Joe Chal: - Samoloty Luftwaffe wyleciały na misje do Syrii!

Obrazek użytkownika Joe Chal
Świat

Wczoraj niemieckie samoloty Luftwaffe wystartowały ze swoich baz stacjonujących na terenie Niemiec a kurs jaki obrały to Turcja, skąd będą wykonywali misje nad Syrią.

W skład niemieckich samolotów, które skierowały się na Bliski Wschód wchodzą: dwa odrzutowce Tornado i samolot transportowy z 40 żołnierzami z bazy lotniczej z Jagel,Szlezwik-Holsztyn.

"Na pewno będzie to niebezpieczne służba” powiedział dowódca skrzydła Michael Krah.

Ale po chwili dodał, że "nigdy nie ma za dużo rozpoznania", podkreślając, że niemieckie samoloty wniosą cenny wkład do misji w koalicji przeciwko ISIS, mimo że nie będziemy bezpośrednio bombardowali wroga.

Samolot do tankowania w powietrzu również wyruszył z bazy lotniczej w pobliżu Kolonii.

Ale pełne uzupełnienie sześciu niemieckich Tornad będzie  możliwe dopiero w 2016 roku.

Posłowie parlamentu niemieckiego Bundestagu głosowali za tym, aby umożliwić 1200 żołnierzom wraz z transportem i wsparciem lotniczym a także fregacie Marynarki Wojenne Augsburg / Bundesmarine od 1956 do 1995 a od 1995 Deutsche Marine/, w celu przyłączenia się do misji przeciw ISIS w Syrii.

Od autora

Od pewnego czasu zajmuję się polityką niemiecką, ponieważ ona w dobitny sposób reflektuje na całą UE i swą arogancją nie liczy się z opiniami pozostałych członków wspólnoty europejskiej.

Świat obecnie wchodzi w fazę rozpętania kolejnego wielkiego niebezpieczeństwa o międzynarodowym zasięgu a Syria potwierdza się być Hiszpanią sprzed II wojny światowej.

W artykule tym wykorzystano ogólnie dostępne informacje internetowe jak i źródła własne.

Foto: Niemiecki samolot bojowy wyrusza na misje;

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)