Wojna przegrana, ale bolszewicka propaganda nie poddaje się…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Skończyły się wybory, które Platforma Obywatelska sromotnie przegrała. Przegrał też PSL, którego przywódcom nie udało się nawet doczołgać do płota, za którym jest sejm. Postkomuna wyleciała z sejmu i miejmy nadzieję, że na stałe..

Włączyłem więc w poniedziałek powyborczy TVN24 licząc, że tu się też coś zmieniło. Akurat leciał program Grzegorza Kajdanowicza „24 godziny”…

I kogóż ja widzę w wiodącej stacji telewizyjnej, dzięki której przemysł pogardy stał się w okresie rządów PO-PSL ważniejszy niż jakikolwiek inny przemysł w III RP? Patrzę i kogo ja widzę ? W fotelu siedzi rozparty po brzegi Rysiu Kalisz (w PZPR od 1978 r.)  a obok niego siedzi i Giertych ! Dodajmy -  Żaden z tych celebrytów TVN-u nie dostał się do parlamentu ! Co oni więc tu robią w powyborczy poniedziałek ?

Już po paru zdaniach wiem, że nadal prowadzą wojnę z PIS-em, ale już jako neo-bolszewicka partyzantka, wspierana przez TVN.  Pytania bolszewika Kajdanowicza do tych wybitnych osobistości teoretycznego państwa dotyczą wyłącznie Jarosława Kaczyńskiego i „zagrożeń” związanych z programem PIS-u ! A więc przemysł pogardy w najlepsze funkcjonuje ! Czyżby do TVN24 wyniki wyborów nie dotarły i nadal tu trwa kampania wyborcza? Nie całkiem...

Bo oto mocno zatroskany Giertych wyraża nadzieję, że programem nowej lewicy – a więc tej, która nie dostała się do sejmu będzie ….walka z PIS-em! A więc jedynie perspektywa nowej wojny z PIS-em napędza neo-bolszewicką stację telewizyjną, którą ponoć kupili Amerykanie ?!

Ale oto program Kajdanowicza z udziałem b. działacza PZPR i SZSP oraz niedoszłego senatora, a zarazem obrońcy rodzin Tuska i Sikorskiego szczęśliwie się kończy… A neo-bolszewik Kajdanowicz zapowiada dalszą jego część. Już za chwilę…

I oto w nowej odsłonie "24 godziny" w studio TVN24 zasiada: b. doradca Komorowskiego  a zarazem b.członek PZPR (z dwudziestoletnim stażem!) Tomasz Nałęcz...  Zasiada też b.poseł Marian Piłka, oraz dyżurny opozycjonista Frasyniuk z Wrocławia. Dalsza część programu Kajdanowicza ma więc podobny do poprzedniego przebieg: jest to straszenie PIS-em, Kaczyńskim i utratą wolności!  W tym celują Frasyniuk i Nałęcz, zaś Marian Piłka cienko się broni – atakowany pytaniami bolszewika Kajdanowicza. No cóż: trzech na jednego to raczej marna perspektywa…

A tu trzeba by było gromko zakrzyknąć: Panowie, wojna już się skończyła ! PIS wybory zdecydowanie wygrał, a wam się nadal marzy wojna z PIS-em i z Jarosławem Kaczyńskim ! Panie redaktorze Kajdanowicz i panu podobni przedstawiciele przemysłu pogardy – nie ma mojej zgody na uczestnictwo w waszym programie straszenia Polaków !

Po tych słowach – na miejscu Piłki wyszedł bym ze studia i nigdy nie wrócił - dopóki kierownictwo TVN nie zrozumie, że tak się dalej w Polsce jątrzyć już nie da - zatrudniając i zapraszając do studia specjalistów od nienawiści do PIS-u.

Tę nienawistną agitkę na co dzień przecież robi nie tylko Grzegorz Kajdanowicz ! To wszyscy, suto opłacani przez TVN, ale i przez inne telewizje hejterzy, którzy w takiej Ameryce zostali by wylani z telewizji ! I to natychmiast ! Wiem, bo w Stanach Zjednoczonych mieszkałem przez pięć lat. Takiego gnoju, jak niby-to informacyjny program TVN24 nie zdzierżył by przeciętny Amerykanin !

To się nie mieści w głowie średnio- ucywilizowanego człowieka, gdy nadal słyszy w TVN24  byłego aparatczyka PZPR a zarazem b.doradcę Komorowskiego, Tomasza Nałęcza. Ten przegrany polityk rodem z PZPR domagał się w programie Kajdanowicza, aby Jarosław Kaczyński został premierem i „poniósł odpowiedzialność za obietnice wyborcze PIS-u” ! „Nie można rżnąć głupa !” – krzyczy na koniec  programu Kajdanowicza w TVN24  b. towarzysz Nałęcz i staje się jasne, że bolszewicka propaganda nie podda się, pomimo sromotnej przegranej „racjonalnych sił postępu” w wyborach parlamentarnych ! 

Neo-bolszewia włączyła bowiem na nowo przemysł pogardy. W programach kajdanowiczów uczestniczyć więc będą wszyscy niesłusznie przegrani w wyborach, wszystkie odpadki po ZLEWIE w tym Palikot, a Niesiołowski nadal ziać będzie tym samym jadem, jakim zionął przez ostatnie osiem lat ! W programach korespondentów wojennych, zatrudnionych przez „postępowe” stacje typu TVN podsycać się będzie nienawiść do PIS-u a nawet do Kukiza. Bo tylko nienawiść mają do zaoferowania Polakom „racjonalne siły postępu” III RP w oczekiwaniu na bunt podburzonych przez siebie Polaków…

O tym trzeba głośno powiedzieć prosto w oczy Morozowskiemu, Kajdanowiczowi, Olejnik i innym neo-bolszewikom, którzy na przemyśle pogardy zdobyli fortuny. Skoro za jeden tylko program Lisowi płaci się prawie 60 tys. złotych, gdy wszystkie koszty tego programu ponosi telewizja publiczna – to nadszedł już czas, by się zastanowić co z tym łajnem III RP zrobić. To co ma na sobie w jednym tylko programie resortowa M.O. – wiele Polek nie zarobi na to przez cały rok !  

Z pewnością konieczne jest takie przekształcenie mediów publicznych, by oczyścić je z gnoju pogardy. Jest też sposób na programy takie, jaki zaprezentował red. Kajdanowicz w powyborczy poniedziałek. Ale tu trzeba zdecydowania i odwagi, by wreszcie powiedzieć prawdę o zarazie, która toczy Polskę od 25-lat. A także o nosicielach tej zarazy.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (27 głosów)

Komentarze

stajni Augiasza nie da się posprzątać od razu a Herkulesa jak dotąd nie widać! Trzeba dać czas nowemu ugrupowaniu i rządowi na przeprowadzenie zmian, w telewizorach też. A jednak warto było czekać na te piękne czasy. Pozdrawiam.

Vote up!
20
Vote down!
0

mika54

#1497100

Przez pozytywne zmiany rozumiem powrot bezstronnosci mediow publicznych oraz odpolityczniony sposob wybierania ich zarzadow. 

Jako jeden z pomyslow osmielam sie zaproponowac ustawowy... zakaz zatrudniania w publicznych mediach "gwiazd" dziennikarstwa pobierajacych ogromne honoraria. "Gwiazdy" moga sobie radzic same w mediach prywatnych - a do podawania rzetelnych informacji nadaja sie lepiej mlodzi, zdolni dziennikarze z wyksztalceniem i ideami wszczepionymi im w czasie szkolnym. 

Dlaczego z publicznych pieniedzy oplacac takich Lisow czy inne pokrewne im stworzenia? Lepiej... obnizyc abonament.

Vote up!
9
Vote down!
-1

mikolaj

#1497103

i widocznie nie maja pomyslu na nic innego. No bo co teraz maja robic? Straszyc POpaprancami? Juz sie ich nikt nie boi! Wiec cigna swoj wozek w nieskonczonosc.

Vote up!
9
Vote down!
-1

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1497107

Jednak...

Co dalej z Lisem w TVP?

- Niech Tomasz Lis robi w mediach prywatnych to, na co ma ochotę i na co mu właściciel pozwala. W publicznych powinny być wysokie standardy wobec dziennikarzy - ocenił Mariusz Błaszczak, szef klubu PiS, zapytany przez portal  gazeta.pl, o to jaki będzie los Tomasza Lisa w TVP po zmianie władzy?  Dziennikarz Polsatu Jarosław Gugała stwierdził, że "nie potrafi, a nawet nie chce odpowiadać na to pytanie". - Nadmierne zaangażowanie polityczne dziennikarzy zawsze kończy się problemami dla tych dziennikarzy - dodał.

- Media publiczne są jednostronne i zdominowane przez PO, PSL i SLD. A muszą być publiczne. Mam nadzieję, że to, co robił Tomasz Lis, postrzegane będzie jako złamanie standardów dziennikarskich - dodał Błaszczak pytany przez Łukasza Mężyka z portalu 300polityka.pl

Cytat za: http://m.niezalezna.pl/72325-co-dalej-z-lisem-w-tvp-niech-robi-w-mediach-prywatnych-na-co-ma-ochote

Vote up!
11
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1497108

Witaj Kapitanie! Spokojnie Kapitanie! Oni juz wiedza,ze to sa ich ostatnie tygodnie! Jeszcze te juz bezzebne psy szczekaja,ale juz nie ugryza! Niedlugo bedzie wolna godna Polska,ktora zmobilizuje cale spoleczenstwo do odbudowy kraju! To robactwo sie wyczysci karnie! Pozdrawiam!

Vote up!
11
Vote down!
0

ronin

#1497109

Zmiana w me(n)diach nie nastapi od razu, szok powyborczy trzyma funkcjonariuszy reżimu mocno więc nie zauwazyli,że Pis juz wygrał. Dyzurni "eksperci" znikna szybko bo właściciele prywatnych stacji nie moga sobie pozwolic na zadzieranie z władzą...

Vote up!
8
Vote down!
0

Yagon 12

#1497119

że miałem pewne nadzieję związane z informacją o przejęciu tefałenu przez Amerykanów. Ale widocznie okazuje się, że za nowymi właścicielami stoją jacyś bracia starsi i mądrzejsi.

Ponieważ być może standardy za Wielką Wodą nie pozwalają im na taką "wolność słowa", więc znaleźli sobie poletko u nas, gdzie mogą jeszcze poszaleć.

Wydaje mi się, że jakimś sposobem na takie me(n)dia jest odebranie im wszelkich akredytacji dziennikarskich do parlamentu i urzędów centralnych, odmawianie udziału we wszelkich programach i udzielanie wywiadów, maksymalne odcięcie od informacji. Na ile to możliwe, to inna kwestia.

Ja w każdym razie mam na nich lekarstwo - nie oglądam.

Vote up!
7
Vote down!
-1

Prawda jest cenniejsza od życia

#1497123

POdrygują POdskakują, śmiertelne drgawki POkazując, bliskiej agoni.

I niema już nic i to jest już koniec POlszewickiej zarazy.

Vote up!
10
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1497130