Opozycja się miota i dlaczego PiS wygra

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Mam nieodparte wrażenie, że dzisiejsi totalni opozycjoniści już czują się przegranymi, choć zapewne mają gdzieś tam przygotowane "asy w rękawie", które chcą odpalić tuż przed wyborami.

 

Ale ich dotychczasowe wszystkie "wygibasy" wyborcze nie przynoszą żadnego negatywnego skutku dla obecnie rządzących. A bywa też, że owe działania kampanijne są dla PO-KO i innych przeciwskuteczne: poparcie dla PiS-u (ZP) zamiast spadać - czego oczekiwali totalniacy - rośnie a oni nie rozumieją dlaczego. Żyją w swoim matrixie i po raz kolejny prowadzą kampanię opartą jedynie na anty-PiSe, na co Polacy się już uodpornili, bo zobaczyli w końcu władzę jakiej wcześniej nie znali, zobaczyli nową i pozytywną dla nich jakość rządzenia Polską.

 

I ten końcowy fragment poprzedniego akapitu jest chyba kluczem do zrozumienia dzisiejszej postawy Polaków. Zobaczyli w końcu, że można rządzić dla Polski i dla nich samych. Zobaczyli wreszcie władzę, która spełnia swoje obietnice wyborcze. Zobaczyli na własnej skórze, że zapowiedzi obecnych władz się ziściły: ludziom po prostu żyje się lepiej, co oddolnie zauważają. Władza przestała ich okłamywać a wzrost gospodarczy Polski przekłada się na portfele zwykłych ludzi, którzy poczuli, że można w końcu zaufać politykom i że to, co mówi PiS to po prostu realizuje.

 

Dla wielu wyborców, którzy od zawsze stronili od polityki uważając ją za coś ohydnego i przesyconego kłamstwem i hipokryzją, realne działania obecnych władz są dużym zaskoczeniem, ale zaskoczeniem pozytywnym. Stąd uważam, że frekwencja w tych wyborach będzie bardzo wysoka, bo zwykli Polacy też uwierzyli w to, że ich głos jest ważny i mogą wybrać rządy wiarygodności, prawdy i sprawiedliwości lub wybrać zdrajców Polski, którzy zawsze w kampaniach wyborczych kłamali i nigdy nie znajdowali możliwości, aby pomagać zwykłym ludziom.

 

Kampania PiS-u jest merytoryczna i nie opiera się na negatywnych emocjach. PiS po prostu pokazuje co już zrobił i co jeszcze zrobi. Twarde i jasne zapowiedzi, które są wiarygodne. PO-KO i jej przybudówki nie mają żadnego programu dla Polski, więc stawiają znów na negatywne emocje i tylko na nie.

 

Ale lata żerowania na emocjach Polaków już się skończyły, więc opozycja się miota. Nie ma jednolitego przekazu, kampania bywa śmieszna i żenująca, co rusz są jakieś zmiany w strategii tej kampanii wyborczej. Miotają się od ściany do ściany nie wiedząc jak i czym mają dotrzeć do Polaków. Na ich wiece wyborcze przychodzi kilkadziesiąt osób a na wiece wyborcze ZP kilka a może kilkanaście razy więcej.

 

Powtórzę.

 

Polacy wreszcie zobaczyli rząd kierujący się dobrem Polski i nich samych, rząd wiarygodny. Wcześniej tego nie znali, więc wydaje mi się, że nawet obecne sondaże są niedoszacowane dla PiS-u i przeszacowane dla PO-KO, bo jeszcze u niektórych tkwi te 30 lat pogardy dla niech, którą zaserwowała im III RP i nieraz wstydzą się jawnie popierać akurat PiS (ZP). Ale gdy w lokalu wyborczym i za kotarą będą składali krzyżyk poparcia, to nie będą się wahali: postawią na PiS (ZP). I może się okazać, że PiS będzie miał nawet poparcie sięgające 60% a to gwarantowałoby mu większość konstytucyjną pozwalającą na zmianę Konstytucji, tej komuszej (rekomendowanej przez A. Kwaśniewskiego) obowiązującej do dzisiaj, która to nie przystaje do dzisiejszej rzeczywistości i nieraz jest sprzeczna wewnętrznie.

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:10)

Komentarze

Widzisz Krzysztof...napiszę Ci tak...jak byłem w kole PiS w Rabce Zdrój, to posłanka która się nami opiekowała niejaka Anna Paluch straszyła nas "totalnymi opozycjonistami", a przed tymi wyborami z listy PiS startuje niejaki Andrzej Gut Mostowy, który całe życie był w Platformie Obywatelskiej...nikt w Rabce nie chce mi wytłumaczyć dlaczego "totalni opozycjoniści" przeszli w szeregi PiS ...a Ty tak lekko powielasz pierdoły i bzdury jak jakiś politruk pisowski...zeszmacasz się tymi postami, bo nic nie wiesz co się dzieje w PiS ...nie wiem czy Ci ktoś płaci za te idiotyczne agitki mam to zupełnie w dupie, ale facet poważny powinien rozmyślnie pisać zgłębiając temat...jeszcze 4 lata temu pani Paluch prowadziła konfrontację z Gutem Mostowym...

Dziś Gut Mostowy startuje z listy PiS ...:)))czujesz jak się sam zaorywujesz? W całej Polsce tak jest...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1603868

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1603909

Wyrasta nam tu nowa Niepoprawna....... Jachira ?

Koszmar z ulicy Czerskiej?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1603922

Powinienem poczuć się obrażonym za nazwanie mnie trollem, ale nie jestem. Dlaczego? Bo piszę to, co czuję i do czego jestem przekonany. Nikt mi za nic nie płaci a ilość tekstów wynika z tego, że akurat mam jakąś wenę twórczą i po prostu piszę. W mojej "karierze blogerskiej" były nieraz i kilkumiesięczne przerwy, kiedy nic nie publikowałem. Nie chciało mi się i byłem zajęty pracą zawodową, co nie znaczy, że nie śledziłem blogosfery. 

Kiedyś napisałem, że jedynie jakaś wartość jest godna krytyki, pustka już nie i dlatego dziękuję za krytykę, przy czym nie uważam, że moje teksty są bez sensu. To moje subiektywne zdanie oczywiście, ale wielu innych też tak uważa. 

I wbrew krytyce dalej będę pisał a o czym? O różnych rzeczach, też politycznych a jeżeli uważasz, że jestem natrętny swoimi tekstami to trudno. Na pewno przyjdzie czas, kiedy drastycznie ograniczę ilość tekstów. Tak to już jest z tą weną twórczą o czym pisałem ostatnio i - uprzedzając atak - nie uważam się za jakiegoś artystę słownego. Do tego mi daleko i dobrze. 

Mimo wszystko Cię pozdrawiam. Naprawdę nie ma sensu atakować ad personam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1603924

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1603940

IBRiS zapytał Polaków na zlecenie Interii, która partia prowadzi najlepszą kampanię wyborczą (zdecydowani)

PiS 76,3%
KO 6,4%
Lewica 4,7%
PSL 4,7%
Konfederacja 1,7%
Nikt 6,1%

Dziękuję

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1603882

Stan państwa po 4 latach rządu PiS:

PKB wzrost o 25%
płaca średnia wzrost o 30%
płaca minimalna wzrost o 25%
dochody budżetowe wzrost o 34%
bezrobocie spadek o 50%
luka podatkowa spadek o 75%
deficyt budżetowy spadek o 33%
dług publiczny spadek z 52 do 48% PKB

KATASTROFA

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1603883

Staszek "Alfons"Gawłowski ponownie mnie zbanował.

Niech żałuje. Nosiłbym mu pączki i Wyborczą na widzenia.
Ale nie, to nie, niech spada na drzewo.

8-)))))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1603889

Córka Lenina jeszcze żyje?

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1603923

Coś mało aktywny w kampanii ten nasz europejski Donald.

Jak żyć skoro nawet Wódz nie wierzy w Małgonie?

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1603972