RYSZARD PETRU: terrorysta nowoczesny

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Czy w demokratycznym państwie, takim choćby jak Stany Zjednoczone, możliwa byłaby tolerancja do jawnego pogwałcenia konstytucji przez ogłoszenie w mediach zamiaru obalenia legalnie wybranego Kongresu na drodze rewolucji? Organizacja, głosząca zamiar dokonania rebelii na amerykańskich ulicach, została by natychmiast zdelegalizowana, a osobnik nawołujący do rebelii, zatrzymany przez FBI i przynajmniej poddany badaniom psychiatrycznym. Ale nie w dzisiejszej Polsce, gdzie od ponad pół roku trwa niezakłócone nawoływanie do obalenia rządu siłą i to przez polityka, który zasiada w parlamencie!

To Ryszard Petru(ps. Żenada), który po sobotnim kongresie PIS i wykładzie Jarosława Kaczyńskiego na temat demokracji i rządów prawa – ogłosił, że jego partia idzie na zderzenie z rządzącą partią. Ale bynajmniej nie w parlamencie ! Wg. zamiarów Petru to zderzenie nastąpi na ulicach naszych miast, a wiec przy założeniu, że PIS (podobnie do twórcy III RP gen. Jaruzelskiego) puści tanki na kodziarzy ! Rewolucja wg. planów Ryszarda Petru (ps. Żenada) musi się bowiem dokonać przy pomocy stworzonego przez oligarchów stowarzyszenia pt. KOD ! Taki właśnie sprytny manewr przeprowadzono, rejestrując KOD jako stowarzyszenie, które nie musi tłumaczyć się z pieniędzy, otrzymywanych od oligarchów na swą poza-parlamentarną, a zarazem polityczną działalność! To przegrany establishment III RP wywlókł politykę z parlamentu na ulice i to jest rebelia!

Bezrobotny, a zarazem zalegający z alimentami przywódca KOD-u właśnie z dumą ogłosił, że na ostatniej demonstracji zebrano 180 tys. złotych ! Czy wyobrażacie sobie, jaki byłby krzyk w bolszewickich mediach, gdyby Kościół zbierał datki w czasie procesji Bożego Ciała, na które przychodzą w Polsce miliony ludzi !? A po zbiórce KOD-u cisza - choć KOD to organizacja o celach anty-demokratycznych, gdyż służąca przegranej post-komunie do obalenia rządu siłą ! Celem KOD-u jest bowiem nakłonienie dwóch milionów ludzi (tak to wycenił TW Bolek) do obalenia siłą legalnych władz i przywrócenie starego reżimu, który z Polaków zrobił niewolników, wyprzedając za bezcen polskie przedsiębiorstwa i zadłużając Polskę na bilion złotych!

Nic więc dziwnego, że na demonstracji KOD-u, zorganizowanej z okazji rocznicy uratowania komuny w wyniku „częściowo” wolnych wyborów w dniu 4 czerwca 1989 roku – pojawili się wszyscy beneficjenci powstałej w ten sposób mutacji PRL-u oraz członkowie post-komunistycznej mafii. Był tam obrońca WSI Komorowski, był też tam były członek komunistycznych rządów Aleksander Kwaśniewski, który dzięki uzgodnieniom b. agenta Bolka i jego „drużyny” z gen. Kiszczakiem – w częściowo wolnej Polsce został prezydentem zmutowanego PRL-u. Była tam b. działaczka ZSL, która w „częściowo” wolnej Polsce dostąpiła zaszczytu kierowania złodziejską partią, której członkowie „jedli, pili i lulki palili” mając „w d… Polskę”, co potwierdziła obecna komisarz Bieńkowska na „taśmach prawdy”.

Z czego więc tak się cieszył na marszu KOD-u Aleksander Kwaśniewski w dniu 4 czerwca 2016 roku, który niby przegrał tamte wybory oraz Bronek, który przecież na parodię wyborów w dniu 4 czerwca 1989 roku nie poszedł ?! Oni się cieszyli z tego, że parodia „częściowo” wolnych wyborów zapewniła im sukces w życiu zawodowym i osobistym , w przeciwieństwie do wolnych wyborów z października 2015 roku, które odcięły ich od koryta, przy którym trwali przez 26 lat !

Dlatego właśnie post-komuna walczy o „wolność” i „demokrację”, którą odebrał jej PIS w wyniku ubiegłorocznych wyborów. Jest to jednak wyłącznie walka o utracone koryto, które post-komuna miała zagwarantowane w umowie „okrągłego stołu”. Przecież zgodnie z tą umową zawsze miało być tak jak było - o czym przytomnie przypomniała Agnieszka Holland na jednym z wieców KOD-u. Dla Holland i całego establishmentu III RP stało się bowiem oczywiste, że PIS złamał uzgodnienia „okrągłego stołu” i nie pozwoli na dalsze rozkradanie Polski, w tym na grasowanie po Polsce, sprowadzonego przez Aleksandra Kwaśniewskiego Mosze Kantora – przedstawiciela Putina ds. „prywatyzacji” polskich przedsiębiorstw.

Pojawienie się Kwaśniewskiego na demonstracji KOD-u z okazji rocznicy uratowania komuny przed zagładą potwierdza, że to właśnie post-komuniści stali się największymi beneficjentami wyborów z 4 czerwca 1989r a zarazem - największą ofiarą „dobrej zmiany” . I oczywiście zblatowani z post-komuną tacy opozycjoniści, jak Władek Frasyniuk – robiący do dzisiaj w TVN24 za dyżurnego opozycjonistę. W wyniku „okrągłego stołu” - Frasyniuk z kierowcy miejskiego autobusu stał się właścicielem dużej firmy transportowej…

Do nich wszystkich dotarło, że nowa władza nie dopuści do dalszego rozkradania Polski, czego ostatnim, udanym aktem była „prywatyzacja” CIECHU po tym, jak Donald Tusk dał „zielone światło” na sprzedaż dobrze prosperującej firmy za połowę jej rynkowej ceny.

Nie jest zaskoczeniem, że właśnie Ryszard Petru (ps. Żenada), wychowany w bolszewickiej rodzinie, chronionej przez sowieckie GRU (ojciec i matka Rysia pracowali nad bombą mezonową, przy pomocy której sowieci chcieli zniszczyć cały demokratyczny świat) – stał się kolejną po TW Bolku nadzieją postkomuny. Petru, który nawoływał prezesa Kaczyńskiego do ogłoszenia przedterminowych wyborów, teraz zagroził demokratycznie wybranemu rządowi rewolucją! „Idziemy na zderzenie. (…) Być może potrzebna będzie rewolucja, w dobrym znaczeniu, by obalić rząd „dobrej zmiany” - mówi Ryszard Petru(ps. Żenada) w programie „Jeden na Jeden” (TVN24).

Co jednak oznacza określenie „rewolucja w dobrym znaczeniu” w wyniku zderzenia z Petru? Tego lider Nowoczesnej nie wyjaśnił. Ryszardowi Petru przecież nie chodzi o rewolucję technologiczną, lecz o obalenie rządu, po zderzeniu KOD-u z rządem na ulicach naszych miast. Petru nie mówi więc, że obalenie rządu przy pomocy rewolucji oznaczać będzie faktyczne obalenie Konstytucji i jak to przy rewolucjach bywa - zakończy się tragedią. Dlatego demokracja wymyśliła wolne wybory, aby nie dochodziło do krwawych rewolucji, zaś tych, którzy do rewolucji nawołują – demokracja traktuje jak terrorystów lub anarchistów...

Petru to jednak cwany gracz, który gra o dużą stawkę i bynajmniej nie tylko dla siebie. Za Ryszardem Petru stoją gigantyczne pieniądze, które zrobiono na gigantycznym oszustwie pt. „okrągły stół” i na Polakach, którzy dali się na to oszustwo nabrać. Dodam, że także sam się na ten majstersztyk Moskwy nabrałem…

Bo jakie pieniądze można zrobić na „głupich Polakach” mówił już poprzednik rewolucjonisty Petru. To oczywiście Lech Wałęsa, zachęcający żydowskich bankierów z USA do robienia interesów w zniszczonym przez komunę kraju. W wyniku „okrągłego stołu”, czyli owej „rewolucji w dobrym znaczeniu”, garstka ludzi – do których należy m.in. TW Bolek, Frasyniuk i multimilioner Petru – stała się beneficjentami „częściowo” wolnych wyborów…

https://www.youtube.com/watch?v=Ad2T0vJq990

Mając za sobą 20-tysięczny tłum kodziarzy, Ryszard Petru teraz marzy, że uda mu się powtórzyć „rewolucję w dobrym znaczeniu” . Rysiu marzy, że tak jak wtedy Bolek komunę uratował, tak on teraz stanie się zbawcą postkomuny. Wtedy komunę uratowano przed „Solidarnością” – teraz trzeba postkomunę ratować przed dyktaturą PIS-u. Czyli przed Polakami, którzy niesłusznie wybrali PIS w wyborach. Problem jednak w tym, że ani Petru, ani TW Bolek, czy też tańczący na rozgrzanym kodzie Aleksander Kwaśniewski – ani ociężały umysłowo Bronek, ani charyzmatyczny Schetyna czy też Kopacz - specjalistka od przekopywania ziemi pod Smoleńskiem – ani także alimenciarz Kijowski czy też dyżurny działacz opozycji w TVN24 Władek Frasyniuk – nie zdołają porwać żadnych tłumów do wejścia na barykady. Oni sami przecież nie wejdą, gdyż mają spore kłopoty z wejściem na trybunę! A o przeskoczeniu muru, to można zapomnieć.

Dlatego żadne nawoływania Stefka - opętanego nienawiścią do Kaczyńskiego, nie skłonią pielęgniarek do założenia Majdanu przed kancelarią premier Szydło, choćby im Kopacz obiecała dostawę gorącego żurku, Jolanta Kwaśniewska – świeże bezy, zaś Rysiu Kalisz – pęki czerwonych róż.

Bo tyle już razy komuna i postkomuna oszukała Polaków, że już tylko PIS nam pozostał. I pozostanie tak długo, jak długo nie zapomni o prostym człowieku. I tak długo, jak nie zapomni o intelektualnym zapleczu prawicy, czyli tych, którzy nie sprzedali się ani komunie, ani postkomunie. 

Póki co, po kolejnym marszu kodziarzy z okazji święta uratowania komuny pozostało nam video z nieodżałowanym Aleksandrem w roli głównej: https://www.youtube.com/watch?v=RU4bpEcbi5M

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

bez gaci i swetru

 

rewolucji się zachciewa

nagrzanemu Petru

będzie z Polski zwiewał

bez gaci i swetru!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1514510

O to marsz patriotów Polskich.

https://youtu.be/a7xqwm_c1_k.

A POd wykonawcy z Nowoczesnej targowicy, kierowanej i przyjmujący rozkazy z Berlina i Brukseli.

Jedynie mogą wystawić armie zbowidowców z ORMO, ZOMO, Milicji, LWP, UB, SB, PZPR.

I na sam widok tak olbrzymiej siły Polskiej, uciekną i osrają do tego gacie.

Panie kapitanie, mimo że przekroczyłem 60-tkę, to pójdę obić parę czerwonych ryjów, gdy będzie taka potrzeba, jeszcze moc dzierżę w prawicy, a w sercu duch bojowy dalej jest, do obrony wiary i Ojczyzny.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1514517

Pet.ru -

Dupa mu się pali

Aby Rząd obalić

Za pomocą pierdu.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1514521

ONI WSZYSCY JUZ DAWNO POWINNI SEDZIEC W PIEDLU BO GRZECHOW MAJA DOSC

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

zavi

#1514524

Niestety wśród lemingów jest wielu wielokrotnie oszukanych przez PO-mafie i post-bolszewie głupców. To ludzie oczadzeni przez ekran ogłupiacza, żyjący fobiami i sztucznym strachem pompowanej im do głów przez me(Nn)dialnych macherów...już ich coraz mniej ale będą stale, głupota, nie tylko poltyczna jest stara jak świat...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1514526

panstwa Polskiego powinni juz dawno stanac przed sadem i odpowiadac za nawolywanie do wojny domowej .

Tolerowanie przez rzad otwartego nawolywania do rewolty i  obalenia demokratycznego rzadu moze rzeczywiscie doprowadzic do majdanu i rozlewu krwi.

po za tym jestem zdziwiony ze prezydent pozwala na uczestnictwo sabotazystom i donosicielom na Polske brania udzialu w uczestnictwie w radzie bezpieczenstwa narodowego , czyzby prezydent i jego doradcy nie zdawali sobie sprawy z zagrozenia jakie niosa partie opozycyjne dla Ojczyzny .

Tych osobnikow  Schetyne , Petru i ich pomagierow nalezy postawic pod sad a nie rozmawiac z nimi i zapraszac na takie rozmowy jak bezpieczenstwo panstwa Polskiego .

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1514527

Tak Kapitanie.

ten sukinsyn - Petru, za takie słowa tu w USA, natychmiast dostałby asystę policjantów i wylądował na ławie oskarżonych i w pierdlu. Nic nie pomogłoby żadne tłumaczenie. Dotknąłem trochę niestety tych tematów, lecz nawet nie zbliżonych do tego co wygaduje i wyrabia ten sukinsyn. Nie lubię tak pisać, ale jak patrzę na tę obrzydliwą maskę łajdaka, to mi się rzygać chce. Ten.....!  ma na twarzy wypisane skurwysyństwo, a za to co robi i do czego zmierza powinien wylądować w ZK - Wronki, i być pod opieką psychiatrów, bo on nie jest zdrowy na umyśle.  TO ewidentny i stuknięty przestępca !  Bardzo niebezpieczny !  (P)oseł na sejm ?  Paranoja !  Babcię głodną, czy dziadka, co bułkę zwędzi w sklepie  i zje bo głodny, policja ściga !

a sukinsyna, który nawołuje do rozruchów i bandyckich działań, do obalenia Demokratycznie Wybranego przez Polaków RZĄDU I DOKONUJE PRZESTĘPCZYCH CZYNÓW ZWIĄZANYCH Z TYM ZAMIAREM, policja nie penalizuje ???! 

Co z tą policją ? Wciąż WSIowa ? Ciągle ich ?!  

Nie NASZA ?!  

W czyim imieniu ta policja nie podejmuje adekwatnych do czynów działań prewencyjnych, tylko pozwala przestępcy dokonywać przestępstw ?! Bić tylko potrafi niewinnych i zabijać jak to było ostatnio we Wrocławiu ? 18 chyba Maja na komisariacie Starego Miasta, gdzie zakatowali na śmierć 25 letniego chłopaka. Do takich czynów szkolona ? Jeno ? 

:

ZOPO jak ZOMO

 
Nie ma bata na dzisiejszych 
ZOPOwców ?
Młodych ludzi znów zabijać 
zaczynają ?!
Znów katują na komisariatach ?!
stare - zbrodnią bandyci przywracają ?!
 
Grzesiu Przemyk wtedy był ich 
"dziełem" !
Teraz Igor na mentowni !
 We Wrocławiu.
Śmierć ta sama - bili żeby
 zabić !
Wtedy w Maju, dzisiaj też, 
w Maju.
 
Pewnie to są bandyci PeO.
Wszak Nasz PiS rządzi kilka 
miesięcy.
Może czas jest na opcję 
ZERO ?!
 
I rozgonić te szwadrony śmierci !
 
Tych bandytów wyszkolonych przez 
PeO.
 
Pewnie cieszy się Grzegorz Schetyna.
To matecznik jego ludzi we Wrocławiu.
Tam karierę swą łajdaka zaczynał.
Takie rzeczy się nie dzieją z dnia na dzień.
 
Było ZOMO, dzisiaj mamy ZOPO.
To bandyci, co strzelali tam w 
Lubiniu.
Tam w Lubiniu celem byli górnicy.
We  Wrocławiu z rąk bandytów 
Igor zginął !
 
Rozgonić Nam bandyckie ZOPO !
I wprowadzić w POlicji opcję ZERO !
I wyplenić z niej na zawsze
 zło !
 
Cześć Twej Pamięci 
Zakatowany Igorze.
Dołączyłeś do Grzesia Przemyka.
Razem teraz jesteście Tam w Górze.
A TU w Polsce zło jak było !
Nie znika......
 
Oddziały bandytów ZOPO !
Śmierć niosące platformiane zło.
Zabijają - jak zabili Przemyka.....
 
                                 A. S.  20 Maja 2016
 

 

https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=zabicie+Igora+we+wroc%C5%82awiu
Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1514540

Ludzie nie podniecajmy się i róbmy swoje. Dla mnie POlszewicy nie są żadnym zagrożeniem. G.Strychnina skutecznie rozwala POlszewię wykaszając opozycję w partii. Nawet ewentualny powrót ucioekiniera herrThuska nic tu nie zmieni. Nie można mieć poparcia mając jedyną ideologię polegającą na opluwaniu J.Kaczyńskiego i Polski w Eurokołchozie. Bardzo mądrze postępuje Kaczyński olewając tą nagonkę co doprowadza ich do szewskiej pasji. Nowośmiesznych i Pierdu też bym się specjalnie nie przejmował, chociażby dla tego, że na ich spędy przychodzi coraz mniej ludzi. W końcu Soros i Sachs przestaną im płacić i będzie po ptokach. O alimenciarzu i Klice Obleśnych Dewiantów nie będę pisał, bo szkoda klawiatury. Dlaczego jestem niepoprawnym optymistą?,bo: 1.widzę, że Kaczyński, Duda i Szydło w najmniejszym stopniu mnie nie zawiedli, konsekwentnie dążą do zapowiadanych reform, 2. w najmniejszym stopniu nie dają się sprowokować na zaczepki  najgłupszej opozycji jak zauważył Jan Pietrzak, 3. sondaże wskazują na spadek POparcia POlszewików i Nowośmiesznych i ponad dwukrotną procentową przewagę PiSu nad nimi. Dlatego kochani róbmy swoje a damy radę.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1514541

Witaj! Nie mogę zgodzić się z Twoim postrzeganiem.Do Nich to nie dociera.Te hieny i komunistyczne upiory nie mogą bezkarnie pluć na Polskę i Polaków! Zaniechanie,stwarza przyzwolenie i eskalację.Bez urazy. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1514545

Roninie.

Kiedyś był pręgierz, baty, dyby itp, itd.  a dziś głupek jeden z drugim nawołuje do przelewu krwi, bandyckich zachowań  a organa ścigania nic ?!  Prewencja nie istnieje ?  więc sKODziałe głupki robią co robią ! Czyli ta przestępcza organizacja, przestępcy z obcym rodowodem, o nazwisku Petru winna być zdelegalizowana natychmiast a jej szefostwo powinno znaleźć się za kratkami, za nawoływanie do rozruchów i zamieszek i do przelewu krwi. Co mają zrobić jeszcze by policja wzięła ich za wsiarz ?!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1514559

napisałeś o Pierdu Zesru, że jako polityk zasiadający w parlamencie. Otóż ten osobnik nie jest politykiem. Jest pustym, tępym, niedouczonym pajacem wypompowanym finansowo przez banki, zagraniczne, koncerny i jedyny Bóg wie jeszcze przez kogo. Jego zadaniem docelewo jest wywrócenie tego rzadu a w najgorszym razie zablokowanie jego działań. To człowiek banków i w ich interesie działa. To wychowanek, kapciowy  Balcerowicza, największego złodzieja powojennej historii Polski, który w majestacie prawa okradł, jeśli nie miliony to setki tysięcy polaków. Sam  w owym czasie ledwo się wywinąłem jego zbójeckiemu planowi. Ale znam dość spore grono ludzi, którym, to się nie udało, którym zmarnował wiele lat życia. Wielu z nich nie podniosło się z upadku już nigdy. A ilu z jego powodu odebrało sobie życie. Teraz ten "profesorek", ekspert od okradania zwykłych ludzi, będzie doradzal gospodarce ukraińskiej. Boże Miłosierny miej w opiece Ukraińców. To, że Pierdu Zesru reprezentuje głównie interesy banków i komunistycznego establihmentu, jest wiadome od poczatku, kiedy tylko pojawił się w kampanii wyborczej. Na poparcie tego faktu,(nie twierdzenia czy tezy, tylko faktu) jest wypowiedź syrenki z jego haremu, pani Lubnauer, iż obecny kształt ustawy o frankowiczach jest zagrożeniem dla banków. Czy to wymaga jeszcze jakiegoś komentarza ????  Pierdzenie Ryśka o konstytucji, trybunale, demokracji itp. pierdołach jest tylko pretekstem w dążeniu do wyznaczonego, przez lobby finansowe, celu. Bo akurat trybunał, demokracja, i konstytucja jest teraz na topie. Podsycane przez polskojęzyczne media, i gównianą gazetkę, jeszcze działa i gromadzi ogłupiałą publikę.

Mam nadzieję, iż Polacy zachwoali jeszcze odrobinę instyktu zamozachowawczego. Racjonalnej oceny sytuacji i pan Pierdu Zesru wraz z swoim haremem słodkich idiotek skończy tak jak Jancio Paligłup i jego ruch poparcia samego siebie.

Panie Prezydencie, Pani Premier, Panie Prezesie, ten okręt idzie właściwym kursem. Bosmanie, wszyscy na pokład!!  Motory cała naprzód !!! Maszynownia pełna moc !!!

Szczury won !!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1514584