Joe Chal: - Aresztowany dżihadysta ujawnia, jak ISIS zaplanowało zorganizowany terror w Europie!

Obrazek użytkownika Joe Chal
Świat
Obszerny raport niemieckich służb specjalnych ujawnia nowe szczegóły na temat struktury i taktyki stosowanej przez ISIS w Europie, które mogą rzucić światło na niedawne ataki terrorystyczne w Niemczech.
 
Niemiecki rezydent, który udał się do Syrii, aby tam przyłączyć się do ISIS opowiedział o tym, jak został nakłonionym aby wrócił do Europy i przeprowadzał tam ataki terrorystyczne zamiast walczyć z reżimem Assada.
 
Harry Sarfo – Afrykańczyk, który wychował się w Wielkiej Brytanii a przez ostatnie lata mieszkał w Niemczech wrócił z Syrii w ubiegłym roku po tym jak z „przerażeniem doświadczył brutalność grupy ISIS do której należał”. W swoim zeznaniu wyjaśnił, że ataki terrorystyczne w Europie były koordynowane przez jego jednostki wywiadu - EMNI, kierowane przez Syryjczyka o nazwisku Abu Muhammad al-Adnani.
 
EMNI – to organizacja, która została stworzona na wzór policyjny i miała za cel pilnowania porządku w obrębie opanowanych terytoriów ISIS, ma złożoną hierarchię i tworzy małe jednostki do przeprowadzania ataków, wybranych według narodowości i języka.
 
Sarfo z Bremen, rozmawiał z mediami z celi o maksymalnym rygorze, gdzie odsiaduje on swój trzyletni wyrok obejmujący rok w całkowitej izolacji. W lipcu ubiegłego roku został aresztowanym po powrocie do Niemiec i dobrowolnie przyznał się do swoich czynów.
 
Z tego co Sarfo zeznał i opowiadał nie można całkowicie zweryfikować, ale strażnicy więzienni i niemieccy agenci wywiadu traktują go jako wiarygodne źródło i jest nadzieja, że ​​może jego przykład zniechęcić innych do łączenia się z ISIS.
 
Sarfo powiedział, że kiedy przybył do Syrii, został poinformowany, że ISIS nie chce aby Europejczycy przyłączali się do grupy, ale przeprowadzali misje samobójcze w ich własnych krajach.
 
"Chcą mieć mnóstwo ataków w tym samym czasie w Anglii, Niemczech i we Francji," powiedział.
 
Osoby znające europejskie języki obce jak i byli kryminaliści skazani za fałszerstwa - to cenni rekruci, którzy mogli być w stanie zabezpieczyć fałszywe identyfikatory lub wspomagać członków przemytu do UE, powiedział.
 
Z wypowiedzi Sarfo wynikało, że grupie brakowało ludzi w Niemczech i Anglii. Niektórzy bojownicy wysłani do tych krajów nie wykonywali ataków – „być może nerwy odmówiły im posłuszeństwa lub po prostu stchórzyli”.
 
Sarfo powiedział, że kiedy jego przyjaciel poprosił o przydział do Francji to terroryści śmiali się, mówiąc, że maja tam wystarczająca ilość ludzi – (ta rozmowa miała miejsce kilka miesięcy przed atakami w Paryżu w dniu 13 listopada).
 
Emni ma wywrzeć skoordynowane ataki w Paryżu i Brukseli ale ich żołnierze zostali również wysłani do Niemiec jak i do innych krajów.
 
Jeden niepokojący szczegół wynikający z wypowiedzi Sarfo a dotyczący nierozwiązanego przez organa śledcze ataku bombowego w Niemczech może być ściślej związany z ISIS a tego władze nie biorą pod uwagę.
 
Do brudnych zadań ISIS używa "czystych ludzi", aby koordynować ataki w Europie w celu ochrony członków wywiadu Emni.
 
Nowo nawróceni bez znanych linków do radykalnych grup działają jako osoby niezaangażowane bezpośrednio, ale jako łącznicy pomiędzy potencjalnymi atakującymi a podziemnymi agentami ISIS w kraju.
 
Niemcy doświadczyli cztery masowe ataki tylko w ciągu jednego tygodnia w lipcu, które zostały zakwalifikowane przez śledczych jako: jeden prawicowy, jeden najwyraźniej zabójstwo z miłości a dwa, który zostały podobno „zainspirowane przez ISIS”.
 
Amaq - agencja informacyjna powiązana z ISIS, upubliczniła filmy: zarówno afgańskiego uchodźcę, który zaatakował pasażerów pociągu z siekierą i Syryjczyka, który wysadził się w Ansbach w zeszłym miesiącu, pokazując atakujących, że należą do tej samej grupy.
 
Eksperci od islamizmu sugerują, że w tych dwu przypadkach wykorzystano ataki „samotnych aktorów”, aby wyolbrzymiać w spektakularny sposób ich działania. Rzeczywiście nie ma „twardych dowodów”, że to ISIS jest bezpośrednio zaangażowany w planowanie tych ataków.
 
Jednak Sarfo sugeruje, że "czyści ludzie" pełnią bardzo ważną rolę i służą do przekazywania instrukcji dla potencjalnych atakujących od agentów a dotyczących metod, jak również pośredniego wspomagania ISIS w ich atakach, dlatego zostając w cieniu unikają zdemaskowania, ponieważ nie mają bezpośredniego związku z atakami.
 
Sarfo zdecydowanie wierzy, że "setki" zagranicznych bojowników wróciło do Europy i wciąż mają oni związek ze swoimi grupami w Syrii.
 
https://vp.nyt.com/video/2016/08/03/41848_1_german-isis-fighter_wg_360p.mp4

Harry Sarfo opowiada zza więziennej kraty;

Dodał, że Europejczycy, którzy chcieliby udać się do Syrii, są obecnie instruowani do ukrycia swego prawdziwego celu podróży i ograniczenia się do wyjaśnienia władzom na przejściach granicznych, iż udają się na wakacje do Turcji, podejmując pewne logiczne przygotowania jak:  rezerwacja hotelu czy wejściówki do tureckich muzeów, kin , teatru a w rzeczywistości są oni prawie natychmiast przemycani na terytoria opanowane przez ISIS wraz z bronią dostarczoną jeszcze na terytorium Rumelii (Turcji).
 
Szkolenia praktyczne z różnego rodzaju broni jak i detonacji ładunków wybuchowych z zachowaniem konspiracji odbywa się w tempie przyspieszonym, aby uniknąć podejrzeń. 
 
W ubiegłym miesiącu policja aresztowała w Niemczech mężczyznę, który podróżował do Syrii, która jest uważana za ściśle związaną z dokonanymi atakami w Paryżu, (Abdelhamida Abaaouda).
 
 
W artykule tym wykorzystano różne informacje znajdujące się w internecie jak i źródła własne.
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:12)

Komentarze

Mordercy islamiści sa już w Europie, ISIS chodzi o wywołanie paniki i przekonania o wszechmocy ilsmaistów...niestety rządy państw zachodnich ułatwiają takie działania...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Yagon 12

#1517904

 Witam! Każdy atak islamistów w UE ,powinien obarczać rząd Niemiecki pod przywództwem Pani Merkel! To Ona i jej rzad  samowolnie ,bez zgody UE zaprosił wrogą kulturowo i religijnie nację do Europy! To próba wojny z chrześcijaństwem! Gra Niemcow Europą sie nie dopięla!  Unia musi stanowczo zareagować,chyba ,że celem było zniszczenie UE! W tej chwili za każdy zamach  w Europie islamistów ,powinien poniekąd odpowiadać rząd Niemiec!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1517930

Jest sprawą oczywistą, że androphagowie nie ujawnią detali na temat stosowanego przez nich już od conajmniej 7000 lat terroru. To też oni, przy wsparciu zabajkalskich Turków oraz krewnych Żydów i sowietów zmusili ludy arabskie (i nie tylko) do tej desperackiej walki prowadzonej wypróbowanymi stalinowskimi metodami i stanowiącej dla właściwych terrorystów jedynie pretekst, listek figowy i zasłonę dymną !!!

Androphagowie (Germańcy, Niemcy…) zawsze obwiniają swe ofiary odwracając uwagę od swych zbrodni. Pierwszą znaną hekatombą były okolice Herxheim, za dokonane w oświęcimskim obozie "Auschwitz" na Słowianach, Żydach, Romach i innych narodach przestępstwa obwiniani są Polacy. Krycie właściwych przestępców antypolską propagandę i fałszowanie historii praktykują też sefarydyjscy Żydzi, biorący często czynny udział w tych przestępstwach.

 

http://historum.com/ancient-history/63537-herxheim-cannibals-c-5000-bc.html

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

http://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/wielka-niemiecko-rosyjska-unia-euroazjatycka-koleny-sen-szalencow-nwo

http://niepoprawni.pl/blog/zuberegg/sdm-sukces-polski-przeslanie-do-merkel-cios-w-lewa-propagande

 

Za to bolszewicki przestępca z Sosnowca terroryzujący Kraków - Jacek Majchrowski - ujawnia przerażającą większość transakcji finansowych miasta niemieckim służbom używając w tym celu serwerów Deutsche Bank !!!

Niemal każdy mieszkaniec Krakowa jest to w stanie zweryfikować analizując swoje płatności.

 

Zrabowane piastowskiemu rodowi Spyra (Pernus) nieruchomości są z kolei udostępniane żydowskim i niemieckim przedsiębiorstwom, a nawet konsulatowi niemieckiemu !!!

Potomkowie Piastów są natomiast kaleczeni w krakowskim obozie koncentracyjnym w Kobierzynie, gdzie rolę doktora Mengele pełni sowiecki przestępca Teresa Kumela.

 

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

https://www.dropbox.com/s/zk5jgw6g7017ici/Draft%3AHouse%20of%20Spyra%20-%20Wikipedia.pdf?dl=0

http://niepoprawni.pl/blog/2218/psychiatryczny-archipelag-gulag

 

O przeprowadzanych w tym miejscu przez niemieckich i żydowskich przestępców "doktorów" na polskiej ludności nielegalnych pseudo-medycznych eksperymentach i okaleczeniach wspominał już niewyraźnie, mieszkający nieopodal Stanisław Lem w swej książce "Szpital Przemienienia".

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

http://sbb-music.jimdo.com

#1517936