Nawet opalając się na plaży możesz zrobić coś dla Polski !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Jak to zrobić ?

Wystarczy zabrać ze sobą w góry, nad morze czy Mazury wydrukowane uprzednio np.Biuletyny Niepoprawnych, co ciekawsze, napisane dostępnym językiem publikacje wiarygodnych blogerów o rujnowaniu polskiej gospodarki przez rząd Tuska i podrzucać w kafejkach miejscowości, w której odpoczywamy. Np. zostawić na stoliku pod wypitą filiżanką kawy... Być może trafi do kosza, ale być może, że zostanie przeczytany i przekazany następnej osobie.

„Urlop z OB-CIACHem” też może być fajny... Wyobrażacie sobie spacerujących po sopockim molo wczasowiczów z OB-CIACHowymi tytułami w ręce ? Codziennie, o każdej porze dnia ? Już widzę te wymieniane z daleka uśmiechy sympatii, niewykluczone, że zakończone wspólną miłą pogawędką przy kawie...

Akurat właśnie zaczęłam urlop i zastanawiając się jak bym połączyła miłe z pożytecznym gdybym miała spędzić te wakacje w Polsce, przyszedł mi do głowy powyższy pomysł, którym na gorąco dzielę się z Wami wszystkimi.

Wiem, że Blogerzy to narodek pełen inwencji twórczej i pomysłów i wykorzystają, a nawet rozwiną powyższe na różne sposoby.

Co Wy na to ???

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Popieram w całej rozciągłości.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#171461

Ja zawsze w knajpie zstawiam GP:) Wiąże się to z kupnem kilku, czasami kilkunastu egzemplarzy tygodniowo ale warto. Kiedyś nagrałem kilkadziesiąt płyt z filmami typu "Mgła", "10.10.2010", "Lista Pasażerów" itd. oraz różnistą muzyką min. De Press, i nocą:) powrzucałem połowie wiochy do skrzynek na listy :) Jakież było szczęście kiedy u wiejskiego SKEJTA usłyszałem suplikację "Święty Boże" :) Każdy sposób dobry :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#171499

No to jeszcze ze trzy takie wrzutki i będziesz miał poczciwych sąsiadów we wsi ;)...

Szacun za pomysł , banalnie prosty ale bardzo skuteczny !

Pamiętam ze kiedyś Juma wydawał taki prekursorski krążek elektronicznej bibuły , nie wiem czy nie watro pójść ta droga ?
Warto by o tym pogadać , wspólnie coś większego zorganizować...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#171530

Pomysłów jest wiele. Akurat ten z płytami sprzedał mi kumpel a jest, przyznasz, niezły. W miastach jeszcze łatwiej. Wystarczy znać "kod listonosza" do domofonu i jesteś przy skrzynkach na listy:)Na płytach można umieszczać wiele ciekawych informacji, w tym linki do NAS, Niezależnej, wPolityce itd.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#171837

Powiem że niepoprawne panie mnie bardzo pozytywnie zaskakują inwencją i mądrością czasem czuje się wprost zawstydzony gdy czytam jak wiele macie w sobie energii i pomysłowości ;).
Qurcze niestety własnie powróciłem z króciutkiego wypoczynku niestety politycznie byłem bierny.... Ale koledzy w pracy sprawdzają czy aby po urlopie w Łebie mi się nie pomieszało ;)

Ale do rzeczy proponuje oprócz biuletynów i ulotek założyć bajerancką koszulkę niepoprawnych które za kilkanaście dni będą już gotowe do nabycia ....
http://niepoprawni.pl/blog/394/koszulki-2011

A czy obciach ma własne koszulki , hm ?;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#171527

I wyrównać krok.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#171840