Sabat Targowickich Kauzypedów!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Tak można nazwać sobotni tzw. "Nadzwyczajny Kongres Sędziów Polskich"...
Na nim Sławomir Neumann z dziecięcym wdziękiem całego swego splatfuszałego  intelektualnego jestestwa był rzekł z dumą, że do Warszawy zjechało  10% środowiska sędziowskiego!
Hehehe! To by nawet pasowało bo patrząc na tych wszystkich słodkich Tuleyów, Łączewskich, Pyziów, obrońców „ludzi honoru”  Kiszczaków, Jaruzelskich, Kociołków,  fafików w togach z orszaków biednej HGW „wrobionej w afery przez Kaczyńskiego i PiS” (to za posłem Grupińskim, hehehe) i podkarpackiej lelui Anny H.itd., itp., na sabat zjechała akurat TA  jurysprudencja - a raczej juryspierdulencja - która ciałem i duchem popiera totalną opozycję, jej nowoczesne lary, zaKODowane penaty i murem stoi za brukselskim lewactwem bo już tylko w nim nadzieja, że wysadzi „rząd Kaczyńskiego” z siodła.
Że co, że to nieprawda?  Dlaczego więc całe to towarzystwo zamiast polskiego hymnu zaśpiewało na sabacie hymn UE??? Haha! Przecież to jest jawne wypowiedzenie posłuszeństwa Państwu Polskiemu, któremu te 10% przecież składało przysięgę!
No bo który z tych wspaniałych 10% obecnych na „kongresie sędziów polskich” składał przysięgę na ustawę zasadniczą Unii Europejskiej, no który???
A który ze 100% sędziów polskich przysięgał jak wyżej?
Kto mi pokaże?
Może I prezesa SN, Gersdorf? Może wszechwiedzący prezes TK, Rzepliński? 
...
To z jednej strony...
Z drugiej – ex aequo – jest to czyste lizanie dup Schulzom, Junckerom, Timmermansom, całej weneckiej małpiarni, ich kamerdynerom, kucharzom, nocnikowym, ogrodnikom, konikom, pieskom i ich psychoterapeutom itd.
No, ale... jeśli gospodarzem tej całej gali był prezes Rzepliński to nietrudno się domyślić, że inaczej po prostu nie mogło być!
...Jest jeszcze trzecia, dyskretna strona tej demonstracji czyli oczko w stronę lewackiego elektoratu, wciąż wiernego tuskowej kropli ciepłej wody w kranie czyli  „polskość to nienormalność” i komorowskiemu „państwo polskie zdało egzamin” bo to leminże „żelazo”, dziś  już trochę na rozdrożu i na dodatek demoralizowane różnymi 500+ itd.  rządu premier Szydło ta „nadzwyczajna kasta ludzi” musi  kuć, kuć i kuć i skakać wespół w zespół ze swymi  wyborczymy pariasami nawet jeśli wybory parlamentarne dopiero za 3 lata.
Rzepliński&co. właśnie skoczyli jak nie przymierzając przydługi Giertych z przykrótkim Niesiołowskim na pewnym balkonie kamienicy na  Nowym Świecie podczas kodowania tokarzy, pardon – tokowania KODziarzy, w duchu fraszki -  „Kto nie skoczy, kto nie hipnie, Kaczor dziobem w rzyć go szczypnie. Kto nie skacze w PO wierze, PiS mu jutro wsio zabierze!”...
 
...Na tym sobotnim Sabacie Targowickich Kauzyperdów mądrego, uczciwego i lojalnego względem Polski  sędziego, prokuratora czy adwokata ze świecą było szukać, a bezczelne pretensje A.Rzeplińskiego i innych sabatowiczów, kierowane do pana prezydenta, do pani premier, do ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego RP,  marszałka Sejmu, że mimo zaproszenia i  „Tu nikt nie jest wrogo nastawiony”  nie przybyli na „kongres” - są po prostu wyjątkowo cynicznie nachalne!
Co sobie wyobraża konstytucyjny zadymiarz i trybunalski pieniacz Rzepliński? Że Prezydent RP, Premier RP, Prokurator Generalny RP i i. majestatem Rzeczypospolitej Polskiej będą firmować  spęd wątpliwych ekspertów prawa – nieuków ale wiernych partyjniaków, których wiedza prawna i konstytucyjna  kończy się na obronie kauzy Rzeplińskiego, że Trybunał Konstytucyjny jest organem pilnującym Konstytucji RP bo akurat taka wersja rozhisteryzowanemu prezesowi TK na tu i teraz pasuje?
 
...Feta na stojąco dla jaśnie prezesa TK Rzeplińskiego nie zaskoczyła bo to przecież jest dziś pierwszy strażak konstytucji uciemiężonej przez kaczolitaryzm  PiS-u  Rzeczypospolitej i zarazem największa ofiara represji kaczoreżymu, że aż strach mu kursować między Czerską i Wiertniczą bo a nuż jakiś TIR z siepaczem Ziobry za kółkiem czyha nań za węgłem albo *rowerzysta/operator taczki/operator ferrari na baterie z pobliskiej piaskownicy (* - niepotrzebne skreślić) „tego” - tfu - Macierewicza zrobi marmoladę z jego czystego i niewinnego jak leluja majestatycznego odwłoka. Na dodatek biedaczek cierpi bóle „odklejania od Europy Zachodniej, której członkiem pełną gębą już się czuł 2-3 lata temu”. Hehehe, to zwykły kit bo tłustych apanaży z kasy TK na które łożą polscy podatnicy może mu pozazdrościć niejeden zachodnioeuropejczyk. Ot, po prostu - boli go odklejanie od koryta.
Na sabacie można się było również spodziewać werbalnych erekcji i erupcji czyli pełnego sugestii tzw. pierzollenia** jak to cudownie miał się wymiar sprawiedliwości za Tuska, Kopacz, Seremeta i Komorowskiego, a jak strasznie jest za Dudy, Szydło, Ziobry, Błaszczaka, no i oczywiście „tego” Macierewicza, który pewnie też sporo kwitów na to TWA ich mać ma ale skurczybyk siedzi cicho, dybiąc na odpowiedni moment, hehehe...
No i pierzollenie było ale o oratorskich popisach zacnych „kongresmenów i kongresmenek” sabatu dość napisały media. Wystarczy przelecieć kilka artykułów mu poświęconych -  np. na onecie czy w GW  też  bo  na to czym one się zachwycały na „kongresie”, zwykłemu obywatelowi włos stawał dęba na głowie i szczęka opadała na widok popisów aroganckiej ignorancji i intelektualnych i zawodowych zasobów „elit” polskiej jurysprudencji. Elit, które ją kompromitują brakiem zasadniczej wiedzy konstytucyjnej, prawniczej i morału, o spadku zaufania społeczeństwa do zawodu prawnika nie wspominając.
Sabat „położyła” I prezesa SN, M.Gersdorf. Jej słowa – „sędziowie nie są politykami, mafią czy grupą kolesi” miały intencję oczyszczenia gildii prawniczej, miały być współczesną formą recepty prof. Strzębosza sprzed ponad 25 lat - „środowisko prawnicze oczyści się samo”. Niestety - stały się wyrokiem. Wyrokiem na te  10%, zgromadzonych w sobotę w Warszawie – tam na  kongres zjechała kasta! Zjechali politycy, mafia i grupa kolesi w togach!
Słowa M.Gersdorf ośmieszyły i zdyskredytowały zarówno ją jako I prezesę SN jak i instytucję SN bo udowodniły, że p.Gersdorf i SN popierają  udział sędziów w życiu politycznym państwa, popierają ich mafijne układy i kolesiostwo i pilnują by tak zostało!
M.Gersdorf wspomniała również o „politycznych harcownikach” czym... precyzyjnie określiła te 10%, obecnych w sobotę w PKiN. Lepiej nie można było!
„Mów co myślisz ale myśl co mówisz”... Wielu pierzollących w sobotę na „kongresie”, pierzollących również na Czerskiej i Wiertniczej, powinno sobie tą maksymą  wytapetować swe mieszkania i biura!
Po tym wszystkim dziwić się, że dziś w korytarzach polskich sądów przed salami rozpraw permanentnie dzieją się  tego typu scenki?  


 
Na koniec, korzystając ze swych praw obywatelskich uwaga pod adresem Rzecznika Praw Obywatelskich, prawnika, który również na sabacie był obecny i zapowiedział, że o prawo do polityki, mafijnych układów i kolesiostwa będzie się upominał...
Panie RPO – najwyższy czas skończyć z byciem Rzecznikiem Platformy Obywatelskiej!Najwyższy czas zacząć być Rzecznikiem Praw Obywatelskich, do czego pana, panie Bodnar Rzeczpospolita Polska powołała!
Trzech sędziów TK, niedopuszczanych przez A.Rzeplińskiego do orzekania  prawa obywatelskie ma takie same jak sędziowie niepowołani przez prezydenta A.Dudę, w których to sprawie RPO  „będzie się upominał”.
No i panie RPO.... Hmmm....... Obywatel Miernik Zygmunt w pierdlu siedzi!
Posadzony właśnie przez tych, którzy podobno „nie są politykami, mafią czy grupą kolesi”!...

 

 

** pierzollenie - termin autorstwa blogera "Fedorowicz Ewaryst"
Cytaty użyte w notce pochodzą z onet.pl i GW
*********
Przy okazji kilka memów z minionego tygodnia:

 

 
 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (19 głosów)

Komentarze

zydokomusza mafijna antypolska banda, ktora uwaza sie za kaste nadludzi.
Oni ferowali wyroki wedlug uznania i pod stolem brania majac podstawe prawa - niezawislosc w 4 literach.Cynizm,obluda i hypokryzja to dla nich styl zycia liczyla sie tylko kasa,dlatego taki skowyt teraz bo PIS ma zamiar ich finansowo przeswietlc.Powinni tez poddac sie lustracji, ale jakos PISowi sie nie spieszy z tym.

Autorka wymienila paru tu czerwonych pajakow,ja przypomne jeszcze jednego obludnika, ktory smial sie wypowiadac na tym antkonstytucyjnym i antypolskim judaistycznym zlocie zdrajcow zwanym KSP.
Swoje oblicze bez zenady pokazala ta komusz swolocz odspiewywujac na stojaco nowa miedzynarodowke zamiast poskiego hymnu.

Mowie tu o scierwie Marku Safjanie niby profesorze,ktory podczas tego sabatu atakowal rzad PISu.
Marek Kolarski,ktory za L.Kaczynskiego byl w ratuszu szefem Biura Gospodarowania Nieruchomosciami chcial opylic za 500tys. teren warty ponad miliard.
Kaczynski odmowil podpisania aktu notarialnego,zdymisjonowal Kolarskiego i zawiadomil prokurature.
Na znak protestu przeciwko decyzji Kaczynskiego wraz z Kolarskim odeszla wiceprezydent odpowiedzialna za reprywatyzacje - najprawdopodobniej wspolniczka Kolarskigo DOROTA SAFJAN,czyli zona wlasnie tego Zyda sedziego Safjana.
Safjan ma wiele wiecej na swoim koncie dzialan antypolskich ,ktore mozna znalezc latwo w necie jak ktos nie pamieta.
Szabas tej mafi ma scisly zwiazek z zydowska reprywatyzacja ktora okrada Polakow w bialy dzien dzieki wlasnie tej zydokomuszej sitwie w togach.

Vote up!
10
Vote down!
-3
#1519679

"Chytra wyrafinowana psotPRLowska zydokomusza mafijna antypolska banda" -  to wg ciebie nie degeneraci?

Wg mnie jak najbardziej!

 

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1519691

Zobacz jak łatwo nas w konia zrobić !

Zwyczajowo na początku września pikniki lub kongresy robią radcy prawni (też prawnicy!).

Nawet na Twojej grafice, kongres sędziów  zamienił się w kongres prawników. Ta nadinterpretacja jest bardzo na rękę "kaście trzymającej prawo i sądy" !

Jak myślisz ? Czy radcy popierają ... No dobra !  Znasz odpowiedź.

Vote up!
4
Vote down!
0

#1519682

No popatrz, moment dekoncentracji i chochlik zaszalał ale powód mej pomyłki jest inny -  Contessina uwielbia patrzeć gdy robię obrazki i  rozproszyła mnie swym terkotaniem. Przyznam jednak - nietoperze to jej pomysł, hihihihi.

Już poprawiłam, a co do "kauzyperda" to też sporo szukałam tego samego co Ty.  Coś tam kombinowałam  -  np. "iudex prostituta" albo "iudex meretriks" ale czy to jest poprawnie po łacińsku nie mam jak sprawdzić i wygłupiać się nie będę używając niesprawdzonego. Na pewno istnieje określenie na sqrwionego sędziego, trzeba szukać dalej.:):)

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1519690

Kauzyperda, lichy adwokat, wyraz żartobliwie ułożony z łac. causa, sprawa perdo, tracę, przegrywam, na wzór causidicus, znaczącego po łacinie także lichego adwokata.

Szukam określeń sędziów....i mam kłopot. Pewnie jakoś dyskretnie takich patafianów usuwano, bo pejoratywnych określeń, nawet w łacinie, nie mogę odnaleźć.

Vote up!
3
Vote down!
0

#1519687

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

-sprawe tracacy- czyli bardziej po polsku przegrywajacy proces- cause to proces/sprawa i perdre to stracic / przegrac.
Ale oni nie przegrywaja sprawy ONI je wygrywaja.
Dla mnie degenerat to osoba nie zdolna dzialac,podejmowac decyzje czy cos wypracowywac zdegenerowana roslina nie da owocu, oni zas jak najbardziej dzialaja.
Nie mozemy uzywac elfeminizmow w okreslaniu tej przestepczej bandy ich trzeba nazywac po imieniu i lac w morde za kazdym razem i patrzec czy rowno puchnie.
Sprawa Miernika jest przykladem jedyny odwazny Polak co dal w morde tylko tortem kremowym zydokomuszemu pomiotowi w todze, za co od tej mafi dostal kare wiezenia 10 miesiecy.
Jest to wiezien polityczny za rzadow PISu na co czeka zjarmulczony Duda czy az tak sie boi tego prawniczego gudlajstwa?
Tym kongresem zydostwo zaczelo oficjalnie atak na Polske bo nagle okazalo sie ze nie tak mialo byc,jak ONI sobie to stworzyli, a mianowicie zydowskie kamienice a polskie ulice.
Wlasnie teraz swiatowa zydowska mafia bankierow obnizyla ranking Polski i Polacy beda placic wiecej za zaciagniety przez Zydow od Zydow dla Zydow dlug.
Jeszcze raz pisze ze Polacy nie zdaja sobie sprawy z powagi sytuacji i za pomoca smiesznych obrazkow drwin i smiania sie usypiaja Polakow do konkretnych kontrdzialan.
Jeszcze raz ci terrorysci w togach to grupa ,ktora planowo z determinacja,z premedytacja ,za pomoca wszelkich im danych i nie danych narzedzi , dziala i to skutecznie, aby dalej utrzymac w Polsce sytem niewolniczy, tak na pewno nie dzialaja degeneraci.
Aco najgorsze ze to sie odbywa bez reakcji rzadu czy wiekszych mas spolecznych.
Czyzby Polakow opanowal juz do konca syndrom sztokcholmski i nie moga swojego ciemiezyciela wziasc za morde i wywalic na zbity pysk ?
polecam linki
http://gazetawarszawska.com/pugnae/4429-kongres-sedziow-polskich
http://gazetawarszawska.com/zamach/2991-zydzi-rozpoczeli-zamach-na-polske

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1519696

Wg Słownika Języka Polskiego "degenerat"  to m.in. (między innymi)  człowiek, który trwale zatracił normy moralne i poczucie godności; zwyrodnialec.

Język polski dlatego jest trudny bo jest zbyt bogaty ale kto go szanuje, dba o jego czystość w piśmie i w mowie,  używa go nie do pieprzenia kotka przy pomocy młotka, ten nie ma problemów ze zrozumieniem znaczenia słów. W ciasnym i szerokim aspekcie...

Piszesz - godz.16:59: "Dla mnie degenerat to osoba nie zdolna dzialac,podejmowac decyzje czy cos wypracowywac"... Przed chwilą, o 5:58 piszesz zaś - "To nie degeneraci to chytra wyrafinowana psotPRLowska  zydokomusza mafijna antypolska banda, ktora uwaza sie za kaste nadludzi.

No przecież to się kompletnie kupy nie trzyma! Pustosłowne, jałowe klepanie w klawiaturę w zależności od "koniunktury" chwili...

Mało! Dajesz przykład - "zdegenerowana roslina nie da owocu"... Przeciwnie - zdegenerowana roślina wydaje owoce, lecz również zdegenerowane. A te owoce wydają zdegerenowane nasiona, które dają kolejne życie nowym zdegenerowanym roślinom... To jest cykl zamknięty! Zdajesz sobie sprawę co to znaczy? 

"Owoce" degeneratów na "kongresie", o którym traktuje mój wpis pt."Sabat Targowickich Kauzyperdów" - rodziły się przez 8 lat rządów koalicji PO-PSL! Rodziły się wiele lat wcześniej -  na "okrągłym stole" i przed nim. Rodzą się nadal! I wciąż wydają nasiona.  Na szczęście na ten moment już nie o mocy ustaw państwowych, rozmontowujących, rozkładających Państwo Polskie  ale ich duch jest właśnie taki - destabilizacja Państwa Polskiego, a szczególnie  Społeczeństwa Polskiego. Państwem  jako instytucją przy rządzie państwowców i prezydencie państwowcu trudno manipulować ale obywatelami łatwiej i to właśnie wykorzystuje dziś PO, a zwłaszcza jej bękart Nowoczesna i jej pastuch Kijowski ze swymi KODorastami, komorowsko-rzeplińskie cichodajki Sorosa i "głośnodajki"  jak np. mąż swej radko-sikorskiej żony czyli Anka jabłonka niejaka. Radek i Anka to jest w ogóle ciekawa "formacja" -  ni pies, ni wydra bo niby facet z babą w związku małżeńskim jest, albo jak kto woli - baba z facetem, ale praktycznie Anka z Radkiem zachowują się najczęściej jak małżeństwo lesbijek albo pederastów. Zwłaszcza gdy np. z NYT albo z CNN zawieje im wiatr czekiem z  sześcioma zerami albo dinozaur wujek Bilderberg z resztą pterodaktyli z gminy strzykną im na konto w banku premię "za zasługi w budowaniu NWO"... 

Czy to nie... degeneraci??? I czym różnią się od uczestników "Kongresu Sędziów Polskich", których nazwałam w notce degeneratami? 

Wołk of cacaps "Stefcio Segal&Dżoro Depardieev"! "Ełfeministo" -  please!  Nie ucz  mnie języka polskiego i znaczenia słów, dobrze? 

I... Komentuj gdzie chcesz i jak chcesz ale nie rób tego na zasadzie zostawienia po sobie zwykłej kupy bo akurat masz parcie na kibel. Internet nie jest wychodkiem! Portal Niepoprawni.pl - tym bardziej! 

Pozdrawiam memem:

*********

PS. Pełna informacja odnośnie hasła "degenerat" w internetowym Słowniku Języka Polskiego:

1. człowiek, który trwale zatracił normy moralne i poczucie godności; zwyrodnialec;

2. potocznie: zboczeniec;

3. człowiek całkowicie zniszczony przez długotrwałe uzależnienie od środków chemicznych

http://sjp.pl/degenerat 

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1519706

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

degenerata ,ktora wcale nie pasuje do tej mafi.
Bo ani oni nie sa zdegenerowani przez uzywanie srodkow chemicznych ani nie sa zboczencami, ani
nie zatracili godnosci i moralnosci swojej.
Oni maja swoja zydokomusza moralnosc i godnosc inna od naszej,tak ze wiecej czytaj bo jestes nie douczona.
Wedlug ciebie arab tez jest degeneratem bo ma wiecej zon i jest moralnie zepsuty? - Nie oni maja inna moralnosc i wcale nie sa degeneratami jak chcesz tu wciskac kit i przy okazji ich bronic za pomoca dziecinnych porownan.
Ja wiem ze tej zydokomunie gralas do sledzika i Cie popplecach klepali w ambasadzie stad ten sentyment do nich ale mas zpodobny sposob myslenia jak ta komusz banda uwazasz sie tu za elite ktora moze palcem grozic tym co maja inne zdanie .
Tak ze swoje porady wsadz se gdzies i nie pouczaj gdzie i co mam pisac bo to jest degeneracja w Twoim wydaniu.
Logiczne i merytoryczne myslenie zawsze bylo Ci obce.

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1519712

pozytywne jest to,że sitwa musi sie odkryć publicznie, pokazac zwykłym ludziom swe prawdziwe intencje i oblicza, ukazać pogardę do Polski i Polaków...to pierwszy krok do oderwania jej od koryta "wymiaru sprawiedliwości"...

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1519718