Chłodnik, order z wstęgą i upały...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Burze i trąby powietrzne przetaczają się nad zmęczoną upałami Polską. Nie można wykluczyć związku tych gwałtownych anomalii atmosferycznych z kolejowo-drogową bieżączką pani premiery. Wczoraj Kopacz-ka straszyła swoim widokiem Sądecczyznę, dziś tam leje i grzmi. Rano pani premiera nawiedziła Tarnów, pożarła chłodnik i pojechała. Oczywiście nie zapomniała obecać wszytskiego, postraszyć PiS-em, no i rzucić wyzwanie Jarosławowi Kaczyńskiemu. Bo jak oglosiła w ogłupiaczu, też będzie startować do parlamentu z Warszawy.  Biedna idiotka nie rozumie, że taka rywalizacja nie jest możliwa z prostego powodu - ona nie jest politykiem tylko wymyśloną przez służby i me(n)dia atrapą. Przy okazji radośnie obwieściła, że "spadło" bezrobocie, choć piątkowy raport NIK w tej sprawie nie zostawił suchej nitki na rządowych "wyliczeniach". No ale Kopacz-ka wie tylko tyle ile jej napiszą na kartce, jak przystało na panią premierę III RP czyli "państwa z dykty".

Upał dał się we znaki także Grzechowi Schetynie, który na ekranie "zaprzyjaźnionej telewizji" wysnuł wniosek z bankructwa Grecji i  klęski pomysłu na euro-walutę. Otóz Grzechu uznał, że teraz jest dobry czas na debatę w Polsce o...przyjęciu euro!!! Wydawało się, że w sztuce lizania "Europie"...zresztą wiadomo czego - niedoścignionymi liderami są Tusk i Zdradek. Ładnie by dziś wyglądała Polska gdyby obecny niemiecki lokaj w Brukseli zrealizował wspólnie z Vincentem przyjęcie euro w 2011 roku. Już bez tego PO-sitwa zadłużyła kraj na ponad bilion zlotych, a wraz z "ukrytym długiem " ZUS-u na ponad trzy biliony!!! Grzechu napij się zimnej wody i przestań bredzić - nic nie dostaniesz w UE po jesiennych wyborach, po co się tak kompromitować?

Kanzlerin Angela doceniła wreszcie szczęśliwego posiadacza (jak pisze często Stanisław Michalkiewicz) dwóch pseudonimów operacyjnych - czyli charyzmatycznego byłego premiera Buzka, znanego bardziej służbom jako TW "Karol" i TW "Docent". Otrzymał on w piątek najwyższe niemieckie odznaczenie przysługujące obcokrajowcom (a jaki on obcokrajowiec panowie Niemcy? Toż nastojaszczij - "europejczyk")- "Wielki Krzyż Zasługi z Gwiazdą i Wstęgą Orderu Zasługi".Nie da się ukryć, że od trzydziestu lat na to pracował. Jego "cztery reformy" - administracji, oświaty, slużby zdrowia i ubezpieczeń - rozpoczęły proces likwidowania suwerennej Polski i grabienia Polaków. Bez nich trudniej byłoby UE drenować nas wszystkich, a tak Buzek stworzył fundament pod planowe i systematyczne likwidowanie Polski. No to dostał niemiecką wstęgę.... Tylko Tusk musi zgrzytać, bo on musi się zadowolić pomniejszymi świecidełkami. No ale bądź dzielny Donald - jeszcze wiwele przed tobą, na gauleitera np. Pommern masz jeszcze szansę...o ile Polscy cię łotrze nie powieszą wcześniej...

Rozpoczęły się przymiarki do obsadzania "jedynek" na listach wyborczych.PO-szuści pokazali "niektóre nazwiska" i po ich lekturze...coraz lepiej rozumiem Kukiza. Ta obrzydliwa banda, od 25 lat okradająca Polskę,  ludzie bez sumień i pamięci, znów sama siebie pousadza na miejsca biorace. I jakaż to "kara" dla złodziei, przestępców i afarzystów, że będą cztery lata opozycją? Kto stanie przed sądem i pójdzie siedzieć? Jakieś leszcze z czwartego rzędu coś tam oberwą dla poklasku gawiedzi, ale przecież - panie posłanki i panowie posłowie- będą chronieni immunitetem. Nadal będą żerować na państwie, posiadac biura, asystentów, samochody itd. Czy PiS ma pomysł by to zmienić? Czy będzie chciał doprowadzić do Zmiany, czyli trwałego wyrzucenia na śmietnik sitwy PO-PSL, czy uzna, że przecież tak funkcjonuje demokracja i PO-sitwa poniosła już "karę" tracąc władzę. Nie trzeba specjalnie się wysilać żeby wiedzieć, że pierwsze miejsca na listach PO dostaną szczególnie umoczeni i znienawidzeni powszechnie PO-szuści (np. Michał Kamiński, Zdradek, Grabarczyk, Mucha, Niesiołowski) Właściwie już po ustaleniu list skończy się dla nich wyborcza kampania. Bedą czekać aż "motłoch" na nich zagłosuje i znów będą mogli "służyć ludziom". Moze więc JOW-y są lodołamaczem Zmiany? Dodać do nich proste ograniczenie- by w okręgu kandydować mogła tylko osoba zamieszkująca tam stale np. od 20 lat i skończy się problem "zrzutków" z Warszawy i nadreperezentacji stolicy w parlamencie. A pozwoli uneizależnić się także partyjnym kandydatom od dyktatu wąskiej grupy kierowniczej i aparatu. Bo teraz "miejsca biorące" dostają we wszystkich partiach przede wszystkim BMW (bierni, mierni ale wierni), na własne zdanie i pomysły miejsca tam nie ma. PiS musi zdecydować - piszę o tym od dawna - Polacy czekają na Zmianę rozumianą jako odsunięcie od władzy przestępczej sitwy, uczciwość organów władzy, praworządność, ukaranie winnych afer, suwerenne władze państwa. Jest teraz klimat i czas na takie działanie - naród je poprze, trzeba jednego - żadnej litości i dogadywania sie z sitwą. I  cóż poradzić,że ciągle mam obawy....

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Witam ! Dziekuje za piekny artykul! Jeszcze istniejemy,bo mamy zlotowke! Nie ma przyzwolenia spolecznego na euro! Nie ma przyzwolenia na hegemonie Niemiec w Europie ! Historie doskonale znamy! Klaniam sie!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1488163

szczególnie te dotyczące pociągnięcia do odpowiedzialności, przez nową władzę, ekipy koalicji PO-PSL. "Kruk krukowi oka nie wykole " a wspólne zasiadanie w sejmowych ławach i dzielenie ciężaru władzy nastraja dzisiejszą opozycję dość pojednawczo! Nie składałabym owej postawy Zjednoczonej Prawicy na karb kampanii wyborczej. To coś więcej, jakaś trudna do pojęcia, dla Polaka obywatela, solidarność elit władzy, niezależnie od tego z jakiego pnia się wywodzą ! A może postawa, że rządzącym można więcej, można ponad prawem,bo przecież w imię dobra najjaśniejszej Rzeczpospolitej?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1488165

A kto ZA NICH te zmiane zrobi? Krasnoludki?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1488202

A kto ZA NICH te zmiane zrobi? Krasnoludki?

Czy PiS ma pomysł by to zmienić? Czy będzie chciał doprowadzić do Zmiany, czyli trwałego wyrzucenia na śmietnik sitwy PO-PSL, czy uzna, że przecież tak funkcjonuje demokracja i PO-sitwa poniosła już "karę" tracąc władzę.

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/reply/106259#comment-form

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

"Czy PiS ma pomysł by to zmienić? Czy będzie chciał doprowadzić do Zmiany, czyli trwałego wyrzucenia na śmietnik sitwy PO-PSL, czy uzna, że przecież tak funkcjonuje demokracja i PO-sitwa poniosła już "karę" tracąc władzę."

PIS pomysł miał i ma i chce doprowadzić do zmian.

Pytanie właściwe czy my chcemy? Czy będziemy trwali przy PISie jak wzmocni się jesienią nagonka z wszystkich stron na PIS? Czy kolejny raz zwolennicy zmian się poddadzą się propagandzie, przestraszą stygmatu "mohera" "ciemnogrodu" i uciekną od PISu jak w 2007 roku?

To co mamy od 8 lat to nie jest wina słabej opozycji PISu. To efekt słabości nas - wyborców. Łatwo jest krytykować PIS jako opozycje "w tym kraju" gdzie władza bez lęku odbiera opozycji wszelkie prawa a matematyczna przewaga władzy w sejmie nie poddaje się argumentom  merytorycznym opozycji. W takich warunkach nie możana wygrać bez silnego wspracia pozasejmowego obywateli.

Węgrzy to zrozumieli i stoją twardo za Orbanem wbrew pluciu tzw. elit UE. To Węgrzy wybierają jak chcą żyć a nie jak mają żyć wg UE.

piszą za darmo, szanuj ich pracę."
Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1488203