Zepsuci księża z najwyższach stanowisk zmieniają Kościół w dom uciech homoseksualnych

Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Świat

A to droga do samych czeluści piekła, już tu na ziemi i w wieczności. Tak jasno i klarownie powiedział rankiem 14 sierpnia 2021 r. w Polskim Radiu 24 w audycji pt. "Wojna cywilizacji" ks. prof. Dariusz Oko: o członkach „lawendowej mafii”. Zgorszony i zbulwersowany filozof nie owijał w bawełnę w rozmowie z Robertem Tekieli: „Członkowie ‘lawendowej mafii’ często zamieniają Kościół w Sodomę i Gomorę, w dom uciech homoseksualnych. Dla swoich niskich przyjemności niszczą to, co jest najświętsze – Kościół Katolicki. Niszczą drogę do zbawienia, robiąc z niech drogę do piekła.”.

Co więcej to dosłownie szokuje, gdy ks. Oko ujawnia publicznie, iż członkowie lawendowej mafii bronią gwałtów homoseksualnych i pedofilii w Kościele. I o tym mąwi bowiem bez retuszu: „To ma miejsce nagminne. Oni są straszni, bo są na najwyższych pozycjach w Kościele, ale stawiają ziemskie dobro swoje i im podobnych ponad dobro gwałconych dzieci, kleryków i młodych mężczyzn. dla jakiejś swojej chwilowej satysfakcji seksualnej są gotowi niszczyć dusze młodych chłopców i mężczyzn, a potem, by to się nie wydało, tworzą związki, chronią sprawców. To niszczy ich samych i tych mężczyzn , tracimy tysiące dobrych powołań.”.

I dodaje jednoznacznie z wielkim przejęciem i bólem: „W takiej sytuacji młodzi klerycy uciekają z zakonów, seminariów, młodzi kapłani porzucają kapłaństw i pozostają lawendowi. Ich udział w duchowieństwie coraz bardziej wzrasta. Oni często zamieniają Kościół w Sodomę i Gomorę, w dom uciech homoseksualnych dla swoich niskich przyjemności niszczą to, co jest najświętsze – Kościół Katolicki. Niszczą drogę do zbawienia, robiąc z niech drogę do piekła – zaznaczył kapłan. – To jest walka o najwyższą stawkę.”.

Niewarygodne! Można powiedzieć świat się wali za pontyfikatu papieża Franciszka, jednakowoż to nie żarty! To dzieje się naprawdę! Otóż nie tak dawno 26 lipca 2021 r. ks. prof. Dariusz Oko: został skazany przez sąd w Kolonii w Niemczech na grzywnę w wysokości 4800 euro. W przypadku jej niezapłacenia na karę 120 dni więzienia za „podżeganie do nienawiści”.

Sprawa tyczy artykułu naukowego opublikowanego w magazynie „Thelogisches”, w którym polski kapłan omawiał działania wewnątrzkościelnej zorganizowanej grupy przestępczej, połączonej z praktykami homoseksualnymi, która działa na szkodę nieletnich i wykorzystuje zależnych od niej kleryków. Po temu prześladowany kapłan ubolewał otwarcie jako gość Polskiego Radia 24.: „Ja zostałem nazwany za dwa słowa – za nazwanie szajek homoseksualnych przestępców, jak kard. McCarrick i jemu podobnych ‘pasożytem, który może zniszczyć własnego nosiciela’ i ‘rozrostem rakowym’.”.

Niestety w swojej walce czuje się jakże osamotniony, opuszczony publicznie, nie czuje i nie widzi właściwej opieki ze strony polskich pastezy Kościoła, jak owca na rzeż prowadzony, dzieli się zatem otwarcie na antenie Polskiego Radia 24: „Wiem, że większość księży i biskupów w Polsce mnie popiera, ale nie chcą się publicznie angażować, podobnie, jak to było w przypadku ks. Popiełuszki, gdzie na pewno większość go popierała, ale mało kto czynił to publicznie.”.

 

Petycja – Brońmy Ks. Prof. Dariusza Oko

 

Dlatego właśnie powstała b. pożyteczna i potrzebna petycja w obronie ks. prof. Dariusza Oko pt. „Petycja – Brońmy Ks. Prof. Dariusza Oko”. Niestety jest to już dziś absolutnie konieczne bowiem trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności, akiej kary żądają dla ks. prof. Dariusza Oko oraz dziewięćdziesięcioletniego niemieckiego ks. prof. Johannesa Stöhra niemieckie organy ścigania. Powód? O nim było właśnie powyżej!

Ja naturalnie podpisałem i jestem pod nr 42 819. Podpisz i Ty! Działaj! Walcz o prawdę! Nie ustawaj! Razem możemy więcej! Petycję wciąż możesz podpisać pod adresem: ]]>https://bronmyksiedzaoko.pl/]]>

Akcja ta jest nadwyraz konieczna bowiem otwartość i tolerancja tzw. „niemieckiej drogi synodalnej” mają swoje b. konkretne granice. Chlubiący się błogosławieniem jednopłciowych niemiecki kapłan Wolfgang Rothe zażądał właśnie wszczęcia postępowania karnego przeciwko ks. prof. Dariusza Oko. Jest przy tym zdecydowanym przeciwnikiem nauczania Kościoła na temat homoseksualizmu. Wielokrotnie i nieustannie daje temu wyraz przez swoje liczne wypowiedzi i publikacje medialne. Dla przykładu wbrew wyraźnemu zakazowi papieskiemu ks. Rothe publicznie podczas nabożeństw błogosławi w kościele pary homoseksualne..

Tymczasem wyrok nakazowy nałożony na ks. prof. Dariusza Oko przez sąd w Kolonii stoi w sprzeczności z Ustawą Zasadniczą Republiki Federalnej Niemiec, a także z międzynarodowymi dokumentami, w tym z Powszechną Deklaracją Praw Człowieka, które gwarantują każdej osobie prawo do wyrażania swoich poglądów. Poza tym można też słusznie zapytać, czy ujawnianie sycylijskiej mafii jest podżeganiem do nienawiści wobec Sycylijczyków? Zatem obnażanie konkretnej struktury przestępczej przez ks. prof. Dariusza Oko nie ma też nic wspólnego z podżeganiem do niechęci wobec wszystkich homoseksualistów.

Dlatego i wyrok, jaki otrzymał autor artykułu naukowego słusznie postrzega się dziś jako b. poważne ograniczenie prawa do badań naukowych, swobodnego wyrażania poglądów, jak również ograniczenie wolności prasy. Po prostu jest b. pżoważny zamach na naszą wloność we współczesnej Europie. Nadto warto nadmienić, iż kard. Gerhard L. Müller potępił niemiecki Wymiar Sprawiedliwości za postępowanie wobec polskiego księdza, który skrytykował przestępcze działania homolobby. [2]

Polecam ponadto wywiad pt. „Staram się bronić Kościoła”, ze skazanym za „podżeganie do nienawiści” ks. prof. Dariuszem Oko. Opublikowany 26 Jul 2021 r. przez TVP Info:

 

Przypisy:

[1] ]]>https://polskieradio24.pl/130/7518/Artykul/2789095,Bronia-gwaltow-homose...]]>

[2] ]]>https://bronmyksiedzaoko.pl/]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Ten wpis jest wierną kopią utraconego tekstu po wielkiej drace, w której my niepoprawni blogerzy i blogerki straciliśmy wpisy z całego roku, oto notatka samego Gawriona z 3 Września 2021 r.: „(...) Witajcie. Na razie serwis mocno odbiega od ideału ale już działa. Pierwsza sprawa i najważniejsza - niestety straciłem backupy (powiem Wam jeszcze jak to się stało) i portal jest w stanie z maja 2020. Tak - wiem że to beznadziejna sytuacja. Jeśli macie wszystkie wpisy, treści to możecie je dodać ponownie i dać mi znać w komentarzu jakie daty poustawiać. (....)”.

Naturalnie trwale utracona została oryginalna ocena wpisu, pierwotne zainteresowanie wpisem, jak i b. wiele b. cennych, spontanicznych komentarzy blogerów, blogerek i naszych gości pod samym wpisem. Niestety! A oto i dane samego wpisu: Zepsuci księża z najwyższach stanowisk zmieniają Kościół w ...https://niepoprawni.pl › blog › slawomir-tomasz-roch

Sławomir Tomasz Roch - 16 Sierpnia, 2021 - 02:57. Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch ... demoniczna ideologia gender · precz z gender.

Z góry dziękuję i pozdrawiam b. serdecznie Sławomir Tomasz Roch

Vote up!
0
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1634948

Sztaszne, co dzieje się już w zepsututej Zachodniej Europie, gdzie za b. ważne i pożtyeczne badania naukowe można trafić do więzienia. Otóż ks. prof. Dariusz Oko został skazany wyrokiem nakazowym na grzywnę w wysokości 4 800 euro. Zarzuca się mu „podżeganie do nienawiści”. Chodzi o jego artykuł w niemieckim naukowym czasopiśmie „Thelogisches”. Duchowny napisał w nim o tzw. ,,lawendowej mafii” w Kościele. Instytut Ordo Iuris broni skazanego księdza oraz uruchamia petycję „BronmyKsiedzaOko.pl”. Drugim skazanym jest ks. prof. Johannes Stöhr, redaktor naczelny „Thelogisches”. Więcej na ten temat ks. prof. Oko opowiada w rozmowie z Kajetanem Rajskim.

O tym właśnie w Magazynie Religijnym: pt. „Wierzę w Boga”, rowadzenym przez: Bogumiła Łozińskiego, ("Gość Niedzielny", zastępca redaktora naczelnego), a. Gościem specjlanym jest: ks. prof. Dariusz Oko,. Wywiad opublikowany 8 sierpnia 2021 r. przez Telewizja wPolsce:

 

Gorąco polecam także i ten b. cenny wywiad pt. „Skazany za prawdę o homolobby w kościele” - ks. prof. Dariusz Oko, W Punkt. Opublikowany 27 lipca 2021 r. przez Telewizja Republika:

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1634949

Szanowni Państwo, Drogie Siostry i Bracia, jak zapewne wiadomo, zostałem skazany przez sąd niemiecki za to, że homoseksualne kliki duchownych-przestępców – jak kardynał Theodore McCarrick – określiłem (po dłuższym wyliczeniu ich win, jako między-podsumowanie) mianem „pasożytów” i „raka” Kościoła.

Pan Jezus tego rodzaju upadłe grupy duchownych określał jeszcze wielokrotnie surowiej mówiąc o nich: „obłudnicy, pełni zdzierstwa i niegodziwości, głupi i ślepi, przewodnicy ślepi, węże, plemię żmijowe, mordercy proroków, groby pobielane, winni piekła, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?” (Por. Mt 23, 12-36 oraz Łk 11, 37-53).

Widać zatem, że dzisiaj w Niemczech Pana Jezusa skazano by na karę wielokrotnie dłuższego więzienia i to już jest wystarczające wyjaśnienie całej sytuacji.

Jeśli Państwo popierają te zmagania, to proszę o poparcie i rozpowszechnianie petycji w mojej obronie, które dotąd, do dnia Święta Przemienienia Pańskiego podpisało już ponad 35 tysięcy osób. Jest ona dostępna także po angielsku i niemiecku:

PETYCJA: Brońmy Ks. Prof. Dariusza Oko – Powiedz NIE cenzurze słowa (bronmyksiedzaoko.pl)

http://defendreverendoko.org – Englisch

http://verteidigedenpriesteroko.de/ – Deutsch

Oczywiście tutaj nie chodzi jedynie o mnie, ale w ogóle o ludzką wolność i godność w całej Unii Europejskiej, gdyż zależnie od wyniku procesu, który mnie czeka, będzie postępować wiele innych sądów.

Tutaj chodzi o obronę przed nową ateistyczną ideologią, o obronę fundamentalnej godności człowieka i chrześcijanina, o obronę wolności słowa, wolności nauki i wolności religii, to nasza wspólna sprawa. Ideolodzy gender chcą nas znowu poniżyć i zniewolić podobnie, jak czynili to ich ojcowie, czyli ideologowie bolszewiccy oraz nacjonalistyczni.

Dla zainteresowanych dołączam też piękny list ks. bp Radosława Zmitrowicza z Ukrainy, zdjęcia okładek tygodników z tego tygodnia oraz wykazy ostatnich publikacji internetowych i gazetowych, w których szerzej omawiam aktualny stan naszej obrony.

Z prośbą o modlitwę

Ks. Dariusz Oko

List został opulikowany 6 sierpnia 2021 r. na stronie: http://isakowicz.pl/ks-dariusz-oko-moje-cztery-miesiace-w-wiezieniu/

 

Gorąco polecam niepoprawnym blogerom, blogerkom i naszym sympatykom ten znakomity wywiad ks.0prof. Dariusza Oko z Krakowa pt. „Lawendowa mafia”, opublikowany 21 września 2021 r. przez Wydawnictwo AA, a zatem:

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1634951

Masakra! Gigantyczny szok po opublikowaniu 5 października 2021 r. wstrząsającego raportu, który był zapowiadany przez francuski episkopat, raport na temat nadużyć seksualnych w Kościele. Biskupi uprzedzali, że ustalenia komisji będą „szokujące i bolesne”!

Niezależna Komisja ds. Nadużyć Seksualnych w Kościele (CIASE) podała do wiadomości publicznej wyniki swoich trzyletnich prac i przesłuchań. Według liczącego 2500 stron raportu w latach 1950-2020 doszło do 216 tys. przypadków aktów pedofilskich ze strony osób duchownych. Pozostałą liczbę stanowią zbrodnie ze strony świeckich pracowników parafialnych. Łączna liczba przypadków to 330 tys. Szacunkowa liczba oprawców waha się pomiędzy 2900 a 3200. Z ustaleń komisji wynika, że za większość przypadków przemocy seksualnej wobec nieletnich odpowiadają homoseksualiści, czytamy bowiem w raporcie: „Większość ofiar stanowili nieletni chłopcy ze wszystkich środowisk społecznych”.

Co więcej, Komisja pod przewodnictwem Jean-Marca Sauvé wyciągnęła szereg bolesnych wniosków. Podczas konferencji prasowej w Paryżu Jean-Marc Sauvé mówił przerażające s w swej treści słowa: „Kościół katolicki jest miejscem, w którym rozpowszechnienie przemocy seksualnej jest największe, poza kręgami rodzinnymi i towarzyskimi. W obliczu tej plagi przez bardzo długi czas bezpośrednią reakcją Kościoła katolickiego była ochrona siebie jako instytucji i wykazał on całkowitą, a nawet okrutną, obojętność wobec tych, którzy doznali nadużyć.”.

I by nie być gołosłownym autorzy raportu „Przemoc seksualna w Kościele katolickim: Francja 1950-2020” stwierdzają: „Dopiero od 2010 roku Kościół zaczął poważnie traktować ofiary, kiedy zaczął zgłaszać sprawy do wymiaru sprawiedliwości, nakładając sankcje kanoniczne i akceptując, że postępowanie z agresorami nie powinno już być sprawą wewnętrzną”.

Po czym w końcoej konkluzji jeszcze b. jasno i klarownie piszą: „Przyszłość nie może być budowana na zaprzeczeniu lub pogrzebaniu tej twardej rzeczywistości; uznanie jej i odpowiedzialność są konieczne, aby pójść naprzód. Istotne jest, aby naprawdę zaoferować sprawiedliwość mężczyznom i kobietom, którzy cierpieli na ciele i duszy z powodu przemocy seksualnej w Kościele katolickim. W związku z tym należy zrobić wszystko, aby naprawić, na ile to możliwe, krzywdę, jaką im wyrządzono i pomóc im odbudować ich życie. I zlikwidować wylęgarnię nadużyć i bezkarność sprawców tych zbrodni. Taki krok naprzód nie może ominąć potrzeby pokornego uznania odpowiedzialności władz kościelnych za popełnione pod jego auspicjami błędy i zbrodnie. Będzie to wymagało obrania ścieżki skruchy – odpowiadającej skali zadanego cierpienia – której nie da się urzeczywistnić w ciągu kilku dni lub tygodni”. Źródło: dorzeczy.pl

Wpis jes dostępny na stronie: https://pch24.pl/wstrzasajacy-raport-we-francji-330-tys-ofiar-pedofilskiej-przemocy-w-kosciele-wiekszosc-oprawcow-to-homoseksualisci/

Polecam zatem ten krótki filmik pt. “200,000 children assaulted by French Catholic clergy over past 70 years says report”, opublikowany 5 października 2021 r. przez BBC News:

A report into sexual abuse within the French Catholic Church has estimated that more than 200,000 children were assaulted by clergy over the past 70 years. The independent commission said the church had been guilty of negligence, cruel indifference and institutional cover-up. The report found that much of the abuse took place in the 1950s and 60s - too long ago for any perpetrator to face prosecution. Sophie Raworth presents BBC News at Ten reporting by Paris correspondent Lucy Williamson.

Czy i ten krótki materiał dziennikarski pt. „French clergy abused 216,000 victims since 1950”, opublikowany także 5 padziernika 2021 r. przez BBC News:

Some 216,000 children - mostly boys - have been sexually abused by clergy in the French Catholic Church since 1950, a damning new inquiry has found. The head of the inquiry said there were at least 2,900-3,200 abusers, and accused the Church of showing a "cruel indifference towards the victims". A senior figure in the French Church expressed "shame and horror" over the findings, and asked for forgiveness. One of those abused said it was time the Church reassessed its actions.

Vote up!
0
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1634961

Problem b. poważnego zapsucia, które rodzi coraz to powszechniejsze zgorszenie, pojawia się też z od wielu dziesiącioleci i w USA. Dziś 7 listopada 2021 r. ukazał się o tym kolejny mocny artykuł. Otóż O. Francis Gloudeman z Kalifornii otwarcie skrytykował swojego biskupa, ks. Alberto Rojasa za podpisanie oświadczenia, według którego „Bóg jest po stronie LGBT”. Akcję promuje swoimi nazwiskami 14 hierarchów episkopatu USA. W maju 2021 r. podpisali oni list Fundacji Tylera Clementiego, działającej na rzecz „praw młodzieży LGBT” i wzywają w nim do akceptacji rzekomo „wykluczonej” z wspólnoty wierzących grupy, powołując się przy tym na Pismo Święte i fragmenty Katechizmu Kościoła Katolickiego.

Tymczasem O. Francis Gloudeman powiedział podczas transmitowanego online kazania: „Jeden smutny przykład z naszej diecezji. Nasz biskup Alberto Rojas jest jednym z 14 biskupów, którzy podpisali dokument mówiący, że LGBT jest zdrowe, jest normalne. To jest błąd.”.

Norbertanin udzielił wywiadu portalowi LifeSite News, podczas którego wyjaśnił dlaczego z imienia wymienił swojego hierarchę: „Kiedyś bym się bał. Ale teraz robię to coraz bardziej z miłości. A doskonała miłość wypędza strach. Więc pojawia się więcej pragnienia, więcej radości z głoszenia prawdy i coraz mniej strachu.”.

I dalej tak wyjaśnił swoje stanowisko w tej b. ważnej sprawie: „Jezus mówił prawdę, nawet jeśli była ona ciężka, nawet jeśli wiedział, ze będzie cierpiał i będzie straszliwie zabity. Mówił prawdę i wezwał nas do mówienia prawdy, do bycia podobnymi do Chrystusa. To jest rozkaz, a nie opcja. Mam więc obowiązek jako kapłan, aby być jak Chrystus i kochać tak jak on kochał, a to oznacza mówienie prawdy.”.

Cały wpis jest dostępny na stronie: https://pch24.pl/usa-zakonnik-krytykuje-swojego-biskupa-za-poparcie-lgbt/

 

Gorąco polecam felietony Michaela Vorisa w których od lat mówi o prawdziwych, a tylko rzekomych problemach Kościoła katolickiego w USA. Dla przykładu pt. „The Vortex — Lori and the Gay Orgies”, opublikowany 29 października 2021 r. przez Church Militant:

 

Czy choćby i ten pt. „The Vortex — The Gay 'Shutdown', opublikowany 27 Oct 2021 r. przez Church Militant:

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1634978