Joe Chal: - Policja zastrzeliła ojca, który bronił zgwałconej córki!

Obrazek użytkownika Joe Chal
Świat
We wtorek Policja z Berlina zastrzeliła ojca młodej dziewczynki w domu uchodźców, gdy próbował on zaatakować mężczyznę, który rzekomo seksualnie wykorzystywał jego córkę.
 
27-letni mężczyzna w berlińskim Domu Uchodźcy został oskarżony o seksualne wykorzystywanie ośmioletniej dziewczynki. Świadkowie twierdzą, że mężczyzna zwabił dziewczynkę do parku w pobliżu domu, a następnie wykorzystał ją tam seksualnie.
 
Policja zareagowała na doniesienie i aresztowała mężczyznę za molestowanie seksualne. Ale po tym jak oficerowie zakuli  podejrzanego w kajdanki i prowadzili go do radiowozu, 29-letni mężczyzna a ojciec dziewczynki - rzucił się na podejrzanego z nożem.
 
 
Świadkowie mówili, że 29-letni krzyknął: "Ty nie przeżyjesz tego".
 
Policjanci stwierdzili, że strzelali do ojca pokrzywdzonej dziewczynki, aby zatrzymać atakującego. 
29-latek zmarł z powodu odniesionych ran postrzałowych kilka godzin później w szpitalu.
 
Jak do tej pory nie jest jasne, ile oddano strzałów i ilu oficerów strzelało do ofiary, ale zapewne zostanie to wyjaśnione w trakcie dochodzenia w sprawie o użycia broni palnej, która jest standardową procedurą, kiedy policjant używa broni przeciwko komukolwiek w Niemczech.
 
W ubiegłym roku, dziesięć osób zostało zastrzelonych przez policję w Niemczech, według ostatniego raportu medialnego. Był to wzrost w stosunku do roku 2014, kiedy zginęło tam siedem osób.
 
Członkini niemieckiej lewicowej partii w parlamencie Die Linke, ujawniła,że tylko w pierwszym kwartale tego roku doszło do 128 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci w domach dla uchodźców na terenie Niemiec, według Tagesspiegel. Dzieci były podobno wykorzystywane przez pracowników zatrudnionych w zakładach dla uchodźców, w tym ochroniarzy, a także przez ludzi tam mieszkających.
 
 
Politycy i organizacje pozarządowe, jak Save the Children  (Ratujmy dzieci) wezwały do ​​lepszych zabezpieczeń dla dzieci w domach uchodźców, w tym zatrudniania większej liczby pracowników przeszkolonych w zakresie ochrony dzieci, zapewniając więcej odrębnych urządzeń sanitarnych dla płci odmiennej i organizowanie opieki nad dziećmi w lepiej zabezpieczonych pomieszczeniach.
 
 
W notce tej wykorzystano ogólnie dostępne informacje zawarte w necie jak i źródła własne.
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (12 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Archiwum X nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ojciec dziewczynki atakuje nożem podejrzanego!?

Policja powinna do takich strzelać.

To był podejrzany a nie gwałciciel.

Wszyscy tak nienawidzą imigrantów, a szczególnie w Polsce.

Rasizm i nietolerancja jest cechą głupców.

http://www.tylkoprawda.com/tag/emigracja-polakow-dane-statystyczne/

Imigranci są potrzebni w Polsce aby napędzić gospodarkę, przecież Polacy już dawno wyjechali z kraju i nie ma komu robić.

Pozdrawiam

Archiwum X

PS: to, ze w Polsce wybuduje się kilka meczetów to nie jest tak wielki problem.

Muzułmanie nie beda przeciez sciagac swoich rodzin do Polski.

Bo po co!?

Aby te rodziny umarly z glodu!

Przecież w Polsce nie ma zasiłków!

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1520995