Idzie zagłada Polaków?

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Polska pzekaże samoloty Ukrainie poprzez Amerykanów i bazę w Rammstein w Niemczech."Jednocześnie Polska zwraca się do Stanów Zjednoczonych Ameryki o dostarczenie jej używanych samolotów o analogicznych zdolnościach operacyjnych"

ODDAJEMY SAMOLOTY ZA DARMO, A AMERYKAŃCE ŁASKAWIE NAM COŚ SPRZEDADZĄ ZA SPORE PIENIĄDZE?

Amerykanie ciągle nas prowokują do wojny, polski rząd ucieknie za granicę (co już ćwiczyli), a my pozostaniemy z  tym guano, które nam zafundowali.

ZDRADA? ZDRADA? ZDRADA? ZDRADA? ZDRADA?

Wolodymyr Zełeński nie uciekł jak polski rząd w 1939 roku, który tak dzielnie mówił o honorze. Oni grzali tyłki w Londynie. Walczyli do ostatniego Polaka. 

Ledwo co Polska się zgodziła, to amerykańce już nas zdradzają. Po ich namowach, Jesteśmy dla nich niczym śledzie w Bałtyku.

"Ogłoszenie polskiego MSZ w sprawie przekazania MiG-ów 29 USA nie było "prekonsultowane" z administracją, wygląda to na zaskakujący ruch Polaków - powiedziała we wtorek podsekretarz stanu USA ds. politycznych Victoria Nuland. Dodała, że USA rozważa rozmieszczenie w Polsce dodatkowych baterii systemu Patriot. Komentarza w sprawie odmówił Pentagon". / Salon24

Jesteśmy Polakami czy Poliniakami?

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (5 głosów)

Komentarze

sowietom. Wiesz, co by się działo, gdyby sowieci pochwycili Prezydenta?

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1642057

Dałeś się wpuścić w amerykańskie maliny.

Vote up!
2
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1642065

aby udać, że nie zrozumiała intencji polskiego Rządu. Wywija, nawija, zaciemnia oczywistą podpuchę takich jednych, aby Polskę wciągnąć do wojny z Rosją. Mogli by wtedy powiedzieć: sami chcieli, sami prowokowali, a u nas wieś stanowa spokojna i pokojowo nastawiona. Skąd ten fałsz i obłuda?

Vote up!
1
Vote down!
0

yenom

#1642080

gdyby japonczycy nie przeprowadzili ataku na Pearl Harbor. Po czym wygrali wojne rekami Stalina, na terytorium Europy placac przede wszystkim Polska. Inni z pozniejszego "obozu" kolaborowali z Hitlerem, wiec konsekwencje poniesli.

deja vu ???

Vote up!
1
Vote down!
0

1-2-3

#1642082