Pragnę by zniknęły wojny i głód na świecie

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Bądźmy poważni, ale ta piękna kobieta o wschodniosłowiańskim typie urody tak się nadaje na Prezydenta RP, jak przysłowiowy wół do karety. Nadciąga kolejny Dyzma polskiej polityki.

Jest inteligentna, wykształcona, ale uroda i młodość to zdecydowanie za mało by być dobrym politykiem. Trzeba przyznać, że w polityce działa już od paru lat, ale co to za działalność…

Nie znam żadnych osiągnieć politycznych tej pani, przy czym nie chodzi mi o piastowane stanowiska, lecz o działalność społeczną, ale nie taką „celebrycką” na pokaz. Myślę, że „komuś” bardzo zależy na ośmieszeniu lewicy w Polsce. Może chodzi o odebranie głosu SLD na rzecz Platformy Obywatelskiej?

Tak czy inaczej, nie wierzę Leszkowi Millerowi, że chce dobra swojej partii.

Polityka to nie są żarty, tylko wielka odpowiedzialność. Tu nie ma miejsca na litość, gdyż chodzi o bezwzględne dobro państwa i jego obywateli.

A tak w ogóle, to prezentując 35-letnią kandydatkę na Urząd Prezydenta RP wypadałoby pierwej przedstawić dokonania kobiety.

Po obejrzeniu strony na Facebooku pani Magdaleny Ogórek, dostępnej pod linkiem:]]>https://www.facebook.com/magdalena.ogorek/likes?pnref=lhc ]]>nie wiem czy śmiać się, czy płakać.

Nie wiem jak Państwo, ale z taką Prezydentką nie czułbym się bezpiecznie. Prezydentką, bo przecież mamy feminizm, no nie?

                                       ***

Tymczasem chciałbym zobaczyć przyszłą panią prezydent bez makijażu i w stroju codziennym. Ciekawe czy nadal robiłaby takie wrażenie, którego tak bardzo zazdrości spoglądająca na nią z ukosa dziennikarka:

Gdyby wzrok mógł zabijać...

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (11 głosów)

Komentarze

zaczął się sezon ogórkowy.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

cui bono

#1459929

Uwazam ze mlodosc i pieknosc oraz wyksztalcenie nie stanowi tu zadnej barjery aby ta osoba mogla byc
prezydentem Polsk.
Jedynie najwazniejsza przeszkoda jest fakt z jakiego ramienia ta osoba starttuje i wlasnie ten fakt calkowicie ja wyklucza aby kiedykolwiek byla presydentem Polski.
SLD jest spatkobierczynia komunistycznej zbrodniczej PZPRowskiej parti i jako takie powinno byc dawno zdelegalizowane i osadzone za kozystanie z kacapskich pieniedzy, a ich przywodcy razen z Millerem Kwasniewskim, Kaliszem itp. osadzeni za zdrade.Zreszta ich siostrzeni przywodcy z PO - bo PO to klon, albo alternatywa niezatapialnosci zydokomuny w Polsce i utrzymania wladzy tej sprzed 889 roku.

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1459971

... Prezydenta RP. Powodów jest co najmniej kilkadziesiąt. 

Patrząc na pewną analogię,... ty absolutnie się nie nadajesz na... komentatora na NP. W dalszym ciągu - mimo zwracanej ci kilkanaście razy uwagi - piszesz niechlujnie, z błędami ortograficznymi, interpunkcyjnymi i literówkami. Należysz do typu ludzi(?) niereformowalnych. Jesteś albo tak leniwy, albo tak głupi, że nie chce ci się przeczytać napisanego przez ciebie tekstu, usunąć błędy, zanim naciśniesz przycisk "Zapisz". I tak to trwa już kilka lat.

Rozśmieszyłeś mnie do łez, kiedy użalając się na Administrację napisałeś, że Admin wycina porządnych i dobrych blogerów - mając oczywiście siebie na myśli, hahaha. Megalomania tryska ci z każdego otworu.

Zapowiadam ci wnk, że jeśli zobaczę w twoich komentarzach więcej niż 2 błędy, ocenię je negatywnie nawet wówczas, kiedy zgadzać się będę z ich treścią i przesłaniem. Żebyś się potem nikomu nie skarżył, że twoje komentarze są pałowane.

 

      

P.S.

Do użytkownika oceniającego komentarze wnk.

Szanowny Użytkowniku!

Jeśli oceniasz dodatnio komentarze wnk, to miej świadomość, że sam sobie wystawiasz negatywną cenzurkę. Świadczy to o tym, że Tobie nie przeszkadza niechlujność tekstów nafaszerowanych błędami. A skoro tak, to z całą pewnością niczym się nie różnisz od wnk. I nijak się tutaj ma zgoda w kwestii poglądów czy przesłania, jakie ma w swych komentarzach wnk.

      

Vote up!
7
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1459990

Czy przepuszczasz swoje teksty przez translator? Tak tylko pytam?

Vote up!
5
Vote down!
0

viki

#1460337

A mnie się podoba :-)

Nigdy nie głosowałem na czerwonych, nie przewiduję, żebym miał to kiedykolwiek uczynić, ale z dwojga złego wolę w telewizji obserwować panią Magdalenę niż Ryszarda Kalisza. I jestem w tym zdecydowaniu bardzo zdeterminowany :-)

pozdr...

/benjamin

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1460315

... wolno Ci mieć swoje upodobania i je tu głosić. Ale Ty wybierasz między... cholerą a dżumą twierdząc, że wolisz oglądać w TV Magdalenę niż Ryszarda. Obydwoje budzą we mnie obrzydzenie.

Byli już tacy przed laty, a szczególnie kobiety, którym się bardzo podobał... Aleksander Pierwszy Kłamliwy. Ach! - Te szafirowe oczka, elokwencja i w dodatku... magister. I co? - Ani to magister, żadne szafirowe oczka, tylko szkła kontaktowe o zabarwieniu szafiru, a w dodatku zachorował... na "chorobę filipińską". Olał cały Naród - wpychając nas w szpony UE, która to zdrada już od dawna odbija się nam czkawką.

Miej na uwadze, że ta Twoja Magdalena gdyby została prezydentem RP (co absolutnie wykluczam!), to jej uroki osobiste przestałyby mieć jakiekolwiek znaczenie. Komuchom i postkomuchom nie wolno a priori wierzyć. Rządzili ponad pół wieku jako namiestnicy Moskwy i... chwacit!

   

          

       

Vote up!
5
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1460327

Mam nadzieję, że nie poczuje się Pan dotknięty tym, że w swoim komentarzu w zasadzie powtórzyłam Pana słowa odnośnie niejakiego Aleksandra K.

Zdaje się, że oba komentarze pisaliśmy prawie w tym samym czasie.

Vote up!
3
Vote down!
0

kasianna

#1460334

Eh... nie za poważnie podchodzicie tematu? Szczęśliwie doczekaliśmy czasów, w których kandydat czerwonych nawet jak się wbije w niebieską koszulę, to na zwycięstwo szans nie ma. Nie przeczytałeś Satyrze dokładnie mojej notki, nie wybieram między dżumą a cholerą, bo nie wybieram żadnego - jakiekolwiek powiązanie kandydata z ideologią lewicową dla mnie go dyskwalifikuje. To kwestia przyzwoitości.

Chciał, nie chciał będę jednak (i Ty też Satyrze) epatowany z plakatów, z mediów, jakimś kandydatem SLD i wtedy zdecydowanie wolę aby była to pani Magdalena niż Kalisz Ryszard, bądź jakaś inna swołocz. Z czysto estetycznego punktu widzenia. That's all folks ;-)

pozdr...

/benjamin

Vote up!
1
Vote down!
0
#1460335

mam niepokojące wrażenie, że tak jak przed wiekami Stan Tymiński tak teraz cud urody Magdalena może stać się czarnym koniem zbliżających się wyborów.

Tak zwany lud swego czasu głosował na niejakiego Aleksandra K. dlatego, że kandydat był młody, przystojny, mówił po angielsku i miał niebieskie oczy. To, że wkrótce po wyborach okazało się, że młodość i uroda Aleksandra przeminęły z wiatrem (a w zasadzie z zawartością lodówki), po rosyjsku mówiło mu się zdecydowanie lepiej niż po angielsku, zaś blue kontakty wypadły z załzawionych ocząt po ciężkim ataku filipińskiej choroby - cóż... taki mamy klimat...

Kandydatka jest niewątpliwie młoda, piękna, wykształcona, z wielkich miast. Zdaniem niektórych - ponieważ prezydent nie robi nic a tylko reprezentuje, to idealnie się nada. No i może po ew. wygranej nie zachoruje na filipińską chorobę i jako kobieta lepiej zadba o atuty swej urody. Więc wysoki jej wynik w wyborach, z woli tak zwanego ludu, nie zdziwi mnie wcale.

Chociaż po ostatnich wyborach to już chyba nic mnie nie zdziwi (w temacie wyborów i wybranych oczywiście).

Vote up!
5
Vote down!
0

kasianna

#1460332

Kasianno...

A Ty się w rolę wieszczki z bardzo nie wczułaś? Nawet tak nie żartuj! Apokalipsę jakoś zniosłem, ale teraz to trochę przesadziłaś. ;-)

pozdr...

/benjamin

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1460336