowana inwazja ISIS na Europę wiąże się z zastosowaniem specjalnych środków ochrony i obrony w tym : czasowe zawieszenie strefy Schengen oraz szybkie deportacje niezweryfikowanych bojowników Islamu. Nie wolno na terenie Europy budować kolejnych „ koloni Islamu” obojętnie w jakiej postaci tam powstają pod przykryciem migracji obozy prawie wojskowe z których „ żołnierze” kierowani są na podboje państw.

Media alarmują „ niewłaściwa polityka Kanclerz Merkel w sprawie przyjmowania na terenie Niemiec ponad milionowej rzeszy Islamistów i popełnianych przez nich przestępstw doprowadza do szybkiego odradzania się neonazizmu „ I tak się dzieje i o żywo przypomina to lata 30 te XX wieku. A co wówczas Niemcy uczynili innym wiemy wszyscy z historii. Ale to jest ich obrona przeciwko inwazji innej nie posiadają.

Polska ma to szczęście iż jako kraj „ jednorodny narodowościowo o korzeniach chrześcijańskich” z ogromną przewagą patriotycznie nastawionych rodaków w porę powiedział NIE Islamowi ! mimo iż poprzednie władze i Rząd chcieli realizować politykę Pani Merkel a nie Polską narzucając Polsce tzw "kwoty przyjęć" i to w tysiącach na początku, później doszło by do setek tysięcy i niechybnej wojny domowej, której opanowanie było by prawie niemożliwe rujnując nasz kraj.
Być może stanie się tak iż to Polska ze swoimi braćmi Węgrami uratują Europę. Islamiści w wielu wypowiedziach do mediów nie chcą emigrować do dwóch krajów – Rosji gdyż "Rosjanie ich nie tolerują a władze traktują jako terrorystów" i Polski gdzie jak twierdzą „ nie ma socjalu a jak jest to głodowy i Polacy ich nienawidzą „

Polacy są tradycyjnie tolerancyjni dla gości, ale dla najazdu czy inwazji jakiejkolwiek w tym Islamu mają odpowiedż jedną - brzmi ona - NIE !. Dawniej w swojej historii odpowiedzieli na inwzję Islamu na Europę pod Wiedniem inaczej nazywaną Odsieczą Wiedeńską. Bitwę, jak wiemy, stoczyli Polacy z Islamem 12 września 1683 pod Wiedniem między wojskami polsko-austriacko-niemieckimi pod dowództwem króla Jana III Sobieskiego a armią Imperium Osmńskiego. Zakończyła się klęską Osmanów, którzy od tej pory przeszli do defensywy i przestali stanowić zagrożenie dla chrześcijańskiej Europy.
Polscy jak nigdy dotąd mówią jednym głosem NIE Islamowi, NIE emigrantom  Islamskim - a twierdzi tak prawie 80 procent społeczeństwa - i całe szczęście,ze tak twierdzi.

 

]]>https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/936782,zyd-georg-sor...]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Soros i jego lokaje powinni na zawsze wynieść się z Polski...

Vote up!
13
Vote down!
0

Yagon 12

#1581624

To prawda lokaje Sorosa z PiS i PO powinni wyniesc sie z Polski. Duda i Kaczynski przeprowadzić sie do Izraela i tam robic ten syf, a wy nie powinniscie kupowac produktów pochodzących od firm z Izraela, okupanta Polski i Palestyny. Większość ludzi żyje w matriksie, informacje podawane w mediach uważają za pewnik. Matriks to iluzja, coś czego nie ma, kupa szumu a ludzie w to wierzą. Nie jestem rasistą, znam bardzo porządnych Żydów z Izraela. NWO to ludzie, którzy uważają sie za kogoś lepszego ale na pewno nie są to Żydzi oni "pracują" pod płaszczykiem żydowskim i dlatego nic im nie można zrobić. Zasłaniają sie antysemityzmem. Ludzie już wiedzą o wszystkim, o depopujacji na świecie również. Coraz więcej Polaków nie ogląda telewizji dlatego zaczynają otwierać oczy. Świat jest inny niż ten z telewizji. Izrael to kraj stworzony sztucznie który jak bestia kąsa inne kraje. Izrael to samo zło i syjonizm.

Nie kupuje produktow z izraela: https://www.quantectherapy.com/pl/od-dzis-nie-kupuje-izraelskich-produktow-w-polsce/

 

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1581712

Omijamy dalekim łukiem

Vote up!
3
Vote down!
0

Mateo

#1581766

Zastanawiam się Ile troli chazarskich minusuje i spamuje na Niepoprawnych? Byle co napiszesz o Żydach to zaraz są minusy :) Te trole to nawet nie Żydzi, to chołota przekupiona przez masonów tego świata, oni też pójdą do piachu :)

Depopulacja trwa i wy też bierzecie w niej udział. Powodzenia

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1582127