Złoty Melon i dwa trupy Owsiaka.

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

 

 

 

Ongiś nagi facet na ulicy kojarzył się finałem ciężkiej, całonocnej imprezy, przegranym zakładem lub pożarem w domu wariatów. Obecnie tak wygląda czerski rewolucjonista od Owsika.Gołym okiem widać, że świr z imprezy Jurasa naćpany jak Durczok w Beemce.

Eeee rzeczniku A.Bodnar  ty śpisz, a Polska Policja  zaaresztowała "obywatela" i to nie w slipkach, ale nago!

Do roboty!

Moim zaniem ten Bodnar powinien się do zera rozebrać, dać w żyłę na znak poparcia naćpanego bandyty.Przecież ten festiwal to ściema każdy jedzie tam ćpać chlać i bzykać. To święto dla takich poyebow jak Owsiak i Biedron łatwe okazję by zaliczyć co się da.

A "plon" imprezy PolAndRockFest  "  czyli "najpiękniejszym festiwalu świta", to : 54-latek który dokonał żywota z "miłości, przyjaźni i stop narkotykom". Drugi kupił "towar" nie taki jak miał być, z niepewnego źródła .

Więcej zginęło u Owsiaka niż na pogromie białostockim.
W sumie 242 przestępstwa, w tym: pobicia, rozboje, i gwałty.

 

Gwałty na owsikowej imprezce to normalność, ochrona nie nadąża z interwencjami,a naćpany motłoch im w tym nie pomaga

Ten "najpiekniejszy festiwal świata", to nic innego jak jeden wielki burdel, ćpalnia i żulernia.

Brakuje tylko zbiorowego samobójstwa.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

Jak widzisz
Odsłony szaleją
8-)))))

Dałem tą ciekawą (fajnie napisaną )notkę na Wykop, Neon,TT i FB
efekty widać
Pozdrawiam
Miłej niedzieli

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1598823

Dzięki za promocję na tych portalach. No może poza jednym.

Tym na Leonku.

Towarzystwo obsranego bolszewika Polak Polak wywołuje u mnie odruch wymiotny

Zwykle Leonkowe ścierwo.

Ale dzięki.

 

ps.

To mój debiut na Leonku, pewnie Zawisza jako mój kolega da to na pudło

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1598836

niestety ale jak widać panu owsiakOWI jakoś to nie przeszkadza ,jego

kumplom .też nie 

/niedzielne pozdrowienia ps nie puszczajcie tam swoich Dzieci i Wnuków/

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1598842

Za pieniądze z zimowej (często na silnym mrozie) przez dzieciaki zbiórki, ten kretyn latem darmowym graniem robi spęd ćpunów,alkoholików ,dewiantów,przestępców, aby następnie gwiazdy TVN-u,Koszernej i sam Owsiak robili wlaśnie taką prymitywną i wulgarną propagandę polityczną. To jest obrażanie ludzi

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1598872

pomina

napisałeś o dzieciaczkach zbierających pieniądze w zimie i natychmiast stanął mi przed oczami smutny obraz zmarzniętych Dzieciaków  pewnej zimy przed jednym ze sklepów typu Lidl ,Dzieci,które w dniu zbiórki owsiakowej zostały wyrzucone przez obsługę na mróz ,by OWsiakowe mogły bezpiecznie i w cieple zbierać we wnętrzu,a te maluchy na mrozie  właśnie zbierały dla swego umierającego Kolegi na przeszczep/niestety Chłopiec  w krótkim czasie umarł / 

dziwny zbieg okolicznosci,Owsiakowe dobre pieniadze, dzieciaków dla Kolegi ,nie

natomiast dzisiejszy "ohydny występ" Owsiaka,to kropka nad" I" i jakoś dziwnie się kojarzy z wypadkiem więziennego pwengo zabójcy  nie tak dawno 

pozdrowienia z drogi do naszej Polski

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1598874

Owsiak:
"Szukajmy przyjaciół wśród Rosjan, Niemców... nie za oceanem [USA]"
Jasna sprawa, nie wyciągajmy wniosków z historii i przyklejajmy się do wiecznych zaborców.
To klasyczna narracja agentury na smyczy mocodawców spod znaku Paktu Ribbentrop-Mołotow

8-))))

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1598901

- i celowo wpycha nas znowu na fałszywe tory w ścisłe relacje z niedawnymi zaborcami i oprawcami.

Po za tym Stany Zjednoczone ściągną tu swój wywiad i wyłapią ruskich szpiegów i nie tylko.

Po ograniczeniu ruchu z Kaliningradem jak by ustały te zaplanowane "samobójstwa". Osobiście uważam że to ruskie siepacze zabijali i polskich polityków i księży w minionym okresie do roku 1990 jak i ks.J.Popiełuszkę. ale i ostanio A.Leppera i wielu innych w tym szyfranta Zielonke który znał tajemnicę smoleńską z 10-04-2010r.

Zresztą przełożony morderców ks.Jerzego A.Pietruszka przyznał się w procesie ale potem wycofał zeznania obciążające rosjan.

A tu fragment treści artykułu do którego link zamieszczam niżej

"sprawcom czas ich pobytu w więzieniu zaliczono do czasu służby w resorcie, dzięki czemu otrzymali wysokie resortowe emerytury (których wysokości dziś broni opozycja)"

Link do tematu o zbrodni ks.J.Popiełuszki:

https://prawy.pl/72224-ksiedza-popieluszke-zabili-rosjanie-szymowski-o-tajemnicach-zwiazanych-z-zabojstwami-duchownych/

Kluczem do pokoju na świecie i niepodległości Polski na wieki jest uderzyć w amerykańskich żydo-bolszewików i pozbawić ich wpływu i decydującego głosu w Kongresie USA.

Jak ktoś tego nie rozumie to niech zajmie się lepiej obieraniem kartofli.

To dlatego amerykańskie żydostwo tak atakuje Prezydenta USA bo wspiera m.in. i Polskę i musimy stanąć na głowie aby Prezydent D.Trump ponownie wygrał wybory w USA.

Musimy na terenie Ameryki współdziałać ze wszystkimi tam zamieszkującymi narodowościami a w szczególności z Arabami w których interesie też leży odsunąć Żydów od władzy w USA.

To tam tkwi cały problem destabilizacji świata bo "żydowski ogon merda amerykańskim psem".

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2
#1598906

W sprawie słów Jerzego Owsiaka, które padły pod koniec Festiwalu Pol'n'Rock policja wykona czynności wyjaśniające. Czynności te pozwolą odpowiedzieć na pytanie, czy można wszcząć postępowanie - poinformowała w poniedziałek lubuska policja

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1598954

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Blszwk t zśmrdzły psk józf lndyńskg msz w gcch C bl dp gdy prwd jst PS'dzlczym rskm tllm nwygdn? Hhhh t dbrz Zś c d wsk t tk zdgnrwn śmtnkw bydł mgrnck mż m jdyn bty czyścć dz czs gdy d dpy szstw z Trn sę dbrą ks pwróc tm gdz jj mjsc czyl d bdżt Ksy n lczn rk nby n m t WJ d kczlnk dją znów 1 mln pln-ów tm cwnkw Trńskm n...... rklmę wlk z ....... RKM l nch jb...ą jłpów Wlckch p ksznch l wlz jśl t jst tęp ślp std brnów Jszcz ld chwl głszą t c jż jst prktyczn z Lndyńskm pdłm stln: czyl wysłn Plskch Żłnrzy d Cśnny rmz Wlck pj...by będą znów przwrcć czm: jk t, gdz, kdy ? N l njwżnjsz są tmty zstępcz - krt dl hłty spd bdk z pwm
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-10
#1598850

Lewak, troglodyta i frustrat Owsik musiał być na jakiś dopalaczach, że był taki PObudzony albo to atak maniakalnej PiSofobii. Bo nikt normalny publicznie i na wizji tak nie klnie.

 

"Język miłości" w pełnej krasie.

ps.

Co za UBecka gnida! Niech Rząd dalej pozwala na darmowe pociągi,ochronę policji etc.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1598873

- aparaturę medyczną na którą łożyli wszyscy darczyńcy przekazywał do prywatnych szpitali i do państwowych które potem komunistyczni złodzieje z platformy prywatyzowali i kazali sobie potem płacić za usługi.

I tu jest rozwiązanie problemu ale przez to że czerwoni ludobójcy z faszystami wymordowali najbardziej wyszkoloną część społeczeństwa - to do dziś to nieporadnie wszystko idzie.

W latach 90-tych wmówili Polakom że na dekomunizację jest za wcześnie a teraz jest za późno.
To wszytko można naprawić i odwrócić tylko trzeba trochę chęci.

Polacy powinni zorganizować własną "orkiestrę pomocy" pod podobną nazwą i patronatem TVP - tylko czy ktoś z prawicy potrafił by coś takiego zorganizować ? - w przestrzeń puścić zbitkę słowną - takie hasło-reklamę o wsparciu inicjatywy i utworzeniku drugiej orkiestry (co owsik powie-że jest przeciw ?) - bo to przecież dobry pomysł a potem przejąć tę karuzelę i samemu nią "kręcić".

Nasi wogóle nie potrafią podkopywać fundamentów czerwonym mordercom a powinni robić to każdego dnia i w każdej sekudzie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1598903

Resortowe dzieci wzorcowo ciągną antypolską linię resortową. Wiedzą, że to ostatnie wydechy, ale walczą do końca.
Owsiak wypuścił z Kostrzyna swoje owieczki z odpowiednim dla resortu przesłaniem.
Agentura rusko-niemiecka w rozkwicie?

8-))))))

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1598904

- to poważny błąd - on zbiera pieniądze na dywersje przeciwko Polsce i wspiera KOD-omitów czyli najgorszych ubeckich zdrajców i kanalie którzy działali na rzecz rosji.

PiS za dużo wierzy w siłę i sprawczość Wielkiego Stwórcy a za mało się przykłada do rozmontowania struktur czerwonych s*****synów i ludobójców.

Panu Bogu trzeba pomagać.

Jeśli USA tu zainwestuje i staniemy się niezależni gospodarczo to warto zrobić właściwy krok,-czyli odebrać czerwonym ludobójcom obywatelstwo polskie i skonfiskować majątek ukradziony Narodowi Polskiemu..

Na dziś jest to niemożliwe bo komuniści jeszcze mają za duże wpływy w UE.

Polska ma dużo utalentowanych ludzi (informatycy to czołówka świata) i powinniśmy znowu stać się motorem postępu świata - sowiecki pasożyt już nie drenuje naszej myśli nowatorskiej i wynalazczej jak to czynił przez dziesiątki lat.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3
#1598928

Niech Polacy więcej wkładają do styczniowych puszek, aby w sierpniu ta "czerwona gadzina" z tej kasy korzystala i opluwała wulgaryzmami OFIARODAWCÓW...

.

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1598934

Sekcja zwłok 35-letniego mężczyzny, którego ciało odnaleziono w czwartek na Pol’and’Rock Festiwal w Kostrzynie nad Odrą wykazała, że zmarł on w wyniku zatrucia amfetaminą

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1598952

Jeśli chodzi o to "polityczne wystąpienie" tego debila, to chcę obalić jeszcze jeden mit, co do jego siły politycznej
Po pierwsze on do polityki nigdy nie pójdzie, bo to byłby jego definitywny koniec. Po drugie ta "siła" to 300 tyś. napitych i naćpanych małolatów, z tego część ćpunów i pedofili czyli tzw.dziadków HIV weteranów.
Niemal 80% tego zawszonego towarzystwa ma wybory w DUPIE!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1598977

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Właśnie po to aby NIKT nie przywłaszczył sobie sprzętu zakupionego przez WOŚP NIE JEST ON PRZEKAZYWANY NA WŁASNOŚĆ SZPITALI, a każdy z nich łatwo rozpoznać po wielkich naklejkach

Kasa z WOŚPu jest do sprawdzenia - i oczywiście że nie robi tego za darmo ale w przeciwieństwie do krętacza z Torunia kasę ma z dobrowolnych datków a nie wyłudzoną szantażami za plecami podatnika od PIS'dzielców którzy płacą mu za głosy wyborcze

Ani złotówka Z WOŚP nie idzie na Poland'Rock...

Macie PIS'owskie oszołomy dowody to dawać na stół
A co Wy żeście pozytywnego dla Polaków zrobili kanapowe trolle? - no w sumie nie trafiłem: wyjechaliście a w zasadzie spierdlilście za granice a to już duże odciążenie dla Polski i Polaków

Banda nażłopanych durni i klawiaturowych "patriotów" zza granicy
Pajace i błazny

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8
#1598974

... w której notorycznie stosujesz ataki ad personam, używając przy tym wulgaryzmów, epitetów, wyzwisk i obelg pod adresem naszej niepoprawnej politycznie społeczności, otrzymujesz...

Następna będzie...

której otrzymanie będzie się wiązało z "zasłużonymi wakacjami", byś odpoczął i ochłonął.
Nikt ci nie broni wyrażać swoich poglądów na NP, ale rób to w sposób cywilizowany tak, by nie łamać Regulaminu NP [kliknij tutaj], szczególnie punktu 3.1. oraz 3.2, którym - czy chcesz czy nie chcesz - musisz się podporządkować, jeśli chcesz tu pisać.

 

Satyr
(stowarzyszony z Administracją Niepoprawni.pl)

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1598984

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wisi mi ta twoja kartka - nazbieraj ich więcej to zaoszczędzisz na papierze toaletowym gdy je wykorzystasz
Tak samo wisi mi czy będę tu cokolwiek pisał czy nie, bo wszelkie pisanie i tak idzie w'PIS'du jeśli komentarze nie po linii waszej za'PIS'działej partii albo są kasowane albo szybko zakopywane - i nie p..rdol mi tu o waszym niby systemie bo ten system to: PROPAGANDA ZA WSZELKĄ CENĘ !!!!!!!!!!

Ten portal w większości to taka skrw..ła zbieranina zadaniowych ch.mów i debili oraz nieudaczników życiowych co aby jakoś związać koniec z końcem zap...d.lają na szmacie za granicami RP u jakichś fajanasiarzy

W większości to banda zakłamanych ewidentnych płatnych wuji którzy dla własnego zysku i chęci wyżycia się jako anonimowy jełop piszą niesamowite steki debilizmów

Nie pisz mi o atakach ad'personam bo padnę na zawał i to ze śmiechu

Na portalu gdzie góruje kurestwo i obelgi na ludzi najczęściej publicznych lecz nie po linii za'PIS'działej partii czyli waszego głównego płatnika, oraz Watykańskiej Korporacji jakoś "pseudo administracji" nie przeszkadzają - o skuw.ałych określeniach ludzi którzy już nie żyją nawet wspominał nie będę

Tylko mega wuj i cw.l jest taką mendą aby tłuc w nieboszczyków i to tylko dlatego że ktoś za to płaci
Bo to że ten portal to za'PIS'działa przybudówka trollowska jak OLGINO już nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości bo to widać, słychać i CZUĆ
Fetor czosnku, cebuli, ruskich onuc i pejsów zwisających z monitorów nie da się już ani nie poczuć, ani nie zauważyć

Kasujcie sobie co chcecie - WSZAK PŁACĄ ZA KONKRETNY PRZEKAZ I LEPIEJ ABY NIKT GO NIE BURZYŁ

KLIENT PŁACI - KLIENT WYMAGA no nie?

Jak się nazywa człowieka który za kasę nadstawia swoją dooopę chyba dopowiadać nie muszę?

Także za kosy i do boju - jarek może to czytać i od tego może zależeć PREMIA
Kasy mało a men.a z Torunia właśnie przytuliła do siebie kolejną dużą BAŃKĘ pln-ów

Urrraaaaaaaa......
Za rodzinuuuu za jaroczkuuuuu wpierrrrooooot...........

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8
#1599054

Można zerknąć na "Listę skazańców" L.p. 186 [tutaj].

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1599205

To zwykła świnia jest

Swojego najlepszego kolegę Hadesa tak potwornie skarać

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1599224

Ty "polaczku polaczku"masz taką wiedzę o pieniądzach z WOŚP, jaką ma KROWA dająca mleko, na temat produkcji w mleczarniach...Twoje IQ w tej materii, zamyka się na etapie odczytania "WIELKICH NAKLEJEK", które uważasz za "szczyt możliwości rozliczenia tego wulgarnego pajaca z NARODEM. Trwaj w tej głupocie nadal, a "poprawisz znacznie" procent swojego IQ

..

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1599004

kolejny prowokator co ma minus kilka tysięcy punktów i nic poza tym... - olać go - taki z niego Polak, ja z koziej dupy trąba...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1599028

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1599058

A najśmieszniej jest, kiedy podstarzały kutas robi się na młodzieniaszka.

jprdl co za wiocha!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1599230