Prezydęt Bronisław jest chory na serce? Nie! Jest chory na... strach!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Pan prezydęt rzekomo choruje na serce i rzekomo jest to tajemnica państwowa. Tajemnicą państwową nie jest jednak jego inna choroba – pan prezydęt ciężko choruje na strach.

Na strach pana prezydęta jedynym skutecznym lekiem jest posiadanie władzy. Władza  jest dla Bronisława Marii gwarancją nietykalności, parasolem ochronnym i dyspensą na robienie co chce czyli - najlepszą tabletką, najlepszym namiotem tlenowym, najlepszym kardiologiem.

Nie wierzę w chorobę sercową Bronisława Marii bo np. żeby być autorem takich lotnych złotych myśli, takich pereł POlskiej myśli filozoficznej przed którą wymiękają wszyscy filozofi świata od starożytności do dziś,  jak np.ta o wodzie, o ślepym snajperze i tej genialnej - „wysłanie sił rozjemczych ma sens jeżeli jest rozejm bo jak jest wojna to trudno tam wysyłać żołnierzy”, na dodatek być w stanie produkować je w ilościach przemysłowych  jak czyni to pan prezydęt, to żeby baśka sprawnie pracowała trzeba mieć serce jak dzwon, co najmniej jak ten Zygmunta.

Nie wierzę w chorobę sercową Bronisława Marii bo człowiek chory potrafi być jednakowo kapryśny i wredny dla wszystkich bez wyjątku, a pan prezydęt dla partii karmicielki jest balsamem, do rany przyłóż, natomiast opozycji i w ogóle swym krytykom, przeciwnikom uprawianej polityki i kompromitujących „bronków” przykłada kijem bez litości.  Czyli – nie ma mowy u niego o jakiejś pomroczności jasnej, jakichś odmętach szaleństwa, spowodowanych niedotlenieniem mózgu. Nie – pan prezydęt wszystko co czyni, czyni z premedytacją, z chłodnyn wyrachowaniem i w precyzyjnie określonym celu.

Bronisław Komorowski musi utrzymać władzę bo coraz więcej jego ciemnych tajemnic wychodzi na jaw i gdy władzę straci to zacznie się dla niego czas spełniania się innych  złotych myśli., np. – jest czas siewu i czas zbiorów, kto sieje wiatr - zbiera burzę itd. Po czym  przyjdzie czas zapłaty - za ciemne interesy z czasów kariery w MON, za patronat nad WSI&co., za czas marszałkowania Sejmowi RP, za zamach stanu 10 kwietnia 2010  i Smoleńsk w ogóle, za ciemne interesy z GRU i FSB podczas prezydentury i w ogóle za działania sprzeczne z polską racją stanu tak w polityce zagranicznej jak i w krajowej. Za lekceważenie polskich spraw na konto interesów państw ościennych, za sprzyjanie nierzetelności Państwowych Komisji Wyborczych. Za świętokrówstwo. Itd., itp.

...Te wszystkie z grubsza wyżej wymienione  działania  Bronisława Marii Komorowskiego z okresu  25-lecia tak gorąco opiewanej przez niego polskiej wolności nie są wynikiem jego choroby umysłowej bo na taką nie cierpi,  natomiast jego prywatna choroba sercowa nie ma tu nic do rzeczy bo Prezydent RP nie ma prawa do sfery prywatnej.

http://niepoprawni.pl/blog/contessa/prezydent-panstwa-nie-ma-zycia-osobistego-panie-komorowski

Tak na marginesie - nie mają do niej prawa również Premier RP, Marszałek Sejmu, RP, posłowie i senatorzy RP bo wybrani są do 24/ 24 służenia Państwu i Narodowi ! Tak było, tak powinno być dziś i tak powinno być jutro, za miesiąc, za rok, za 100 lat i dopóki istnieje Państwo Polskie. Dziś B.Komorowski, tzw.prezydęt RP  próbuje to zmienić bo - „on jest chory”, a może w ramach swego „nowoczesnego patriotyzmu”???  Próbują od 8 lat to zmienić funkcjonariusze PO na stanowiskach premiera RP, ministrów...

Koniec marginesu, wracamy do meritum.

Przy tak zaawansowanej dziś medycynie, przy tak skutecznej polityce zdrowotnej ministra Arłukowicza, a przedtem E.Kopacz dziś premiery, choroba sercowa nawet długotrwała i chroniczna nie może być dla sprawującego urząd Prezydenta RP powodem lub źródłem decyzji  o zdradzie  interesów Państwa i Narodu Polskiego i stania na straży tej zdrady !

Mentalność PRL-owskiego aparatczyka i instynkt samozachowawczy ludzi Układu mają się nijak do ich chorób  - sercowych, wrzodów żołądka, syfilisu, dysfunkcji prostaty. Ciąży, przypadłości alergicznych (nie mylić np.kataru siennego z chronicznym katarem  na krytyki, na który cierpi np.m.in.B.Komorowski  bo to jest różnica jak między np.krzesłem w Japońskim Parlamencie i krzesłem elektrycznym),  gerontologicznych itd. bo te trapią ludzkość od czasów gdy  homo sapiens dopiero miał zamiar zejść z drzewa.

Bronisław Układ-Komorowski za swą MON-owską przeszłość, za mezalians z WSI i i. po prostu MUSIAŁ awansować i MUSIAŁ zostać Marszałkiem Sejmu RP.

Bronisław Układ-Komorowski za swą MON-owską i marszałkowską przeszłość  MUSIAŁ  w 2010 r. zostać prezydentem RP  bo on i Układ zdawali sobie sprawę świadomie, że jego/ich  wcześniejsze sprawki ujdą jemu lub/i im na jakiś czas płazem, na sucho tylko wtedy gdy Bronisław Komorowski  lub inna osoba na jego miejscu,  sięgnie po najwyższe  funkcje w państwie, gwarantujące immunitet i mające siłę sprawczą albo zagwarantować nietykalność na zastanym poziomie albo z tytułu posiadłej władzy go powiększyć.

 

Bronisław Układ-Komorowski MUSI wygrać wybory prezydenckie’2015  i najlepiej w I turze 10 maja bo jako kandydat i reelekt , „stypendysta” PO czyli spadkobierczyni i kontynuatorki pookrągłostołowego Układu,  jest obecnie  jedynym filarem, jedyną głową UKŁADU  i gwarantem jego istnienia. A dla Układu  sytuacja jest w tej chwili niezwykle dramatyczna ze względu na  wybory parlamentarne na jesieni 2015 . I - jeśli 10 maja poleci „głowa” Układu  B.Komorowski, to los pozostałych  filarków Układu – Kopacz, PO, Belek, srelek, wszystkich ch...ów, dup i kamieni kup z „SOWA&Amigos”, z „SOWA&Pro Civili” itd.,  z tej całej spelunki  pod szyldem „państwo polskie zdało egzamin” wraz z jej rozgrzanymi sędziami i prokuratorami,  po prostu czeka albo pierdel w Polsce albo jeśli zdążą zwiać - zmywak w jakiejś spelunie Szanghaju, Singapuru albo na egzotycznych wyspach... B.Komorowski 2 maja dopiero co  dekorował medalami polskich „Kolumbów wysp świątecznych” i Kopacz z Komorowskim doskonale zastąpią zerozjowane monołity na Wyspie Wielkanocnej, a I Bufetowa  III RP może zrobić zawrotną karierę wśród flory i zwłaszcza fauny Wysp Bożego Narodzenia albo Wniebowstąpienia.

Nie ma przypadków, są tylko znaki...

 

PS. To ostatnie można sparafrazować na – nie ma przypadków, są tylko Tuski...

A Tusk... po angielsku sp...ł na drzewo. Czytaj – palma mu odbiła i teraz robi na palmie za papugę Angeli. Ewolucja pudla Angeli w papugę Angeli to jednak poważny skok ewolucyjny, poważny awans wedle kryteriów Komorowskiego, Kopacz&co. Wazeliniarze z Czerskiej i Wierniczej ten kit kupili i sprzedają, hehehe. Tadlom & Pochankom już szajba odbiła, reszta jest kwestią czasu – niech tylko PKW tow.Gronostajewa wygra I turę Bronisławu Marii, a w bufetach świątyń PO-wskiego lewactwa największe powodzenie będzie mał papier toaletowy...

 

A Ty, Polsko...? Moja Polsko polska, Nasza Polsko polska? Ojczyzno, Matko, Alfo i Omego  tego skrawka Świata między Wisłą i Odrą, między Bałtykiem i Tatrami... Niech Cię pan Bóg w swej opiece ma i Ty, Maryjo, Królowo Nasza! Bo na swych obywateli nie licz ! Zwłaszcza na tych, którym z pomazania wyborczego rozgrzeszenia udzielają tacy czerwoni kardynałowie jak Nycz & co.!

 

***********

Zapraszam do przeczytania mej poprzedniej notki:

http://niepoprawni.pl/blog/contessa/gwizdana-kampania-bronislawa-marii

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:15)

Komentarze

terminu łacińskiego niestety nie pamiętam, a przed snem nie chce mi się grzebać w encyklopedii ... historii narodów związku sowieckiego.

pzdr

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1477997

że w pewnym szerszym planie przegrana w wyborach to dla Komorowskiego najlepszy sposób pożegnania się z prezydenturą. 

Co do księdza Nycza co z ludu wyszedł i w dupę władzy wszedł...cóż..od niedawna modlę się za niego aby mógł już rozpocząć pokutę tam gdzie kapelusz i suto zastawiony stół nie przeszkadza... zanim bramy piekła się dla niego otworzą. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1477999

Niech leczy się metodą, którą chciał zaaplikowac swoim przeciwnikom...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1478001

Komorowski, Kopacz, Tusk i reszta sitwy strach czują tylko przed społeczna presją, która moż eodebrac im władzę...wiedzą ,że wtedy nie zaszczyty ich czekają tylko dlugoletnie więzienie w najlepszym przypadku...choćby za Smoleńsk...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1478062

Miała być jedna runda, a skończyło się na jednej kadencji.
To nie Komorowski popełnił błędy tylko ludzie w kręgu Komorowskiego; jak Jowita Kacik, Kamiński, Hadacz, Tymochowicz, Powiatowy, Smolar, Michnik, Kopacz, Tusk, Kwaśniewski, Niesiołowski, Gronkowiec z Warszawy, Lis, Olejnik, Karolak, Olbrychski, Wajda, Holland, Kutz, Opania, Środa, Hartman, Lityński, Frasyniuk, Nałęcz, Senyszyn, Korzeniowski, Rosati,Olechowski, Rotfeld, Cimoszewicz, Vinst Rostowski, Sikorski...itd.
Ci ludzie bardzo skutecznie swoim POparciem zachęcili Polaków żeby zagłosowali na Pana Andrzeja Dudę.
Komorowski w pierwszym rzędzie powinien im podziękować za sromotna przegrana w obydwóch rundach.
Służył wiernie Platformie i chłopakom ze WSI a oni POzostawili na POżarcie pisząc ze POrażka Komorowskiego, to nie POrażka partii.!?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1481071